Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Aga : 03.12.2018, 12:30
 Św Rito udziel łaski o którą Cię proszę w codziennej modlitwie do Ciebie.🌹
 Aga: 03.12.2018, 12:28
 SW Rito proszę Cię udziel łaski mojemu synowi dziś ma ważny egzamin pomóż mu w wątpliwej sytuacji obdarz go laska aby pomyślnie zdał wszystko. Dziekiuje ci bardzo.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❤
 R,,,,a: 03.12.2018, 11:55
 Proszę o spokojny czas i zdrowie dla mamy.
 Ania: 03.12.2018, 11:17
 Św Rito proszę o miłość ❤ TK. Pomóż mu zaufać uwierzyć we mnie i w Nasz związek Nie pozwól mu dłużej się bać i oglądać na to co było źle. Pomóż nam stworzyć szczęśliwy i wspierający trwały związek. Proszę dopomóż św Rito bym mogła z początkiem roku podjąć nowa satysfakcjonującą pracę. Dziękuję 🙏
 Ewelina: 03.12.2018, 10:04
 Kocham Cię Św. Rito
 Strapiona. : 03.12.2018, 09:54
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O to aby ten którego kocham odezwał się i okazał mi uczucie by zrozumiał że bezemnie żyć nie może. Kocham Cie SW. RITO.🌹 I ufam Tobie
 Ewelina: 03.12.2018, 09:47
 Kochana Święta Rito uratuj moją rodzinę, uproś u Boga ostatnią szansę dla mnie i obiecuję że nigdy nie zawiodę
 Asia: 03.12.2018, 08:45
 Św. Rito daj mi błogosławieństwo na dzień dzisiejszy. Amen.
 Aneta: 03.12.2018, 06:52
 Święta Rito błagam.
 Ż: 03.12.2018, 03:56
 Święta Rito, błagam Cię o to, aby Ona się w końcu zgodziła. Amen.
 matka: 03.12.2018, 02:41
 Sw Rito przepraszam że nie byłam dobrą matką a tak myślałam. Błagam Cię wskaż co mam robić zeby uratować moje dzieci od całkowitej zguby i podziału. Daj im spokoj prowadź przez dobre wybory zyciowe. Dodaj sił w realizacji planòw. Pomóż pokonać strach. Co robić, jak zyc, gdzie iść.
 Magdalena: 02.12.2018, 22:28
 Panie Jezu dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego za wstawiennictwem Św. Rity proszę Cię o łaskę aby wszystkie parametry morfologi mojego męża Marcina były w normie i mocznik u niego był w normie. Jezu ufam Tobie
 H: 02.12.2018, 22:24
 Święta Rito, moja opiekunko i źródło pomocy w trudnych sytuacjach, znowu proszę o pomoc. Pomóż mi zachować się w tej obecnie niezmiernie trudnej sytuacji, w jakiej się znalazłam. Jeżeli to co się dzieje, a z czym jest mi trudno się zgodzić, jest wolą Pana Boga, proszę o to bym w tej sytuacji się potrafiła prawidłowo zachować. Obecnie nie rozumiem dlaczego wybór osoby innej niż moja propozycja jest dobry. Jeśli Bóg tak chce, pomóż mi to zrozumieć bym swoim działaniem dostosowała się do Jego woli.
 K: 02.12.2018, 22:19
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 Asia: 02.12.2018, 22:17
 Św.Rito, proszę Cię abym zaliczyła jutrzejsze kolokwium w pierwszym terminie, żebym znała odpowiedzi na wszystkie pytania. Błagam Cię wstaw się za mną o uległość woli Bożej dla mnie, Amen.
 H: 02.12.2018, 22:07
 Święta Rito, moja opiekunko i źródło pomocy w trudnych sytuacjach, znowu proszę o pomoc. Pomóż mi zachować się w tej obecnie niezmiernie trudnej sytuacji, w jakiej się znalazłam. Jeżeli to co się dzieje, a z czym jest mi trudno się zgodzić, jest wolą Pana Boga, proszę o to bym w tej sytuacji się potrafiła prawidłowo zachować. Obecnie
 Ewelina: 02.12.2018, 21:41
 Kochana Święta Rito uratuj moją rodzinę, uproś u Boga ostatnią szansę dla mnie i obiecuję że nigdy nie zawiodę
 beata: 02.12.2018, 21:13
 Św Ri lto proszę pomóż mojej córce Agnieszce aby zaliczyła ten rok akademicki trudne ma życie i latwo jej nie będzie T Y wiesz dlaczego proszę pomóż jej bo od tego zależy cała jej przyszłość ufam ze jej pomożesz bo ona naprawdę ciężko na to pracyje
 Ania: 02.12.2018, 20:44
 Św Rito proszę o miłość ❤ TK. Pomóż mu zaufać uwierzyć we mnie i w Nasz związek. Nie pozwól aby się bał i spraw aby się pogodził z przeszłością. Proszę również o pomoc w podjęciu satysfakcjonującej nowej pracy. Dziękuję 🙏
 Ra: 02.12.2018, 20:28
 Sw. Rito dziekuje za okazane laski i prosze o dalsza opieke na demna i Markiem . Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej