Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Asia: 08.03.2019, 23:04
 Kochana świata Rito proszę pomóż mi w moim małżeństwie! Niech mój mąż zacznie się o mnie znów starać! Proszę pomóż nam! Proszę aby mu na mnie zależało.
 Aga : 08.03.2019, 22:32
 Św.rito dopomóż żeby wnuczek Marioli po rehabilitacji mógł chodzić. Ponieważ ma niedowlad nóg ma 1rok i 7 miesięcy . I dla synka Sary Aleksego zeby wszystko było dobrze po rehabilitacji on ma artezje przełyku jest karmione sada. I problem z ręka. Miej w opiece tych chłopców i wszystkie dzieci.
 Maciek: 08.03.2019, 21:49
 Święta Rito błagam cię uproś mi u BOGA zdrowie dla dziadka bardzo cię proszę
 Zz: 08.03.2019, 21:43
 Święta Rito módl się o nawrócenie zięcia i błogosławieństwo Boże dla ich rodziny
 Madzia: 08.03.2019, 21:41
 Sw Rito dziekuje za opiekę nad moim synem Pawlem ,mniej go caly czas w opiece ,nie pozwol aby ponownie zszedl na złą droge.Amen
 Tomek : 08.03.2019, 21:20
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo: pilnuj 🌹D. Proszę Cię, żeby o🌹p🌹u🌹z. Kocham Cię Św. Rito
 babcia: 08.03.2019, 21:07
  SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz mu wyzdrowiec zeby nie mial operacji blagam cie zeby co dzien bylo tylko juz lepiej z zdrowiem adasia pomóz SW RITO tylko w Tobie nadzieja
 Ewa: 08.03.2019, 21:04
 Święta Rito wyproś nam u Pana Boga to o co prosimy.
 Maciek: 08.03.2019, 20:44
 Święta Rito błagam cię uproś mi u BOGA zdrowie dla dziadka bardzo cię proszę
 Maciek: 08.03.2019, 20:43
 Święta Rito błagam cię uproś mi u BOGA zdrowie dla dziadka bardzo cię proszę
 Paula: 08.03.2019, 19:52
 Kochana sw Rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na alej i zebym nie robila wiecej pomylek w pieniadzach zebym sie bardziej koncentrowala na tym co robiei i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Agnieszka: 08.03.2019, 19:01
 Święta Rito błagam Cię o dobre wyniki, niech będą lepsze, niech odejdą bóle trzustki, błagam jak tylko umiem, proszę.. TY możesz wszystko
 M: 08.03.2019, 18:02
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam cię pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu ( żoładek) , pracy, życiu, mnie w zdrowiu i pracy, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie !!!
 Aga: 08.03.2019, 17:18
 Św.Rito pomóż mi żeby moje córeczki były zdrowe
 Marzena: 08.03.2019, 16:41
 Święta Rito pomóż nam postępować mądrze i rozważnie. Proszę Cię aby wszystko jakoś się wyjaśniło.
 Ewa: 08.03.2019, 16:40
  Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę prowadz nas i miej nas w Swojej opiece
 babcia: 08.03.2019, 16:08
  SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz mu wyzdrowiec zeby nie mial operacji blagam cie zeby co dzien bylo tylko juz lepiej z zdrowiem adasia pomóz SW RITO tylko w Tobie nadzieja
 babcia: 08.03.2019, 16:08
  SW RITO blagam o zdrowie dla adasia zeby brzuszek nie byl wzdenty zeby byl zdrowy i dobrze sie rozwijal i zeby przybieral na wadze blagam kochana RITO pomuz mu wyzdrowiec zeby nie mial operacji blagam cie zeby co dzien bylo tylko juz lepiej z zdrowiem adasia pomóz SW RITO tylko w Tobie nadzieja
 P: 08.03.2019, 12:18
 święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie.
 agnieszka: 08.03.2019, 11:09
 Święta Rito błagam jak umiem aby bóle ustąpiły, abym poczuła się dobrze, aby wyniki poprawiły się dla Ciebie nie ma rzeczy niemożliwych wierzę w to mocno
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej