Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Modląca: 01.10.2018, 12:27
  Święta Rito wstaw się za tym małym cudem 🙏
 Jola: 01.10.2018, 10:58
 Sw Rito dziekuje za wszystkie laski jakie otrzymalam i blagam Cie o dalsza twoja pomoc w sprawach finansowych. Spraw abym wyszla z dlugow. Pomoz mi prosze znalezc godna prace.Pomoz rowniez moim corkom znalezs godna prace. Prosze rowniez o laske uzdrowienia dla moich wnukow I corek oraz zieciow I mojej kochanej mamy.Pomoz Danielowi,ktory cierpi na brak koncentracji i skupianiu sie,spraw aby to od niego odeszlo. Prosze Cie o uzdrowienie mnie i moich przyjaciolek.Postaw na mojej drodze dobrego czlowieka,ktory zostalby moim mezem. Wysluchaj moich prosb prosze i pomoz mi prosze w sprawie mojego mieszkania. Blagam wstawiaj sie za nami i upros nam potrzebne laski u Pana Boga naszego Wszechmogacego. Bog zaplac za modlitwe.Jezu Ufam Tobie I oddaje Ci wszystkie troski moje I moich corek oraz zieciow.
 Agnieszka: 01.10.2018, 10:29
 Św. Rito pozwól mi wrócić do rodziny i przywróć mi miłość mojego męża Tomasza
 matka: 01.10.2018, 10:01
 Święta Rito wesprzyj moje modlitwy aby stały się skuteczne u tronu Bożego.Aby Bog polepszyl relacje malżeńskie córki i zięcia.
 Grazyna: 01.10.2018, 09:28
 Sw. Rito oblumienico Chrystusa wysluchaj mojej prosby i spraw , aby syn zaliczyl egzamin i ukonczyl studia. O Sw. Rito od rzeczy niemozliwych daj sile do walki
 PT: 01.10.2018, 09:23
 Św. Rito proszę o łaskę dla Nas, by nasz związek przetrwał, by żadne nieprzewidziane i niechciane przez nas przeszkody się nie pojawiły. BY skończyły się kłopoty finansowe T.
 wierzaca: 01.10.2018, 08:05
 Dziękuję Św. Rito za opiekę proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo Ty wiesz o co Cię proszę
 bogi: 01.10.2018, 07:07
 Błagam Cię Św. Rito o wstawiennictwo w sprawie moich wnuczek: jednak żeby była zdrowa i dobrze się czuła w placówce, a druga, żeby się wyleczyła. Błagam też o pracę dla meża.
 R,,,,a: 30.09.2018, 22:52
 Proszę o łaski dla córki/
 Marta: 30.09.2018, 22:17
 Św. Rito błagam Cię o cud uzdrowienia dla mnie.Błagam Cię z całych sił aby wynik histopatologiczny był dobry.Aby wszystko było dobrze .Proszę Cię również o zdrowie dla mojej rodziny i bliskich.O zdrowie dla mojej szefowej którą zachorowała na raka.Aby wyszła z tego.Proszę Cię tylko o zdrowie bo to jest dla mnie zawsze najcenniejsze.Nie ma nic czego bym bardziej chciała dla siebie i bliskich.Kocham ich i chce być z nimi zawsze..Amen
 Marta: 30.09.2018, 22:17
 Św. Rito błagam Cię o cud uzdrowienia dla mnie.Błagam Cię z całych sił aby wynik histopatologiczny był dobry.Aby wszystko było dobrze .Proszę Cię również o zdrowie dla mojej rodziny i bliskich.O zdrowie dla mojej szefowej którą zachorowała na raka.Aby wyszła z tego.Proszę Cię tylko o zdrowie bo to jest dla mnie zawsze najcenniejsze.Nie ma nic czego bym bardziej chciała dla siebie i bliskich.Kocham ich i chce być z nimi zawsze..Amen
 Paula: 30.09.2018, 20:35
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko
 Żona: 30.09.2018, 20:27
 Św Rito pomóż calej mojej rodzinie zyc w zdrowiu i szczęściu.Żeby mąż dostal umowę o prace żebym ja mogla zmienić swoja na lżejszą.Pomóż nam zeby nasi sąsiedzi zaczęli być ludźmi bo jak narazie ciężko nam obok nich mieszkać niech zrozumieja ze postępują zle .Pomóż nam
 Danuta: 30.09.2018, 18:34
 Swieta Rito wstaw sie za moja corka aby mogla znalesc sobie juz wlasciwa osobe z ktora by mogla spedzic reszte zycia i by byla szczesliwa. udziel takze laski mojej drugiej.
 Tomek : 30.09.2018, 18:14
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski. Dziękuję Ci za to, że mi pomagasz. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 J.W. 30,09,2018: 30.09.2018, 17:48
 ŚW.Rito ,proszę o opiekę dla moich dzieci ,które borykają się z problemami proszę z całego serca wspieraj Ich Dziękuje
 M: 30.09.2018, 15:41
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w otrzymaniu akademika, ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi w znalezieniu pracy, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi !!!
 irena: 30.09.2018, 15:30
 św. Rito prosze o pomoc dla mojej całej rodziny zeby szczęscie i zdrowie wszystkim nie opuszczało
 Maria: 30.09.2018, 12:27
 Święta Rito błagam wysłuchaj mej prośby.. Bardzo przeżywam obecna sytuację. Kocham Cię.. pomóż mi.
 Maria: 30.09.2018, 12:23
 Św.Rito błagam Cię odmien Andrzeja i wlej w jego serce miłość. Niech sie odezwie i pokaże, że naprawdę mu zależy na mnie i aby chciał naprawić naszą relację. Zabierz od nas złości i moja bezsilność i ból. Błagam pomóż mi i spraw, aby Andrzej zrozumiał, że mnie zranił i chciał to naprawić. Kocham Cię Rito i wierzę, że mi pomożesz.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej