Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Beata: 11.11.2018, 19:28
 Proszę o łaskę rozumu dla córki Marty Rity, o dobre Boże wybory życiowe. W Tobie św Rito cała nadzieja. Mama
 M.C.: 11.11.2018, 19:24
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O to aby M się częściej do mnie odzywał i okazał mi że mu też na mnie zalezy.Kocham Cię Sw.Rito
 M.C.: 11.11.2018, 19:20
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O to aby M się częściej do mnie odzywał i okazał mi że mu też na mnie zalezy.Kocham Cię Sw.Rito
 Matka: 11.11.2018, 18:15
 Św Rito chroń proszę moje dzieci, dopomóż im w walce i w nauce, dodaj siły i mądrości. Patronko trudnych małżeństw otocz opieka mojego męża aby przestał realizować swoje niespełnione marzenia kosztem dzieci, chroń syna przed jego gniewem , dopomoz aby nie powielal błędów swojej matki, niech się wyciszyl i opamięta, proszę niech kocha dzieci za to ze są a nie za to jakie są. Św Rito proszę natchnj mojego męża rozumem i rozsądkiem, niech przestanie być tyranem.dziękuję dla swoich bliskich.....proszę o pomoc.amen
 Matka: 11.11.2018, 18:14
 Święta Ŕito, proszę o uzdrowienie mojego syna. Dodaj mu sił, wiary i nadzieję, że przezwycięzy swoją chorobę. Dziękuję za otrzymane łaski proszę uproś u Jezusa łaskę uzdrowienia. Wierzę i ufam że mnie wysłuchała. Już ufam Tobie.
 R,,,,a: 11.11.2018, 17:22
 Proszę o rodośc w życiu mojej córki.
 M: 11.11.2018, 14:31
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu, pracy, mężowi, mamie, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Barb: 11.11.2018, 13:06
 Święta Rito proszę cię aby Bóg zesłał ducha św na mojego męża i zrozumiał że rodzina jest najważniejsza.
 M.: 11.11.2018, 11:32
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O to zaby osoba która kocham okazała mi też uczucie,żeby odzywala się do mnie częściej i żeby to wszysto miało sens...
 Ewak: 11.11.2018, 09:53
  Dziękuję i proszę o pomyślne załatwienie naszych spraw.
 wierzaca: 11.11.2018, 08:42
 Sw.Rito prosze Cię bardzo o zdrowie dla mojej mamy .
 wierzaca: 11.11.2018, 08:41
 Sw.Rito bardzo Cie prosze o szczesliwe dzisiejsze spotkanie czuwaj nad nami i opiekuj się.
 bogi: 11.11.2018, 06:28
 Proszę o prace dla męża, niech ziści się ten plan, niech to będzie dobre dla niego.Błagam o zdrowie
 Tomek: 11.11.2018, 05:22
 Moja Św. Rito, dziękuję za wszystko, proszę Cię o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 D: 11.11.2018, 01:24
 Święta Rito proszę o cierpliwość. Błagam Cię o to, żeby wszystko zakończyło się pomyślnie. Proszę Cię, aby osoba, którą kocham, nigdy mnie nie zawiodła. Amen.
 Halina : 11.11.2018, 00:07
 Świeta Rito prosze o łaske uzdrowienia mojego meża z raka.Ufam Tobie i wierze w Twoje wstawiennictwo.
 wierzaca: 10.11.2018, 23:35
 Sw.Rito pomóż proszę Cie miej nas w Swojej opiece
 Alina: 10.11.2018, 22:58
 Święta Rito pomóż mi bym wyzdrowiał tak bardzo bym chciała jeszcze być z moim mężem i synem i całą nasza rodziną. Proszę Cię z całego serca wstaw się u Jezusa i uprościć Go w moim imieniu o tak bardzo potrzebne mi łaski.Ufam Ci i błagam pomóż mi.Kocham Cię Św Rito.
 Marta: 10.11.2018, 22:40
 Św. Rito, prosze o dojście do zdrowia synka i żeby znowu zacząl jeść.
 Alex: 10.11.2018, 21:54
 Święta Kochana Rito, Proszę abyśmy mogli być znowu razem. Nawróć mojego ex męża aby zrozumiał że zrobił Żle zostawiając swoich najbliższych. Proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych, Proszę abym to wszystko przetrwała
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej