Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Andrzej: 28.10.2018, 00:04
 Święta Rito błagam Cię abym wreszcie zdał egzamin na prawo jazdy.
 K: 28.10.2018, 00:01
 Święta Rito pomóż mi, uwolnij mnie od krzyku, przez który cierpi moja rodzina. Dodaj mi spokoju. Pomóż mi być lepszą mamą. Ofiaruj łaskę memu mężowi, by przez pracę nie zaniedbywal rodziny. Modlę się o to, bym jaki moja rodzina była szczęśliwa. 💓
 K: 27.10.2018, 23:14
 Św Rito! Dziękuję za wszystko. Proszę o dalsze łaski. Amen
 Paula: 27.10.2018, 21:03
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowal
 R,,,,a: 27.10.2018, 19:49
 Dopomóż mojej córce błagam..
 Tomek : 27.10.2018, 19:12
 Moja Św. Rito. Pilnuj o🌹p🌹z🌹u🌹. Dziękuję Ci za opiekę
 M: 27.10.2018, 19:05
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi !!!!
 Kinga: 27.10.2018, 15:04
 Św. Rito, nie udało się uratować mojego małżeństwa ale może tak miało być. Może Pan Bóg ma inne plany wobec mnie. Cierpię bardzo ale może moje cierpienie jest po coś. Proszę nie opuszczaj mnie, nie pozwól bym znowu się załamała. Dziękuję za wszystko❤
 Teresa: 27.10.2018, 15:02
 Proszę Cie Św.Rito o szczęśliwe zakończenie sprawy mojego męża.błagam Cię pomóż.zatroskana żona
 Beata: 27.10.2018, 13:51
 Św Rito Proszę o szczęście dla mnie i mojej córki oraz zdrowie dla moich rodziców
 Elżbieta i Joanna: 27.10.2018, 13:44
 Swięta Rito, dziękujemy Ci za wszystko i prosimy Cię o dalszą opiekę i o zdrowie oraz o pomyślne załatwienie bardzo trudnej sprawy.
 Matka: 27.10.2018, 11:05
 Św Rito pomóż mojemu synowi kamilowi dodaj mu siły do walki dopomóż rowiez córce klaudii, błagam czuwają nad moimi dziećmi, chroń je przed złem i przed złymi ludźmi, proszę o wsparcie I błogosławieństwo dla moich dzieci. Amen nie opuszczaj nas patronko św Rito.
 Ewka: 27.10.2018, 09:30
  Św.Rito dziękuje i proszę o pomoc
 wierzaca: 27.10.2018, 09:24
 Sw.Rito prosze Cie pomoz mi zalożyć szczesliwa rodzinę z Markiem . Prosze prowadz nas opiekuj się nami daj odwagę.
 Magda: 27.10.2018, 09:02
 Sw Rito ,dziękuję.
 Tomek: 27.10.2018, 05:56
 Moja Św. Rito. Pilnuj o🌹p🌹z🌹u🌹. Dziękuję Ci za opiekę i wszelkie łaski. Kocham Cię
 M: 27.10.2018, 05:22
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań by kuracja się powiodła i zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia wysłuchaj mnie także w pewnej intencji Ty wiesz o proszę niech wszystko ułoży się pomyślnie w pracy bliskiej mi osoby
 Kinga: 26.10.2018, 23:29
 Św Rito! Dziękuję za wszystko. Amen
 Klaudia...: 26.10.2018, 21:56
 Św Rito proszę opiekuj się nami. Proszę aby moje dziecko pod sercem było zdrowe i spraw abyśmy szczęśliwie wytrwali do porodu. Proszę o spokojną noc. Św Rito módl się za nami.
 Paula: 26.10.2018, 21:29
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowal
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej