Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Kinga: 18.06.2018, 11:23
 Święta Rito, nie wiem już co mam robić. Jestem załamana:(:(:( Wiem, że to wszystko moja wina:( Proszę wybłagaj u Boga szansę dla mnie, błagam Cię pomóż mi uratować moje Małżeństwo. Jedyna nadzieja w Tobie. Proszę pozwól mi się poprawić i pokazać Mężowi jak bardzo Go kocham i jak bardzo zależy mi na Nim. Wspieraj Go. Proszę.
 Dorota : 18.06.2018, 11:07
 Św RITO patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę pomóż mi żeby córka oddała mi pieniądze błagam.
 Paulina: 18.06.2018, 07:30
 Święta Rito bądź przy Nas. Proszę o to aby mój narzeczony miał dobre wyniki oraz daj zdrowie dla całej rodziny. I czuwaj nad Nami...
 EwaK: 18.06.2018, 07:03
 Św.Rito pomóż mi
 M: 18.06.2018, 05:48
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże wyprowadź mnie z tych kłopotów.
 m. : 17.06.2018, 23:15
 Swieta Ruto błagam Cie z całego serca przyjdź mi z pomoca. Uzdrow moje życie dodaj sił . Pozwól aby moj szef zrozumiał jak bardzo poniżył mnie jako człowieka , aby cała ta ogromnie ciężka sytuacja wreszcie się odwróciła . Błagam pozwól mi przetrwać z godnością ten jutrzejszy dzień. Spraw aby to wszystko sie odwróciło , daj błagam zostać mojej siostrze matka.
 ala: 17.06.2018, 21:49
 Sw Rito proszę Cię wstaw się za moją rodzinę prosząc o łaskę zdrowia
 Paula: 17.06.2018, 21:40
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla sy ka zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo o zdrowie dla janki i mamy i o pie iadze dla haliny
 Kinga: 17.06.2018, 17:47
 Święta Rito nie wiem już co mam robić:(:(:( Jestem załamana:( Jedyna nadzieja w Tobie. Proszę wstaw się za mną u Boga. Błagam uratuj moje Małżeństwo.
 M: 17.06.2018, 17:43
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże wyprowadź mnie z tych kłopotów.
 EB: 17.06.2018, 14:21
 Swieta Rito blagam Ciebie abys pomogla mojej siostrzenicy zeby znalazla prace i mogla by zostac zagranica. Dziekuje I blagam jeszcze raz zlituj sie nad nia.
 Matka i żona : 17.06.2018, 14:21
 Błagam o cud niech mój mąż przestanie się znecac nad nami, niech się opamięta I kocha dzieci za to jakimi są. ...niech się cieszy ze są zdrowe mądre. Św Rito błagam o cud niech przestanie być tyranem.dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o pomoc dla moich dzieci proszę o opiekę I błogosławieństwo. Amen.
 Babcia: 17.06.2018, 14:07
 Św. Rito bardzo dziekuje za otrzymane łaski. Proszę o dalsza opiekę nad moim nowonarodzonym wnukiem. Wstaw się za nim u Boga prosząc o jego zdrowie i pomyślne wyniki badań. Aby był zdrowy i mógł wyjść do domu. Aby był pociecha dla swych rodziców i dziadków. Gorąco Cię o to proszę. 🌹🌹🌹❤
 Aga: 17.06.2018, 13:10
 Św.Rito błagam Cię aby mój mąż przestał popijać i znów miał dobrą pracę i był zdrowy proszę
 kasia: 17.06.2018, 13:08
 Św Rito niech mój mąż się opamięta. Proszę o łaskę dla syna i cud.
 K: 17.06.2018, 11:58
 Św Rito! Dziękuję za wszystko. Proszę o pomoc. Aby mi dobrze poszło i żebym cieszyła się życiem. Miej mnie w opiece Panie i Św Rito! Abym wszytsko zdała na studiach oraz abym miała chęci do nauki. Proszę abym znalazła miłość swojego życia i żeby ta miłość była odwazjemniona. Amen
 Jolanta: 17.06.2018, 11:00
 Święta Rito, za wszystkie łaski dziekuje. Prosze o opiekę nad rodzina, o zdrowie i szczęście. Prosze, by niemożliwe stało sie możliwe. Prosze, by Krzysztof został biologicznym ojcem zdrowego dziecka. Przemka obdarz olśnieniem umysłu, spraw, by nauka przychodziła mu łatwo. Niech spełnia swoje marzenia i udowodni, ze ma wiedzę. Prosze, wypros potrzebne nam łaski u Pana Boga. Prosze o cudowne wieści.🌹
 Monika: 17.06.2018, 10:39
 Święta Rito, wstaw się proszę za mną u Boga Ojca i wyproś dla mnie łaskę macierzyństwa, żeby moja ciąża rozwijała się prawidłowo
 kasia: 17.06.2018, 07:14
 Św Rito proszę o cud dla moich dzieci. Proszę błogosławieństwo opiekę i rozum.dziekuje za zdrowie, otrzymane łaski i wsparcie.amen
 Aga: 17.06.2018, 00:33
 św Rito na czas sesji proszę Cie o siłę i błogosławieństwo, proszę również o nawrócenie pewnej osoby
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej