Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 polit halina: 04.02.2019, 21:25
 św. rito proszę cię o łaske uzdrowienia dla mnie żebym miała cholesterol dobry i trójglicerity
 Matka: 04.02.2019, 20:11
 Św. Rito, proszę, uproś Pana Boga,aby dał mojej córce łaskę małżeństwa i macierzyństwa, błagam, wstawiaj się za nami.
 Ala: 04.02.2019, 20:08
 Sw Rito proszę O dobrego męża Ali,o założenie Ali szczęśliwej rodziny z dobrym,odpowiedzialnym katolikiem
 Niecierpliwa...: 04.02.2019, 19:55
 Św. Rito czuwaj nad nami i spraw, żeby wszystko pozytywnie się zakończyło 🙏 💕💞
 Ewa: 04.02.2019, 19:09
 Święta Rito wysłuchaj nasze błagania, wesprzyj nas gorąco proszę.
 Justyna : 04.02.2019, 18:55
 Kochana św Rito dziękuję Ci z całego serca za uzdrowienie taty z ciężkiej choroby i proszę o dalsze łaski zdrowia dla całej naszej rodziny. Miej nas wszystkich w swojej opiece. A zwłaszcza wujka Henka,który tej opieki teraz najbardziej potrzebuje.
 Tomek: 04.02.2019, 18:02
 Moja Św. Rito, dziękuję za wszelkie łaski. Czuwaj nade mną. Dziękuję za z🌹. Pilnuj zawsze, żeby o🌹p🌹u🌹z🌹. Czuwaj nad D🌹
 M: 04.02.2019, 17:22
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, zdrowiu ( zęby, ortodoncja), pracy, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóz w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 E: 04.02.2019, 17:06
 Św. Rito pomóż mi proszę, bardzo potrzebuję Twojej łaski. Tak długo już czekam...będę dalej czekać, modlić się i wierzyć...
 Agnieszka: 04.02.2019, 16:15
 Św.Rito wybłagaj uleczenie mojego męża z choroby alkoholowej
 j.w.04. 02.2019: 04.02.2019, 14:22
 ŚW. RITO proszę o pomoc dla mnie i rodziny ,znalazłam się w trudnej sytuacji proszę o poparcie u BOGA aby los został odmieniony ,córka wyzdrowiała i znalazła prace a moje i męża zdrowie uległo poprawie dziękuje za wszystko Amen
 j.w.04. 02.2019: 04.02.2019, 14:22
 ŚW. RITO proszę o pomoc dla mnie i rodziny ,znalazłam się w trudnej sytuacji proszę o poparcie u BOGA aby los został odmieniony ,córka wyzdrowiała i znalazła prace a moje i męża zdrowie uległo poprawie dziękuje za wszystko Amen
 Danuta: 04.02.2019, 10:44
 Św. Rito,uproś uzdrowienie z choroby nowotworowej brata mojej przyjaciółki, Janka. Nie opuszczaj ich,proszę,pomóż.
 Aneczka: 04.02.2019, 09:50
 Św.Rito pomóż mi odzyskać nadzieję że mogę pokonać chorobę nowotworową. Daj mi siły.Amen
 Aga: 04.02.2019, 09:14
 Św.Rito proszę wspomagaj mnie i moja rodzinę w potrzebie. I proszę o zdrowie dla nas .Pomóż synowi w ukończeniu studiów.Bardzo dziękuję za otrzymane łaski 🌹
 Natalia: 04.02.2019, 07:28
 Święta Rito patronki spraw trudnych błagam Cię o cud uzdrowienie mojej kochanej mamusi z sepsy i proszę spraw by jej wątroba była już zdrowa by ropień i inne choroby z niej wyszły. Ufam Ci błagam spraw by moja kochana mamusia wróciła do nas i byśmy mogli codziennie jej mówić jak bardzo ja kochamy! Świata Rito módl się za moja mamusia i kieruj umysłami i rękami lekarzy, którzy sie nią opiekują i wypros u Boga cud jej uzdrowienia. Święta Rito i święty Janie Pawle II powierzam Wam życie mojej mamy!
 Ewa: 04.02.2019, 06:44
 Św. Rito dziękuję Ci z całego serca za wszelkie łaski. Błagam Cię o zdrowie fizyczne, psychiczne, harmonię i spokój dla mnie , mojego synka i mojej rodziny. Chroń nas Św. Rito od złych ludzi i zdarzeń, od błędów życiowych. Szczególnie dopomóż mi w wiadomej Ci sprawie. Błagam, aby mężczyzna którego kocham do mnie wrócił lepszy, zmieniony i wolny od wszelkiego zła.
 Kasia: 04.02.2019, 06:17
 Sw Rito dopomóz mi w wychowaniu Córki i wszystkich klopotach życiowych i finasowych i żebym wytrwala we modlitwie rózancowej
 Tomek: 04.02.2019, 04:54
 Moja Św. Rito, dziękuję za wszelkie łaski. Czuwaj nade mną, dziś proszę Cię o z🌹. Pomóż mi. Pilnuj też o🌹p🌹u🌹z🌹. Czuwaj nad D🌹
 Ewa : 04.02.2019, 04:42
 Święta Rito otaczaj mnie i cala rodzinę swoją opieka. Módl się za nami w wiadomej Ci sprawie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej