Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Tomek : 06.09.2018, 05:30
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, za kolejną cudowną pomoc. Pomóż jej w osiągnięciu sukcesu h🌹. Pilnuj tej sprawy proszę do końca. Proszę Cię o 🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 PiotrP: 06.09.2018, 05:05
 Sw.Rito!!! Módl sie o mój powrót do zdrowia
 Aga: 05.09.2018, 23:48
 Św.Rito proszę Cię aby mojej córce nigdy nic się nie stało w szkole na wf Amen
 M: 05.09.2018, 23:18
 Swieta Rito błagam o pomoc spraw aby moje dzieci nie zaraziły się ta choroba. Proszę pomoz św. Rito. Wysłuchaj mych próśb.
 M: 05.09.2018, 23:18
 Swieta Rito błagam o pomoc spraw aby moje dzieci nie zaraziły się ta choroba. Proszę pomoz św. Rito. Wysłuchaj mych próśb.
 Joanna: 05.09.2018, 22:42
 Św Rito proszę Cię o zdanie egzaminów dla Wiki, i o opiekę nad całą rodziną
 Karolina: 05.09.2018, 22:22
 Święta oblubienico Boga. Chciałbym Ci najpierw podziękować za cuda, które dotychczas od Ciebie otrzymałam. Wiem, że bez Twojego wstawiennictwa nie dałabym rady. Proszę, daj mi poczuć Twoją obecność, weź mnie w opiekę. Wstaw się u Boga za mną, za tym, by mój wynik z egzaminu był pozytywny. Obiecuje dać z siebie wszystko,ale i tak potrzebuję pomocy.
 Matka: 05.09.2018, 22:03
 Św.Rito nie pozwól aby szef zliikwidowal moje miejsce pracy
 Ula: 05.09.2018, 21:19
 Święta Rito pomóż mi w moich trudnościach abym je pokonała daj mi siłę i wiarę.
 Paula: 05.09.2018, 21:10
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla synka zeby szczepienia mu noe zaszkodzily zeby ladnie spal w nocy i niemial problemu z brzuszkiem i o zdrowie dla mamy i janki
 mama: 05.09.2018, 20:40
 Sw Rito wspieraj prosze mojego syna w nowym roku akademicki
 Wierzaca : 05.09.2018, 20:24
 SW.Rito w Tobie moja nadzieja. Ty wiesz o co blalagm z całego serca i pokornie Cię proszę miej mnie w swojej opiece.
 Tomek : 05.09.2018, 19:23
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, za kolejną cudowną pomoc. Pomóż jej w osiągnięciu końcowego sukcesu h🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 M: 05.09.2018, 18:59
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, otrzymaniu akademika, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie,Natalce, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie, Boże wyprowadź mnie i Karola z tych kłopotów i dodaj nam sił w pokonywaniu trudności. Błagam pomóż !!!
 Matka i żona : 05.09.2018, 18:43
 Św Rito proszę o opiekę nad moimi dziećmi, chroń je przed złem, dodaj im otuchy i siły do walki.błagam o rozum dla mojego męża Krystiana, niech przestanie powielać błędy swoich rodziców , niech kocha dzieci za to ze są a nie za to ze są mu poddane i uległe.proszę niech się opamięta I nawróci. Św Rito błagam o cud dla niego.amen
 gabi : 05.09.2018, 17:20
 Św Rito pomogłaś mi już wiele razy.Błagam pomóż mi teraz w tej beznadziejnej sytuacji.postąpiłam nierozważnie,pochopnie, pomóż mi wrócić do pracy.Błagam św Rito pomóż.
 Małgorzata: 05.09.2018, 15:39
 Święta Rito, bardzo Cię proszę o pomoc w uratowaniu mojego małżeństwa. Spraw aby mój mąż "przejrzał na oczy" i wrócił do mnie i naszych dzieci.
 Anonim: 05.09.2018, 13:18
 Proszę o łaske uzdrowienia dla bliskiej osoby.
 PiotrP: 05.09.2018, 10:40
 Sw.Rito !! Prosze Cie bądź przy mnie i pomagaj mi walczyć z ta straszna choroba jaka jest rak,Prosze módl sie w mojej intencji, serdeczne Bog zapłac.
 matka: 05.09.2018, 10:24
 Swieta Rito,zmiłuj się nad córką zięciem i dziećmi aby byli znowu szczęśliwą rodziną,wyproś dla nich laski Boże, miej ich w opiece.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej