Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Matka: 22.09.2018, 08:42
 Św Rito od spraw trudnych I beznadziejnych pomóż mojemu synowi w dniu dzisiejszym, dodaj mu siły do walki . Proszę nie opuszczaj go w potrzebie on zasługuje na nagrodę. Błagam o pomoc o skupienie pozwól mu na zwycięstwo. Amen
 M: 22.09.2018, 07:45
 Proszę Cię św Rito o zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi błagam by wyniki badań były dobre wysłuchaj
 Tomek : 22.09.2018, 05:52
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, dziękuję za sukces h🌹. Pilnuj tej sprawy proszę do końca. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Czuwaj nad bezpieczeństwem proszę. Kocham Cię Moja Św. Rito
 MałGosia: 21.09.2018, 23:14
 Święta Rito, proszę o łaskę dla mojej całej rodziny, żebyśmy żyli w zdrowiu. Proszę o dobre wyniki badań i o spokój w sercu. Proszę również o potrzebne łaski dla Tych Wszystkich którzy modlą się tu do Ciebie.
 Mama: 21.09.2018, 22:43
 Kochana Św Rito proszę Cię pomóż mojej córce Ilonce wybrnąć z tej trudnej sytuacji w której się znalazła
 a: 21.09.2018, 21:07
 Święta Rito proszę i błagam o pomoc w trudnej sprawie, o zdrowie, szczerość i uczciwość oraz Dary Ducha Świętego dla Pawła i całej rodziny.
 Paula: 21.09.2018, 20:16
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla synka zeby szczepienia mu noe zaszkodzily. Ani teraz ani po 6 dniach zeby nie mial zadnej goraczki ani powiklan zeby ladnie spal w nocy i niemial problemu z brzuszkiem i o zdrowie dla mamy i janki i zeby z kolektorami bylo wszystko dobrze
 Gosia : 21.09.2018, 20:04
 Dziękuję Ci Św Rito.....bardzo dziękuję
 M: 21.09.2018, 18:03
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóz mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, otrzymaniu akademika, życiu, pracy,mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Jackowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Daj siłę mnie i Karolowi w pokonywaniu trudności.
 Magdalena: 21.09.2018, 16:11
 Święta Rito proszę w dniu moich urodzin o uzdrowienie wewnętrzne mojego synka, żeby był grzeczny i posłuszny.
 Magdalena: 21.09.2018, 15:05
 Święta Rito proszę w dniu moich urodzin o uzdrowienie wewnętrzne mojego synka, żeby był grzeczny i posłuszny.
 kasia mama: 21.09.2018, 13:10
 Św Rito chroń moje dzieci przed złem, pobłogosław mojemu synowi dodaj mu siły i odwagi, proszę o rozwagę dla mojej córki. Niech mój mąż się opamięta. Św Rito proszę nie opuszczaj nas i naszej rodziny. Proszę o zdrowie psychiczne dla mojego męża. Amen
 matka: 21.09.2018, 09:52
 Święta Rito , wyproś laski u Boga dla córki i zięcia z dziećmi aby dał im odpuszczenie, nawrocenie i miłość aby byli szczęśliwą rodziną.Proszę z całego serca,wstaw się za nimi Swięta Rito.
 wierzaca: 21.09.2018, 09:39
 Sw.Rito prosze Cię kieruj tym wszystkim daj siłę i odwagę Markowi
 Anonim: 21.09.2018, 08:35
 Św. Rito prosze o udany zabieg bliskiej osoby. I o Błogosławieństwo Boże.
 Ewa: 21.09.2018, 07:49
 Sw Rito przyjdz mi z pomoca w moich problemach..
 Ewa: 21.09.2018, 06:41
  Sw Rito proszę Cię o pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji materialnej
 Ewa: 21.09.2018, 06:40
  Św. Rito proszę o pomoc
 M: 21.09.2018, 06:01
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań oraz zdrowie dla całej rodziny miej wszystkich w opiece oddalaj choroby i nieszczęścia spraw by wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi wysłuchaj także moje prośby a Ty wiesz o proszę
 Tomek : 21.09.2018, 01:25
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, dziękuję za sukces h🌹. Pilnuj tej sprawy proszę do końca. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej