Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ewa: 08.11.2018, 07:10
 Sw Rito pomoz mi zalatwic wszystko pozytywnie prosze o zdrowie i opieke nad rodzina moja.
 Mama: 08.11.2018, 02:54
 Sw. Rito bardzo Cie prosze o to by malzenstwo mojej corki przetrwalo ten straszny kryzys. Prosze by moja wnusia mogla cieszyc sie obojgiem rodzicow. Bardzo Cie prosze wstaw sie za moimi prosbami u Matki Bozej i Pana Boga. Amen
 Mama: 08.11.2018, 02:53
 Sw. Rito bardzo Cie prosze o to by malzenstwo mojej corki przetrwalo ten straszny kryzys. Prosze by moja wnusia mogla cieszyc sie obojgiem rodzicow. Bardzo Cie prosze wstaw sie za moimi prosbami u Matki Bozej i Pana Boga. Amen
 Ż: 08.11.2018, 02:36
 Święta Rito, dziękuję Ci, że coś się trochę zmieniło na lepsze w tej trudnej sytuacji. Proszę Cię o dalszą pomoc. Spraw, aby zniknęła obojętność i wszystko skończyło się pomyślnie. Amen.
 Tomek : 07.11.2018, 23:23
 Moja Św. Rito, dziękuję za pomoc i łaski. Dbaj proszę o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię
 K: 07.11.2018, 22:40
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Przepraszam za wszytko co złe. Amen
 czcicielka : 07.11.2018, 22:23
 swieta rito ulecz mnie prosze ..
 wierzaca: 07.11.2018, 21:31
 Sw Rito. Prosze pomóż mi Ty wiesz o co Cię prosze
 Paula: 07.11.2018, 20:43
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowa
 m.j.g: 07.11.2018, 19:09
 SW RITO otaczaj opieką moją córkę.Niech Dobry Bóg zsyła jej spokój ,zdrowie i siłę na cały czas ciąży.
 m.j.g: 07.11.2018, 19:06
 SW RITO spraw aby mój syn przystapił do nauki. Niech Duch Sw oswieci jego umysL i sprawi,ze zrozumie swój błąd.
 Ewak: 07.11.2018, 18:23
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi . Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwu.
 Janina: 07.11.2018, 17:43
 Sw Rito dziękuję za opiekę,proszę dalej o zdrowie dla nas i naszego dziecka.Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mojej Mamy.Proszę o opiekę dla Krystyny i Jerzego,proszę o zdrowie dla nich,Amen.
 Janina: 07.11.2018, 17:41
 Sw Rito dziękuję za opiekę,proszę dalej o zdrowie dla nas i naszego dziecka.Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mojej Mamy.Wż e
 M: 07.11.2018, 17:18
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż zwłaszcza Karolowi !!!!
 Agnieszka: 07.11.2018, 14:45
 święte Rito pomóż wymodlić mi poprawę na zdrowiu dla mojej mamy, błagam..
 Małgorzata: 07.11.2018, 14:35
 św Rito, bardzo cierpię z powodu mojej sytuacji rodzinnej. Proszę Cię o uzdrowienie mojej duszy i siłę aby móc żyć po odejściu mojego męża. Amen
 Marta : 07.11.2018, 13:01
 Św Rito.Zawsze mogłam liczyć na twoją pomoc w sytuacjach bardzo trudnych.O kochana Ty moja , proszę wypros mi łaskę u Pana Boga o cud uzdrowienia.Abym wyzdrowiała i żeby wynik histopatologiczny był dobry.Tak bardzo się boję.Błagam Cię nie zostawiaj mnie nie wysłuchujac mej prośby.Będę Ci dziękować do końca mych dni .Amen
 Beata: 07.11.2018, 11:40
 Kochana Święta Rito Ty znasz moje potrzeby Proszę wstaw się do Pana Boga za mną i moją rodziną Amen
 B. S.: 07.11.2018, 11:21
 Św Rito wyproś potrzebne łaski Dla mnie i córki oraz taty mego
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej