Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Matka: 28.02.2019, 10:45
 Panie Boże!!! Święta Rito!!! Błagam Was o szybkie wyzdrowienie mojej córeczki! Błagam
 M.C.: 28.02.2019, 10:21
 Proszę o milosc.Aby ta osobą która kocham odwzajemnila moje uczucia.Aby okazała mi też że mnie kocha.Zawierzylam Tobie SW. RITO.🌹 bo wiem ze tylko ty jesteś w stanie wysłuchać moich prozb.Kocham Cię sw.Rito.Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz.
 Joasia: 28.02.2019, 10:03
 Święta Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie! Proszę aby ból brzucha ustąpił.
 P: 28.02.2019, 10:00
  święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie.
 Danek: 28.02.2019, 09:58
 SW. RITO UWOLNIJ MNIE OD CHOROBY NOWOTWOROWEJ OCZYSC MOJA KREW .PROSZĘ UDROŻNIJ KOŃCZYNY DOLNE I KREGOSŁUP.WYSŁUCHAJ PROŚBY MOJE.BÓG ZAPŁAĆ ZA ŁASKI.
 DOROTA: 28.02.2019, 09:29
 Święta Rito błagam Cię o zdrowie mojej wnuczki o uzdrowienie jej z chorób i zmian neurologicznych Pomóż Błagam .Proszę daj nam pocieszenie i nadzieję.
 Jola: 28.02.2019, 09:21
 Sw Rito blagam Cie o pomoc w sprawach finansowych. Prosze Cie spraw ,abym otrzymala prace , o ktora sie staram. Upros potrzebne nam laski u Pana Boga naszego. Opiekuj sie mna i moja rodzina.Prosze Cie,aby Danielek i Sylwunia wyzdrowieli i uwolnili sie od otylosci.Sw Rito prosze Cie o zdrowie dla mojej mamy.Bog zaplac za modlitwe
 Justyna: 28.02.2019, 08:23
 Św. Rito! Z calego serca proszę Cie o zdrowie dla mojej córki Emilki. Tyle razy mi pomogłaś, bardzo Cię proszę pomóż mi i tym razem. Proszę wysluchaj mnie
 Ewa: 28.02.2019, 06:18
  Św. Rito! Błagam! Pomóż mi bo już tracę nadzieje i jest mi bardzo ciężko. Tyle razy mi pomogłas i tym razem liczę na Twoja pomoc.Wysluchaj mnie🌹
 B....: 28.02.2019, 05:44
 Sw Rito z całego serca dziekuje za otrzymane laski błagam o cud w sprawie E...sh, Bóg Zapłać Kochana Zaufałam Tibie⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
 AnA: 28.02.2019, 04:38
  Św Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać aby chciał wrócił I aby wszystko się ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chciałam dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę Św Rito o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy I nie robiła spustoszenia a powikłania ustały. Dziękuję ❤🙏
 Ewa: 28.02.2019, 04:20
 Św. Rito z całego serca dziękuję Ci za szystkie łaski i nadal proszę o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwo, spokój i harmonię dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Prosze Cię z całego serca o łaskę, która tak bardzo leży mi na sercu i o którą tak długo proszę, wierzę, że mi pomożesz i, że to tylko kwestia czasu, który wyznaczył mi Jezus.
 Tomek: 28.02.2019, 04:11
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo żeby o🌹p🌹u🌹z🌹D🌹. Kocham Cię Św. Pomóż P proszę
 Renata: 27.02.2019, 22:42
 Święta Rito proszę ubłagaj Pana Boga zdrowie dla mojej kochanej mamusi
 Władysława : 27.02.2019, 22:41
 Święta Rito proszę Cię żeby mój brat wrócił do swojej rodziny.żeby zrozumiał że wszyscy go kochamy.żeby nie bladzil.Święta Rito nie potrafię już się modlić. Proszę wstaw się za nami.
 Renata: 27.02.2019, 22:41
 Święta Rito proszę ubłagaj Pana Boga zdrowie dla mojej kochanej mamusi
 Renata: 27.02.2019, 22:37
 Święta Rito powierzam ci moją rodzinę czuwaj zawsze nad nami i miej nas w swojej opiece chroń nas od złego. Dziekuje
 Matka: 27.02.2019, 21:57
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam o zdrowie dla mojej córeczki! Niech jej już przejdzie to drapanie w gardle i nie rozwinie się żadna choroba!!! Błagam Was!
 Jadwiga: 27.02.2019, 21:44
 Św Rito dziękuję bardzo za wstawiennictwo Twoje za mojego syna i za wszystkie otrzymane łaski proszę wstaw się jeszcze za mną o zdrowie i pewną łaskę Tobie i Bogu wiadomą🙏❤
 Ewa: 27.02.2019, 20:43
 Święta Rito wysłuchaj nas, proszę z całego serca.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej