Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 M: 19.09.2018, 19:33
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóz mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, otrzymaniu akademika, życiu, pracy,mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Jackowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Daj siłę mnie i Karolowi w pokonywaniu trudności.
 Marta : 19.09.2018, 19:26
 Św Rito kochana.Ty zawsze wysłuchałaś moich próśb i błagań.Tak bardzo potrzebuję Ciebie .Proszę pomóż i wypros mi u Boga łaskę której tak bardzo potrzebuję.Blagam o zdrowie dla mnie .Błagam aby wynik histopatologiczny jelita grubego był dobry .Proszę użyj wszystkich sposobów aby Pan Bóg mnie wysłuchał.Amen
 Monika: 19.09.2018, 17:52
 Święta Rito pomóż mojemu mężowi Łukaszowi odnależc drogę w życiu z nami. Doradź jak mam postępować zeby być wsparciem dla męża w szukaniu przez niego pracy ktora da naszej rodzinie bezpieczny byt. Prosze sw Rito wstaw sie za nami do Boga.
 A.b.: 19.09.2018, 17:38
 Swieta Rito pomoz mi rozwiazac trudna sprawę. Pomoz mi miec nadzieję na godna praca i sile i zdrowie do jej wykonywania. Prosze o entuzjazm i spokoj zebym odzyskala zdrowie.
 A.b.: 19.09.2018, 17:38
 Swieta Rito pomoz mi rozwiazac trudna sprawę. Pomoz mi miec nadzieję na godna praca i sile i zdrowie do jej wykonywania. Prosze o entuzjazm i spokoj zebym odzyskala zdrowie.
 Aga: 19.09.2018, 15:35
 Św Rito proszę Cię aby to pismo to nie to co myślę błagam Cię Amen
 matka: 19.09.2018, 14:07
 Święta Rito,spraw cud, wysłuchaj mnie a moje prośby nieś do Boga. Patronko rodziny i przebaczenia ,niech czerwona róża nas zalewa.Zmiłuj się.
 matka: 19.09.2018, 14:06
 Święta Rito,spraw cud, wysłuchaj mnie a moje prośby nieś do Boga. Patronko rodziny i przebaczenia ,niech czerwona róża nas zalewa.Zmiłuj się.
 Monika: 19.09.2018, 13:42
 Święta Rito pomóż mojemu mężowi Łukaszowi odnależc drogę w życiu z nami. Doradź jak mam postępować zeby być wsparciem dla męża w szukaniu przez niego pracy ktora da naszej rodzinie bezpieczny byt. Prosze sw Rito wstaw sie za nami do Boga.
 B. S.: 19.09.2018, 08:22
 Św Rito proszę spraw by opracja na raka mojego taty zakończyła się pomyślnie
 Dzieci : 19.09.2018, 07:41
 Za przyczyną Świętej Rity proszę Pana Jezusa o łaski pokoju i szczęścia wiecznego dla naszej zm.mamy Danuty .Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej swieci na wieki wieków amen.
 Marzena: 19.09.2018, 07:04
 Święta Rito błagam chroń Moją Córeczkę i Naszą Rodzinę.
 Ewa: 19.09.2018, 06:47
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi . Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Dziękuję zadotychczasowe wstawiennictwu.
 Alicja : 19.09.2018, 05:55
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię o pracę dla mojego męża
 Tomek : 19.09.2018, 05:22
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, dziękuję za sukces h🌹. Pilnuj tej sprawy proszę do końca. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 wierzaca: 19.09.2018, 00:05
 Sw.Rito prosze Cię pomóż i opiekuj się tym wszystkim Ty wiesz o co Cię prosze
 Matka: 18.09.2018, 23:48
 Święta Rito wielokrornie wysłychałaś mych próśb. Przychodzę do Ciebie znów. Proszę o wsparcie i jasność umysłu w podejmowaniu trudnych decyzji jakie przede mną stoją. Proszę również abyś pomogła mojej córce dostrzec jak bardzo rani swoją matkę i cała rodzinę. Proszę uchroń naszą rodzinę od zguby i cierpienia. Daj nam siłę i wsparcie.
 Oj: 18.09.2018, 23:06
 Święta Rito! Proszę Cię o wstawiennictwo w sprawie malutkiej dziewczynki o chorym serduszku, Liwii. Oby Pan Bóg dał jej szansę i siłę na dalszą walkę, a jej lekarzom mądrość i sprawność w leczeniu. Czuję, że to Twoja zasługa, że Liwia nadal jest z nami i bardzo Ci za to dziękuję!
 ja: 18.09.2018, 22:24
 Sw Rito prosze pomoz nam w naszych klopotach finasowych przyjdz nam z pomoca bo bez ciebie nie damy rady.
 ja: 18.09.2018, 22:23
 Sw Rito prosze pomoz nam w naszych klopotach finasowych przyjdz nam z pomoca bo bez ciebie nie damy rady.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej