Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 M: 18.09.2018, 17:54
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w otrzymaniu akademika, ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie.
 Ania: 18.09.2018, 14:53
 Święta Rio proszę zaopiekuj się naszym rozpadajacym małżeństwem
 matka: 18.09.2018, 14:28
 Święta Rito ,nawracaj milość, do Boga i do żony i dzieci S.Miej ich w swojej opiece a moje prośby łąćż ze swoimi i proś Boga o uratowanie rodziny, zmiluj się, proszę.
 Renata: 18.09.2018, 14:15
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych, proszę Cię o wstawienie się za mojego syna, pomóż mu wybrnąć z jego zlej sytuacji życiowej. Niech wstąpi na prawą drogę. Wstaw się za mojego drugiego syna aby mu się dobrze wiodło w sprawach osobistych. Dla mnie proszę Cię o zdrowie żebym doczekała dobrych czasów bez tych problemów.
 Proszaca: 18.09.2018, 11:34
 Święta Rito proszę Cię o zdrowie . Tak bardzo choruje . Nie mogę jeść . Pozwól mi wrócić do zdrowia . Wiesz , ze szukam pracy spraw abym ja dostała w swoim zawodzie i osóbe która kocham odwzajemnil moje uczucia
 Babcia: 18.09.2018, 11:34
 Św. Rito dziękuję i proszę Cię o dalsza opiekę nad wnusią Alicją.
 iza: 18.09.2018, 11:30
 Święto Rito, daj moc i jasny umysł synowi mojemu na sprawdzianach, dzisiaj bardzo ciebie potrzebuję .Prosze cię o pomoc
 B.S: 18.09.2018, 11:17
 Najukochańsza Św Rito spraw bym schudła i była bogata
 Marta: 18.09.2018, 10:09
 Święta Rito, dziękuję Ci za zdanie egzaminu na prawo jazdy. Jesteś niesamowita! :) Wstawiaj się za mnie u Boga, prosząc o błogosławieństwo w życiu.
 Beata: 18.09.2018, 10:08
 Kochana Św Rito uczyń mnie szczęśliwą Amen
 Gośka : 18.09.2018, 09:39
 O ŚW. RITO OD SPRAW TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH PROSZĘ O WSTAWIENNICTWO U BOGA Z PROŚBĄ ŁASKI ZDROWIA DLA MOJEGO SYNA KUBY PROSZĘ CIĘ O DALSZĄ OPIEKĘ DOBRE WYNIKI . .DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO
 Gośka : 18.09.2018, 09:37
 O ŚW. RITO OD SPRAW TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH PROSZĘ O WSTAWIENNICTWO U BOGA Z PROŚBĄ ŁASKI ZDROWIA DLA MOJEGO SYNA KUBY PROSZĘ CIĘ O DALSZĄ OPIEKĘ DOBRE WYNIKI . .DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO
 Agata: 18.09.2018, 08:05
 Święta Rito błagam o cud macierzyństwa, tak bardzo chciałabym być w ciąży, dopomóż.
 Ewa: 18.09.2018, 07:36
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi . Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Dziękuję zadotychczasowe wstawiennictwu.
 iza: 18.09.2018, 07:33
 Święto Rito pomóż mojemu synowi w szkole , wczoraj bardzo się denerwował lekcjami, Święto Rito prosze daj mu wsparcie , bardzo Ciebie potrzebuje
 Halina: 18.09.2018, 05:31
 Św Rito wysłuchaj nich modlitw pomóż żeby ten gozek zginął błagam o modlitwy i pomoc
 Tomek : 18.09.2018, 03:07
  Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, za sukces h🌹. Pilnuj tej sprawy proszę do końca. Bardzo proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Sylwia: 17.09.2018, 23:20
 Święta Rito wysłuchaj mnie i spraw aby kontakt z tą osobą się odnowił
 Mama: 17.09.2018, 23:05
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię o wstawiennictwo za moją córkę Pomóż wybrnąć jej z tej trudnej sytuacji życiowej
 Mama: 17.09.2018, 23:05
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię o wstawiennictwo za moją córkę Pomóż wybrnąć jej z tej trudnej sytuacji życiowej
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej