Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Danka: 15.10.2018, 20:27
 Św.Rito proszę wysłuchaj mojej modlitwy,wstaw się za nami u Pana Naszego Jedynego...
 Jola: 15.10.2018, 19:14
 Swięta Rita ratuj mojego męża z nałogu alkoholowego. Wspieraj mnie w walce o niego
 Dominik: 15.10.2018, 18:00
 Św. Rito proszę o powrót do zdrowia taty po cięźkiej operacji serca.
 Małgorzata: 15.10.2018, 17:35
 św Rito, dziękuje Ci za dotychczasowe wstawiennictwo. Proszę, pomóż mojej rodzinie przetrwać kryzys i wskaż mojemu mężowi właściwą drogę do domu.
 Ela: 15.10.2018, 11:34
 Św Rito ulecz mego brata na duszy i ciele oraz całą moją rodzinę, pomóż aby brat udał się do lekarzy, aby pożucił alkohol, wstaw się do Pana Jezusa o łaskę dla niego, twoja czcicielka
 Aga : 15.10.2018, 09:36
 Św Rito udziel łaski dla mnie i mojej rodziny.Otaczaj nas swoją opieką.🌹
 pp: 15.10.2018, 08:21
 Święta Rito proszę pomóż nam o pomyślnie załatwić sprawy naszego stowarzyszenia. Proszę wstaw się za T by kłopoty finansowe się skończyły. Proszę Cię również o błogosławieństwo dla Nas by nasza relacja rozwijała się pomyślnie i owocnie. Usuń proszę wszelkie przeszkody byśmy mogli być razem...
 wierzaca: 15.10.2018, 07:49
 Sw.Rito dziękuje Tobie za wczorajszy dzień za opiekę na spotkaniu i pomoc proszę o dalsze wstawiennictwo
 Żona: 15.10.2018, 06:51
 Św.Rito proszę cię o powrót mojego męża do domu,do dzieci proszę cię żeby zrozumiał gdzie jest jego miejsce.
 Ewka: 15.10.2018, 05:29
  Św.Rito dziękuję i proszę o pomoc
 M: 15.10.2018, 05:14
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań oraz zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby a Ty wiesz o co proszę
 Krzysiek: 15.10.2018, 01:29
 Święta Rito, złamałem przysięgę złożoną przed Bogiem. Wszędzie czytam żę już nie ma dla mnie ratunku, a tak bardzo go potrzebuję.. Proszę wyproś u Pana łaskę przebaczenia dla mnie i wszystkich w podobnej sytuacji.. On wie jak bardzo w duszy żałujemy i cierpimy.. Pragnę żyć dobrze i sprawiedliwie, czcić naszego Zbawiciela i kiedyś doznać jego Przebaczenia..
 Aga : 14.10.2018, 23:39
 Św Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy i mojej rodziny. I łaskę dla syna wiadomej Ci sprawie.🌹
 Asia : 14.10.2018, 23:24
 Święta Rito, błagam pomóż mi raz jeszcze. Proszę Cię spraw, abym dostała pracę, o którą teraz się staram. Proszę o pomyślne zdanie drugiego etapu i o powodzenie w kolejnym. Proszę, żebym nie musiała już dłużej szukać pracy.
 Tomek: 14.10.2018, 21:45
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, pomoc i wstawiennictwo. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Lidia: 14.10.2018, 21:36
 Św. Rito dziękuje ci za miniony tydzień za to ze dałaś mi sile do pracy i wiarę w siebie, kierój mnie dale droga która idę błogosław moja rodzine i proszę o spokój dusz Marka i Ewy. ❤🌹
 Klaudia...: 14.10.2018, 21:11
 Św Rito proszę wstaw się do Pana Boga żebyśmy mogli mieć drugie dziecko. Proszę o zdrowie i o spokojną noc. Św Rito módl się za nami...
 Paula: 14.10.2018, 21:10
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i o bezpieczna podruz dla meza i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowal
 K: 14.10.2018, 20:23
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 Aga: 14.10.2018, 20:21
 Św.Rito proszę Cię o pomoc błagam
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej