Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Barb: 11.11.2018, 13:06
 Święta Rito proszę cię aby Bóg zesłał ducha św na mojego męża i zrozumiał że rodzina jest najważniejsza.
 M.: 11.11.2018, 11:32
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O to zaby osoba która kocham okazała mi też uczucie,żeby odzywala się do mnie częściej i żeby to wszysto miało sens...
 Ewak: 11.11.2018, 09:53
  Dziękuję i proszę o pomyślne załatwienie naszych spraw.
 wierzaca: 11.11.2018, 08:42
 Sw.Rito prosze Cię bardzo o zdrowie dla mojej mamy .
 wierzaca: 11.11.2018, 08:41
 Sw.Rito bardzo Cie prosze o szczesliwe dzisiejsze spotkanie czuwaj nad nami i opiekuj się.
 bogi: 11.11.2018, 06:28
 Proszę o prace dla męża, niech ziści się ten plan, niech to będzie dobre dla niego.Błagam o zdrowie
 Tomek: 11.11.2018, 05:22
 Moja Św. Rito, dziękuję za wszystko, proszę Cię o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 D: 11.11.2018, 01:24
 Święta Rito proszę o cierpliwość. Błagam Cię o to, żeby wszystko zakończyło się pomyślnie. Proszę Cię, aby osoba, którą kocham, nigdy mnie nie zawiodła. Amen.
 Halina : 11.11.2018, 00:07
 Świeta Rito prosze o łaske uzdrowienia mojego meża z raka.Ufam Tobie i wierze w Twoje wstawiennictwo.
 wierzaca: 10.11.2018, 23:35
 Sw.Rito pomóż proszę Cie miej nas w Swojej opiece
 Alina: 10.11.2018, 22:58
 Święta Rito pomóż mi bym wyzdrowiał tak bardzo bym chciała jeszcze być z moim mężem i synem i całą nasza rodziną. Proszę Cię z całego serca wstaw się u Jezusa i uprościć Go w moim imieniu o tak bardzo potrzebne mi łaski.Ufam Ci i błagam pomóż mi.Kocham Cię Św Rito.
 Marta: 10.11.2018, 22:40
 Św. Rito, prosze o dojście do zdrowia synka i żeby znowu zacząl jeść.
 Alex: 10.11.2018, 21:54
 Święta Kochana Rito, Proszę abyśmy mogli być znowu razem. Nawróć mojego ex męża aby zrozumiał że zrobił Żle zostawiając swoich najbliższych. Proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych, Proszę abym to wszystko przetrwała
 Alex: 10.11.2018, 21:50
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych oraz Proszę Cię o pomoc w mojej życiowej sprawie.
 Alex: 10.11.2018, 21:49
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mnie i moich najbliższych oraz Proszę Cię o pomoc w mojej życiowej sprawie.
 K: 10.11.2018, 21:39
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Amen
 Babcia: 10.11.2018, 21:37
 Św. Rito! Dużo mi pomogłas i dziekuje Ci za to z całego serca🌹. Dlatego zwracam się z prośba o opiekę nad moim kochanym wnukiem. Proszę o zdrowie dla niego i jego mamy. Dodaj mu siły i dopomóż aby prawidłowo się rozwijał i zdrowo się chował. Chroń go od złego. Ufam Tobie i wierze ze wysłuchasz mej prosby🌹🌹🌹
 Paula: 10.11.2018, 21:10
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowa
 K. I: 10.11.2018, 20:52
 ŚWIĘTA Rito proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojego synka błagam aby choroba nie wracała a reszta wyleczyla się całkowicie. Dziękuję za to że dajesz nadzieję dziękuję za wszystko co do tej pory uczynilaś. Wierzę w Ciebie
 K. I: 10.11.2018, 20:49
 ŚWIĘTA Rito proszę Cię o łaskę zdrowia dla Ksawerego wspieraj tego małego chlopca i jego rodziców
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej