Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Maggie : 24.01.2019, 08:03
 Św Rito miej w opiece ,, Dusze” pomóż jej wyjść na prostą i nie pozwól żeby zgadło w niej światło nadziei które się w niej wypala daj jej sile i zdrowie do dalszej walki . Ja proszę o zdrowie dla całej mojej rodziny i Twoja opiekę nad moja córka . Zawsze mogę liczyć na ciebie ❤❤❤
 Ewak: 24.01.2019, 06:59
 sw.Rito ratuj
 Aga: 24.01.2019, 06:29
 Św.Rito wysłuchaj mnie proszę i wypros łaski dla mnie i mojej rodziny.Pomoz synowi aby zdał wszystkie egzaminy i ukończył studia. Dziekuje🌹
 Lidia: 24.01.2019, 06:14
 Kochbananen sw Rito pomóż mi dzisiaj w pracy mam ciężki dzień ❤🌹❤🌹
 Paula: 24.01.2019, 05:49
 Kochana sw Rito cie o zdrowie dla mojego synka zeby ten katar mu wkoncu przeszedl bo go strasznie meczy o zdrowie dla mamy i janki i zebym ja sobie lepiej radzila w pracy i jakos to wszystko ogarnela i miala lepsze zmiany i zeby 2 dziecko bylo zdrowe i zeby Halina znalzla prace gaba dostala sie na dobre studja a fifi do do dobrej szkoly
 Tomek : 24.01.2019, 05:13
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D
 E.: 24.01.2019, 03:28
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łasi. Proszę Cię o zdrowie i bezpieczeństwo dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Dopomóż, aby mężczyzna, którego kocham do mnie wrócił. Żeby się modlił w naszej intencji i chodził do kościoła.
 Asia: 23.01.2019, 23:32
 Św.Rito, proszę Cię o modlitwę i błogosławieństwo na dzień dzisiejszy, abym zaliczyła te dwa kolokwia dzisiaj, w pierwszym terminie, na czym mi przeogromnie zależy. Amen.
 Ula: 23.01.2019, 23:25
 Święta Rio Proszę o wstawiennictwo do Boga o dar poczęcia dzieciatka
 Celina : 23.01.2019, 22:24
 Św Rito, proszę, pomóż mi wyzdrowieć. Miej w opiece całą moją rodzinę.
 Dusza : 23.01.2019, 22:05
 Święta Rito, choruję już od dzieciństwa a mam 33 lata. Nie mam ani ukochanego, ani pociech, pracy, wypoczynku, pieniędzy. Moi najbliżsi też chorują. Przekaż Panu Bogu, żeby mnie juz zabrał do siebie. Cierpienie i pustka dopięły już zenitu. Ty Sam byłeś w ogrójcu, straciłeś przyjaciół i na końcu zdrowie. Tam w Niebie na pewno spotkam ludzi podobnych do siebie, których życie było nieustanną męką, cierpieniem ciała i duszy. Tutaj takich nie znalazłam.
 Ewelina: 23.01.2019, 21:25
 Kocham Cię Święta Rito
 Ewa: 23.01.2019, 21:24
 Święta Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o dar poczęcia dzieciatka. Błagamy cie 😗
 Małgorzata: 23.01.2019, 21:22
 O Święta Rito proszę o uzdrowienie i wytrwanie w tym trudnym dla mnie czasie. Proszę o wytrzymałość i zakończenie tej toksycznej relacji.
 Ewa: 23.01.2019, 21:19
 Święta Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga o dar poczęcia dzieciatka. Błagamy cie 😗
 Kinga: 23.01.2019, 21:18
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen pomóż mi być szczęśliwa
 mama: 23.01.2019, 20:49
 Sw Rito pomóż proszę Przemkowi w zdaniu egzaminow
 K: 23.01.2019, 20:36
 Święta Rito, wstaw się za mną u Boga. Spraw aby moja prośba została wysłuchania aby moje plany na przyszłość potoczyły się tak jak to wymarzylam...
 K: 23.01.2019, 20:35
 Święta Rito, wstaw się za mną u Boga. Spraw aby moja prośba została wysłuchania aby moje plany na przyszłość potoczyły się tak jak to wymarzylam...
 Smutna: 23.01.2019, 19:57
 Święta Rito dziękuję za dotychczasową pomoc błagam Cię Święta Rito o zdrowie w mojej rodzinie żeby moja wnuczka zdała egzamin żeby pogodziła się ze swoją mamą oswiatlo dla męża ogromnie Ci dziękuję i wierzę w Ciebie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej