Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 wierzaca: 05.04.2019, 06:34
 Sw. Rito proszę Cie pomoz mi Ty wiesz o co Cie prosze pomagasz w beznadziejnych sprawach pomóż mi dla Ciebie nie ma nic niemozliwego
 Aga: 05.04.2019, 06:27
 Św.Rito proszę o łaski w wiadomej Ci sprawie.🌹
 agnieszka: 05.04.2019, 05:48
 Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko Świeta Rito Ty wiesz co robić
 Aneta: 05.04.2019, 04:37
 Święta Rito błagam o zdrowie dla mamy i Martynki i spokój.
 Ewa: 05.04.2019, 04:31
 Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.
 Tomek : 05.04.2019, 03:41
 🌹🌹🌹🌹 🌹🌹
 Ewa: 05.04.2019, 03:22
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski. Proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwo, pokój dla mnie mojego syna i mojej rodziny. Proszę Cię o zdrowe oczy. Chroń mnie i moją rodzinę od złych ludzi i złych zdarzeń. Pomagaj i chroń mnie w pracy, ale szczególnie uproś mi łaskę, która tak bardzo leży mi na sercu.
 Asia: 04.04.2019, 22:48
 Św.Rito, błagam Cię, abym nie miała jutro żadnej klientki. Amen.
 Iwona: 04.04.2019, 21:46
 SW.Rito błagam Cię o wzajemny szacunek, zgodę i miłość w naszym domu.Brakuje u nas modlitwy , proszę o łaskę nawrócenia moich dzieci. Dziękuję bardzo za pomoc jaką otrzymywałam i nadal proszę.
 Ewa: 04.04.2019, 21:08
 Święta Rito, dziękuję za Felusia, proszę o dalszą opiekę, o zdrowie dla mojej rodziny. Daj mi siły, abym mogła jutro przejść całą drogę krzyżowa.
 Joanna G: 04.04.2019, 20:26
 Św. Rito weź w opiekę mojego wnuka ,który chce zdawać maturę i jest w stresie nie może sobie poradzić z matmą proszę Cię o cud bo tylko on może go uratować rozjaśnij mu umysł gorąco proszę Wielbię Ciebie w każdym momencie Kocham Cię Amen
 Aga: 04.04.2019, 20:22
 Św.Rito dobrze że jesteś i proszę otaczaj mnie i moją rodzinę swoją opieką i wspomagaj w trudnych chwilach. Bóg zapłać za wszystkie laski🌹
 M.: 04.04.2019, 20:14
 Proszę o milosc.Aby ten którego kocham okazal mi też uczucie. Wiem że mogę Ci zaufać kochana sw.Rito.🌹. Proszę o wstawiennictwo u tronu najwyższego. DZIĘKUJĘ za wszystko co dla mnie robisz. Kocham Cie SW. RITO.🌹.
 HJ: 04.04.2019, 20:01
 święta Rito proszę o potomstwo dla córki i zdrowie dla niej, proszę o zdrowie dla syna, dla nas i moich rodziców. Wspomóż nas swoją łaską abyśmy zawsze dążyli do spokoju i zgody w rodzinie.
 agnieszka: 04.04.2019, 20:01
  Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból,, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, dziękuję za dziejszy dzień
 Maria : 04.04.2019, 19:57
 Proszę św Rito wyproś łaskę uzdrowienia chorej jamy ustnej mojego męża i proszę o udaną operację kolana dla niego i operację barku dla syna i powrót do zdrowia dla nich, proszę usuń przeszkody, które oni mają przed przyjęciem łaski, niech będzie Bóg uwielbiony, amen.
 Paula: 04.04.2019, 19:38
 Kochana sw Rito Blagam cie p zdrowie dla mojego synka antosia zeby nie mial problemow z brzuszkiem zeby przeszedl mu katar i kaszel a szczepienie mu nie zaszkodzilo o zdrowie dla mamy i janki oraz dziadka zebym ja znalazla nowa prace najlepiej w delikatesach centrum zeby fifi dostal sie do szkoly gaba na studia a halina znalazla prace
 Aga: 04.04.2019, 19:06
 Św.Rito wybacz mi moje grzechy i wysłuchaj moich próśb błagam Cię
 Alina: 04.04.2019, 18:55
 Sw Rito,czuwaj nad moją mama,wypros dla niej łaskę zdrowia
 Beata: 04.04.2019, 18:49
 Święta Rito dziękuję Ci. Błagam bądź zawsze z nami. Proszę o dalsze łaski dla mojej rodziny. 🌹❤
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej