Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Kinga: 13.06.2018, 21:15
 Święta Rito, błagam pomóż mi. Nie wiem już co mam robić:(:(:( Jestem załamana:(:(:(
 Kinga: 13.06.2018, 21:15
 Święta Rito, błagam pomóż mi. Nie wiem już co mam robić:(:(:( Jestem załamana:(:(:(
 M: 13.06.2018, 20:57
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie
 MARIA: 13.06.2018, 20:42
 Sw Rito błagam Cię o miłość i zgodę w małżeństwie mojej córki i dziękuję za wszystko co dobre wydarzyło się w moim życiu.Miej mnie w swojej opiece
 Ewi: 13.06.2018, 20:36
 Kochana Święta Rito proszę o zdanie wszystkich egzaminów na studiach w terminie i o zaliczenie semestru letniego. Dodaj mi odwagi i sił.
 Kinga: 13.06.2018, 20:34
 Święta Rito, błagam pomóż mi. Nie wiem już co mam robić:(:(:( Jestem załamana:(:(:(
 Gosia: 13.06.2018, 18:48
 Dzięki Ci Święta Rito za cud, który wyprosilaś
 Kinga: 13.06.2018, 17:41
 Święta Rito, błagam pomóż mi. Nie wiem już co mam robić:(:(:( Jestem załamana:(:(:(
 Mama: 13.06.2018, 17:24
 Blagam Sw. Rito zrob zeby moj syn nie stracil pracy , blagam zeby wszystko bylo w pozadku. Dziekuje Sw. Rito
 Kasia: 13.06.2018, 13:27
 Św Rito proszę Cię o dar miłości i przyjaźni do osoby o której wiesz...
 Basia: 13.06.2018, 12:52
 Św. Rito proszę Cię całym sercem, duszą i całą sobą pomóż mi uporządkować moje życie. Proszę wskaż mi drogę jak mam postąpić, bo już chyba sama nie wiem co mam uczynić.
Proszę też o opiekę nad moim synem i jego rodziną.
Św. Rito proszę obdarz ich zdrowiem, spokojem i niech będą dla siebie całym światem.
 matka: 13.06.2018, 11:11
 Święta Rito, proszę ,zsyłaj łaski na corkę z rodziną i wstawiaj sie za nimi do Boga.
 mama: 13.06.2018, 09:41
 Sw. Rito prosze o wstawiennictwo,zeby Bog wszechmogacy mnie wsluchal i pocieszyl .
 B : 13.06.2018, 09:24
 Święta Rito,patronko spraw beznadziejnych pomóż proszę,pomóż mojemu synowi,zabierz od niego niepokój i strach,daj proszę siłę i motywację do pracy i nauki.Proszę nie opuszczaj nas,nie opuszczaj mojej rodziny,pomóż proszę Święta Rito.W Tobie nadzieja na lepsze jutro.
 Ela: 13.06.2018, 09:20
 Sw.Rito plagam ciebie o pomoc w mojej bardzo trudnej sprawie, pomodl sie za mnie i uczyn cud zeby syn moj Adam ocknal sie, przestal pic z kolegami i zeby jeszcze noga mi sie wyleczyla jak naj szybciej. Prosze zanies ma prosbe przed oblicze Boga i pomodl sie za mnie . Bardzo dziekuje
Noga juz sie goi lepiej .Dziekuje SW.Rito i prosze jeszcze raz bardzo o pomoc mojemu synowi zeby przestal przebywac i pic z tymi kolegami . bardzo dziekuje
 Kasia: 13.06.2018, 09:06
 Św Rito proszę Cię o dar miłości i przyjaźni do osoby o której wiesz...
 EwaK: 13.06.2018, 08:10
 Św.Rito pomóż mi
 KM: 13.06.2018, 08:04
 RITO. PROSZE!
 M: 13.06.2018, 06:01
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Oskarowi,Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże wyprowadź mnie z tych kłopotów.
 Sykwia: 13.06.2018, 00:32
 Świata Roto dziękuję za pomoc, moc i wiarę że jeśli możemy i chce wszytko z Boża pomocą się uda wystarczy gorąca w to wierzyć oddać swoje żyjecie Bogu, Świętej Matce Maryjo oraz Wszytko Świętym i jest moc oraz łaski źródło łask, dziękuję że zaczynam zauważać świt który mnie otacza, nature ludzi, czas się zatrzymać, dziś dostałam lekcjie która zapamiętam na długo dziekuje za tą łaskę. PROSZĘ ŚWITA RITO NIE OPUSZCZAJ MNIE I POMÓŻ MI ZNALESC PRACĘ I KLOENTOW, INWESTOR Z KTÓRYMI STWORZĘ WIELKIEJ PIĘKNYCH DOMÓW I BĘDĘ MÓGŁ SPEŁNIAĆ ICH MARZENIA A TYM SAMym REALIZOWAĆ MOJE MARZENIA O ZAŁOŻENIU RODZINY
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej