Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 S: 22.08.2018, 22:55
 Swieto Rito prosze Cie o milosc:)
 Lidia: 22.08.2018, 22:36
 Witam Cię św. Rito i proszę w wyzdrowienie Marka którego KOCHAM,dziękuje ❤
 Lidia: 22.08.2018, 22:32
 Św.Rito proszę Cię wysłuchaj mojej prośby a proszę o NADZIEJE, MIŁOŚĆ,SILE, WYBACZENIE I SZCZĘŚCIE ,DZIĘKUJE
 Jolanta: 22.08.2018, 22:21
 Święta Rito, dziś Twoje święto! Kłaniam sie nisko i dziekuje za wszelkie łaski. Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i rodziny. Niech niemożliwe stanie sie możliwe. Prosze, by Krzysztof został biologicznym ojcem zdrowego dziecka. Prosze, olsnij umysł Przemka, aby nauka przychodziła mu łatwo. Miej nas w opiece. Prosze o dobre wieści. 🌹
 Bogusia: 22.08.2018, 21:54
 Swieta Rito dziekuje za wysluchanie mojej prosby wyniki wyszly dobre.Prosze Cie Sw.Rito o dalsza opieke i wstawiennictwo u Boga za kolejnne dobre wyniki.Amen
 Ewa: 22.08.2018, 21:53
 Święta Rito ❤🌹proszę Cię miej w opiece całą moją rodzine .Dziekuje za wspaniałego męża .Prosze za naszych synów aby zawsze byli wierni Bogu .Amen
 Paula: 22.08.2018, 21:16
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla synka zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo zeby nie mial zadnych powiklan ani goraczki i o zdrowie dla mamy i janki
 UR: 22.08.2018, 19:55
 O św.Rito. Moje życie się zmieniło - jeżeli stało się to za Twoim pośrednictwem to wierzę że pomożesz mi raz jeszcze. Proszę Cię więc niech za Twoim stawiennictwem wypełni się moje życie łaską miłości i życia w szczęśliwym związku.
 BKS: 22.08.2018, 17:26
 Kochana Rito-wspieraj mnie proszę Ciebie w sercu noszę
 Kinga: 22.08.2018, 17:14
 Św. Rito, proszę żeby babcia odeszła w spokoju❤ Niech już nie cierpi.
 M: 22.08.2018, 16:53
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, otrzymaniu akademika, życiu, pracy, mnie w zdrowiu
( Tarczyca, serce, drogi moczowe) i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Daj zdrowie i siłę Karolowi i mnie w pokonywaniu trudności.
 Oui: 22.08.2018, 16:07
 Święta Rito, proszę Cię o to, żeby w moim życiu w końcu zaczęło się dobrze dziać.
 matka: 22.08.2018, 14:37
 Swięta Rito, mam wielka wiarę że pomożesz mojej córce z rodziną, wspieraj ich i moje modlitwy przedstaw Panu Bogu, żeby znowu stali się kochającą, szczęśliwą rodziną.
 Kinga: 22.08.2018, 12:42
 Św. Rito, proszę żeby babcia odeszła w spokoju❤ Niech już nie cierpi.
 Jolanta: 22.08.2018, 12:22
 Święta Rito, Prosze o opiekę nad rodzina. Prosze o zdrowie i pomyslnosc. Dziekuje.🌹
 KAmil: 22.08.2018, 11:36
 `Sw Rito pomóż mi w mym uczuciu którym darze Anne niech i ona uwierzy w szczerość intencji i dopomóż w tych ciężkich chwilach aby wybór którego dokona dokonamy był słuszny z twą wola
dzieli nas 11 lat a jednak cos przez 3 mc połączyło wspólne przebywanie z nią sprawiło radość w sercu jak by Bóg był obok nas i prowadził nasze dłonie i słowa które wypowiadaliśmy
 Elżbieta i Joanna: 22.08.2018, 11:12
 Swięta Rito, dziękujemy Ci za wszystko i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy.
 E: 22.08.2018, 10:19
 Swieta Rito, spraw aby ta beznadziejna sprawa w ktora sie wpakowalam obrala pozytywny obrot. Wiesz jak bardzo zaluje swojego postepowania I znasz moja sytuacje. Blagam Cie, spraw aby ten blad nie przekreslil tak wielu lat wysilku i pozbawil mnie szansy powrotu do domu i opieki nad rodzicami. Blagam Cie o wsparcie i dziekuje za wszystko co dotad dla mnie zrobilas. Kocham Cie i ufam Ci
 Tomek : 22.08.2018, 10:12
 Moja Św. Rito, dziekuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz. Dziękuję Ci za wszelkie łaski. Dziękuję Ci za to, że ze mną jesteś. Pomóż mi, bardzo Ciebie proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Przypilnuj h🌹. Chroń nas od C i B. Kocham Cię Moja Św Rito
 mama: 22.08.2018, 08:57
 SWIETA RITO prosze o wstawiennictwo do Chrystusa Ukrzyzowanego ktorego byłas wierną Czcicielka za moimi najblizszymi. Miej w swoiej opiece moich Synow.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej