Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Aga: 09.08.2018, 23:32
 Sw.Rito dziękuję z całego serca za dobre wyniki mojej siostry Bóg zaplac🌹🌹🌹
 K: 09.08.2018, 23:07
 Św Rito! Proszę pomóż mi znaleźć miłość mojego życia. Dziękuję za wszystko. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję Amen
 Jolanta: 09.08.2018, 22:14
 Święta Rito, dziekuje za wszystko. Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i całej rodziny. Niech niemożliwe stanie sie możliwe. Prosze miej nas w opiece i wypros potrzebne łaski u Pana Boga. Prosze, by Krzysztof został biologicznym ojcem zdrowego dziecka. Olsnij umysł Przemka, niech nauka łatwo mu przychodzi. 🌹
 Paula: 09.08.2018, 20:55
 Kochana SW Rito błagam o zdrowie dla mojego syneczka o zdrowie dla mamy i Janki o pieniądze dla Haliny i żeby z kolektorami było ok
 Tomek : 09.08.2018, 19:05
  Moja Św. Rito, dziekuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz. Dziękuję Ci za wszelkie łaski. Dziękuję Ci za to, że ze mną jesteś. Pomóż mi, bardzo Ciebie proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹t. Chroń nas przed B i C. Przypilnuj zdrowia dziewczynki. Kocham Cię Św. Rito
 M: 09.08.2018, 16:22
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów. otrzymaniu akademika, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie, daj siłę i zdrowie Karolowi w pokonywaniu trudności.
 kasia: 09.08.2018, 15:35
 Św Rito proszę o pomoc w wiadomej sprawie, błagam chroń mnie i dzieci.amen
 B.S: 09.08.2018, 15:00
 Św Rito wstaw się do p. Boga za mną i moją córką
 B.S.: 09.08.2018, 14:40
 Św Rito czuwaj nade mną i moją córką i moimi rodzicami
 Beti: 09.08.2018, 14:07
 Św Rito Pomóż mi uwierzyć ,że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych i spełnij moje prośby Amen
 Beata: 09.08.2018, 13:49
 Św. Rito Módl się za zdrowie mojej córki i moich rodziców oby byli pełnosprawni do końca swoich dni i żyli długo
 Grzegorz: 09.08.2018, 13:39
 ŚWIĘTA RITO błagam Cię o szansę życia dla mojego ojca. Amen
 Marta: 09.08.2018, 13:38
 Kochana Św.Rito błagam Cię pomóż mojemu tacie wyzdrowieć.Nie pozwól aby operacja przebiegła z komplikacjami.Proszę aby wszystko się udało i aby mój tatuś był cały i zdrowy AMEN.
 Grzegorz: 09.08.2018, 13:37
 ŚWIĘTA RITO błagam Cię o szansę życia dla mojego ojca. Amen
 M.: 09.08.2018, 13:07
 O wielka Święta Rito od spraw beznadziejnych i niemozliwych. Błagam o nasze mieszkanko abyśmy mieli swój mały kąt abyśmy nie musieli się martwić gdzie się znowu podziać. Po ludzku dla mnie jest to sprawa calkowicie bez szans. Śwìeta Rito wstaw się za nami. Wierzę że gdzie człowiek nie może tam wiara czyni cuda. Rito wstaw się za nami. Dziękujemy za wszystko dobro i otrzymane laski.
 Renata: 09.08.2018, 13:04
 Św. Rito dziękuje za to że pokonałam chorobę nowotworową myślę że to dzięki Twojemu wstawiennictwu dziękuję...i proszę o wstawiennictwo u dobrego Boga w sprawie która mnie męczy od roku uproś rozwiązanie błagam cię św.Rito
 Jolanta: 09.08.2018, 11:51
 Święta Rito, za wszystko dziekuje. Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i rodziny. Niech niemożliwe stanie sie możliwe. Olsnij umysł Przemka, niech nauka przychodzi mu łatwo. Prosze o opiekę. Wypros dla bas potrzebne łaski u Pana Boga.🌹
 Beti: 09.08.2018, 10:51
 Św Rito zostań moją opiekunką Proszę
 Kicia: 09.08.2018, 10:46
 Św. Rito proszę by w pracy mi dobrze szło i bym mogła pracować do późnej starości Wstaw się u p Jezusa za mną Amen
 matka: 09.08.2018, 09:17
 Święta Rito mniej w opiece córkę z rodziną,chroń ,ratuj ,zsylaj łaski .
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej