Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Eliza : 01.08.2018, 13:59
 Święta Rito, błagam Cię kolejny raz i kolejny raz ufam, że nie opuścisz mnie w mej trudnej sytuacji. Uproś błagam łaskę zdrowia dla mojego taty, łaskę by odzyskał władzę w nogach, żeby podjęto się operacji i by walczył z nowotworem. Bądź przy nas i nie opuszczaj nas. Amen
 Eliza : 01.08.2018, 13:49
 Święta Rito, błagam Cię kolejny raz i kolejny raz ufam, że nie opuścisz mnie w mej trudnej sytuacji. Uproś błagam łaskę zdrowia dla mojego taty, łaskę by odzyskał władzę w nogach, żeby podjęto się operacji i by walczył z nowotworem. Bądź przy nas i nie opuszczaj nas. Amen
 mama: 01.08.2018, 13:11
 Sw. Rito prosze o wstawienictwo,zeby Bog wszechmogacy przemienil zycie moim chorym dzieciom.
Niech w naszej rodzinie zaswieci slonce...
 monika: 01.08.2018, 11:02
 Św. Rito, weź pod swą opiekę Pawła i mnie i doprowadź nas do zgody, pomóż nam uratować naszą miłość i nasz długoletni związek. Św. Rito, polecaj nas Wszechmogącemu Panu.
 matka: 01.08.2018, 09:32
 Swięta Rito, zamień łzy i niepokój w szczęście i radość, zeslij łaski,miej w opiece dzieci moje.
 Jolanta: 01.08.2018, 09:10
 Święta Rito, Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i rodziny. Miej nas w opiece. Niech niemożliwe stanie sie możliwe. 🌹
 Bea: 01.08.2018, 08:54
 Święta Rito czuwaj nad moją mamą aby operacja przebiegła bez komplikacji
 m.: 01.08.2018, 08:21
 Swieta Rito błagam pozwól mojej siostrze zostać matka błagam z całego serca upros u Boga cud, dla niej. Błagam Cie Swieta Rito.
 EwaK: 01.08.2018, 07:49
  Św.rito, dziękuje i proszę o pomoc
 m: 01.08.2018, 07:11
 Swieta Rito błagam daj mi sile podołać temu co na mnie spadło. Błagam pomoz mi spraw abym ten człowiek nie napisał skargi . Abym dała radę to wszystko ogarnąć.
 Aneta: 01.08.2018, 06:52
 Święta Rito proszę o opiekę.
 U.M: 01.08.2018, 03:36
 Święta Rito , z całego serca proszę Cię o pomoc dla mojej rodziny . Opiekuj się nimi i wprowadź zgodę w domu . Daj im siłę i wiarę w pokonywaniu codziennych utrapień. Proszę Cię Święta Rito abyś otarła ich łzy i dała nadzieję na lepsze jutro .
 bea: 01.08.2018, 01:22
 święa rito błagam Cię aby mamy operacja się udała i o zdrowie dla mamy,
 Ela : 31.07.2018, 23:12
 Dziękuję św. Rito za doznanie łaski za pozytywne wyjaśnienie mej sprawy bądź zawsze przy mnie i mojej rodzinie wspieraj nas i opiekuj się nami Dziękuję z całego serca
 Kinga : 31.07.2018, 22:20
 Św Rito! Proszę pomóż mi znaleźć i zakochac się w miłości mojego życia. Amen
 Aga: 31.07.2018, 22:19
 Sw Rito proszę o dobre wyniki mojej siostry miej ją w opiece proszę dziękuję za twa opiekę 🌹🌹🌹
 anna: 31.07.2018, 21:22
 O Święta Rito, proszę pomóż mi w mojej trudnej sytuacji. Bądź pozdrowiona o Święta Rito.
 Paula: 31.07.2018, 20:47
 Kochana sw Rito błagam cie o zdrowie dla synka zeby szczepienia mu nie zaszkodzily zeby spal ladnie w nocy i zeby przestal plakac o wszystko o zdrowie dla mamy i janki zeby halina miala pieniadze i zeby z tymi kolektorami nie bylo problemu ani z umowa ani z. Montazem zeby janka sie zgodzila i zeby znowu nie zwariowala przes te solar zeby wszystko z tymi solarami bylo ok. I zeby im sie dobrze z nich korzystalo i zebym znalazla jakas robote
 Maria: 31.07.2018, 19:56
 Dziękuję Ci Święta Rito za wysłuchanie moich próśb.Dziękuję Ci za wszystko co uczyniłas dla mnie.cena
 Tomek : 31.07.2018, 19:17
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko. Dziękuję Ci za wszelkie łaski i za ten bezpieczny przyjazd. Dziękuję Ci za to, że ze mną jesteś. Pomóż mi, bardzo Ciebie proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Choń nas przed C i B. Kocham Cię Św. Rito
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej