Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Potrzebujaca: 05.07.2018, 07:17
 Św RITO pomóż mi proszę w moich trudnych sytuacjach życiowych w jakich się znajduje
 M: 05.07.2018, 07:09
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie, daj mi zdrowie w pokonywaniu trudności. Boże wyprowadź mnie i Karola z tych kłopotów.
 K: 04.07.2018, 23:31
 Św Rito! Proszę pomóż mi. Abym mój brat się opamiętal i żeby wszedł na dobra drogę. Pomóż mi. Tak bardzo boje się ze on będzie na złej drodze. Pomóż mi proszę. Amen
 WIESŁAWA: 04.07.2018, 22:27
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych dopomóż mi aby w pracy nie czepiali się mnie, nie mobbingowali i nie dodawali pracy. Pomóż mi w spokoju dopracować do emerytury ( jeszcze rok czasu).
 Gosia: 04.07.2018, 22:19
 Dzięki Ci Święta Rito za cud, który wyprosilaś
 EwaK: 04.07.2018, 20:09
 Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.
Dziękuję św.Rito
 Jolanta: 04.07.2018, 18:26
 Święta Rito, dziekuje za wszystko. Prosze o zdrowie, szczęście i pomyslnosc dla riodziny. Niech będzie to czas obfity w cudowne wieści. Niech niemożliwe stanie sie możliwe. Prosze, by Krzysztof został biologicznym ojcem zdrowego dziecka. Prosze, olsnij umysł Przemka. Niech nauka łatwo mu przychodzi. 🌹
 M: 04.07.2018, 17:35
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie, daj mi zdrowie w pokonywaniu trudności. Boże wyprowadź mnie i Karola z tych kłopotów.
 Paula: 04.07.2018, 15:27
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla sy ka zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo o zdrowie dla janki i mamy i o pie iadze dla haliny
 matka: 04.07.2018, 14:44
 Święta Rito, naznaczona cierniem z korony Jezusa,miej w swojej opiece córkę ,zięcia i dzieci. Niech czerwona roża zalewa, rozkwita.
 Ja: 04.07.2018, 14:00
 Błagam o zdrowie
 Janina: 04.07.2018, 13:11
 Sw RITO dziekuję za opiekę.Proszę dalej o zdrowie dla nas i naszego dziecka.Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mojej Mamy.Proszę o piekę i zdrowie dla Krystyny i Jerzego.Amen.
 Anna: 04.07.2018, 10:18
 Droga Sw.Rito dziękuję Ci za okazana mi laske. Ponad rok modlilam się aby osoba, na której mi bardzo zależy odnowila ze mna kontakt. Sytuacja byla beznadziejna, nic nie wskazywalo na to, ze jest dla mnie choć odrobina szansy. Dzieki Tobie, wydarzyl sie cud! Proszę, wspieraj mnie dalej abym miala okazję naprawić moje błędy i w ten sposób walczyć o osobę która kocham.
 M: 04.07.2018, 06:41
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże wyprowadź mnie i Karola z tych kłopotów.
 EwaK: 04.07.2018, 05:34
 Sw.Rito dziękuje i proszę o pomoc i spokój
 K: 03.07.2018, 23:50
 Św Rito! Dziękuję bardzo za pomoc! Miej mnie w opiece abym była szczęśliwa i była z siebie dumna. Amen
 KM: 03.07.2018, 23:35
 Sw
Rito. Ty wiesz o co Cie prosze.
 Tomek: 03.07.2018, 23:27
 Moja św. Rito, dziękuję Ci, że jesteś ze mną. Pomagaj mi proszę o🌹p🌹z🌹u🌹. Jutro błagam Cię o z🌹. Przypilnuj proszę sprawy. Pomóż jej h🌹. Kocham Cię św. Rito
 Marta: 03.07.2018, 21:44
 Święta Rito, modliłam się do Ciebie nieustannie, ptosiłam Cię o dobre wyniki matury, które okazały się dużo gorsze niż się spodziewałam. Jestem załamana. Moje życie jest takie bez sensu.... Nie rozumiem, czemu nie mogłaś zrobić coś, żeby mi pomóc. Czy naprawdę na to nie zasługiwałam?Rito, dlaczego?
 M: 03.07.2018, 17:25
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże wyprowadź mnie i Karola z tych kłopotów, daj mi zdrowie w pokonywaniu trudności.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej