Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Aga: 11.10.2018, 07:21
 ŚW RITO PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOJEJ MAMY .DLA SYNA WYTRWAŁOŚCI NA STUDIACH I ZDROWIABY WYNIKI Z BADAN BYŁY DOBRE..DLA MNIE I MĘŻA ZDROWIA..DZIEKUJE ZA OTRZYMANE ŁASKI. 🌹
 Tomek : 11.10.2018, 05:28
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski i wstawiennictwo w moich modlitwach. Dziękuję Ci za to, że mi pomagasz. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Agnieszka P. O.: 11.10.2018, 00:38
 Św. Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam pomóż mi w mojej trudnej sytuacji. By mój mąż się zmienił by docenił że ja też pracuje by mi pomagał wspierał naszą córkę .By był dla niej pomocnym i przykładnym ojcem. Proszę by doceniał jej naukę a ona dążyła go szacunkiem. Wspomagaj naszą rodzinę. Dziękuje za wszystko.
 Ra: 10.10.2018, 23:50
 Sw Rito prosze Cie dopomoz aby M odezwal sie do mnie i bylo jak dawniej
 Marzena: 10.10.2018, 23:38
 Swiea Rito dopomoz zebym jutro szczesliwie przeszla komisje lekarska blagam Cie Swieta Rito badz przy mnie
 M.C.: 10.10.2018, 22:31
 Sw.Rito proszę Cie żeby M odezwał się do mnie i okazał że mu na mnie zależy. Kocham Cie SW. Rito.
 Paula: 10.10.2018, 21:47
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i o bezpieczna podruz dla meza
 Klaudia...: 10.10.2018, 21:40
 Św Rito obdarz Nas potomstwem i zdrowiem. Proszę wstaw się za nami do Boga. Św Rito módl się za nami.
 AGA: 10.10.2018, 21:39
 sw. Rito prosze pomóz mojej mamie w jej sytuacji finansowej niech ten kredyt się zmniejszy i niech przestanie się martwic-proszę. Dziekuję za opiekę i pomoc
 Klaudia...: 10.10.2018, 21:27
 Św Rito obdarz Nas potomstwem i zdrowiem. Proszę wstaw się za nami do Boga. Św Rito módl się za nami.
 m.j.g: 10.10.2018, 21:07
 Sw RITO patronko rodziny dopomóż w załatwieniu wszystkich spraw rodzinnych .Miej w opiece moją córkę,daj jej zdrowie i spokój.Wstaw się u Pana Najwyższego aby mój syn zdecydował się na naukę.
 Kinga: 10.10.2018, 19:00
 Św Rito! Proszę o jasność umysłu abym była z siebie dumna I zadowolona żeby doszło do sytuacji gdzie czuje twoja obecność i pomoc. Dziękuję za wszytsko i mniej mnie w opiece. Amen
 M: 10.10.2018, 18:07
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi !
 Bogumiła: 10.10.2018, 17:16
 Św.Rito,dzięki za otrzymaną pomoc w dniu dzisiejszym.Proszę o ratunek dla męża, który zmaga się z nowotworem mózgu.Pomóż i dodaj mu siły,aby walczył z chorobą.Otocz go opieką i wyproś potrzebne łaski u Boga.
 Tomek: 10.10.2018, 17:00
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski i wstawiennictwo w moich modlitwach. Dziękuję Ci za to, że mi pomagasz. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 J.W.10,10,2018: 10.10.2018, 16:28
 ŚW.Rito patronko spraw trudnych wysłuchaj mojego wołania w sprawie mojej córki ,która jest atakowana przez osoby z którymi pracuje ,jest załamana ,a ja wieże w Twoją moc ,bo już nie raz byłam wysłuchana przez Boga za to dziękuje
 Małgorzata: 10.10.2018, 16:23
 św Rito, nasza rodzina przeżywa teraz trudny okres. Proszę, pomóż nam go przetrwać, nawróć mojego męża na dobrą drogę i pomóż mojemu synowi ukończyć szkołę.
 mama: 10.10.2018, 14:35
 Sw. Rito prosze o cud uzdrowienia moich chronicznie chorych dzieci.Blagam o wsluchanie moich prosb. Jezu ufamTtobie....
 B. : 10.10.2018, 14:17
 Św. Rito proszę Cie Ty Wiesz....
 pppp: 10.10.2018, 12:47
 Święta Rito Ty wiesz o co cie proszę miej też na względzie T i problemy finansowe które nie dają nam żyć spokojnie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej