Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Asia: 23.02.2019, 20:56
 Św.Rito daj mi błogosławieństwo w nauce, abym uczyła się wszystkiego na bieżąco, obym podołała w tym semestrze z wieloma ciężkimi przedmiotami i abym zaliczyła testy w poniedziałek i we wtorek. Amen.
 Joasia: 23.02.2019, 20:38
 Kochana Święta Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie dla moich zębów i brzucha! Proszę... Błagam aby pobolewanie tego zęba nie okazało się znów problemami z bakteriami! Święta Rito błagam wysłuchaj mnie bo już dość mam na codzień bólu! Dziękuję
 Ewa: 23.02.2019, 20:18
 Sw Rito prosze cie o zdrowie dla pewnej pani ktora jest w ciezkim stanie w szpitalu prosze o potrzebne laski dla niej.
 Maria: 23.02.2019, 19:47
 Święta Rito, prosimy Cię o wstawiennictwo u Pana w naszej trudnej sprawie. O zdrowie dla naszych nienarodzonych dzieci. Amen
 B: 23.02.2019, 15:20
 Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo u Pana w prośbie o którą proszę. Pomóż mi i wszystkim tym, którzy Twej pomocy potrzebują. Proszę Cię najukochańsza Pani, wstaw się za mną, nie opuszczaj mnie...
 Tomek: 23.02.2019, 14:30
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo żeby o🌹p🌹u🌹z🌹D🌹. Kocham Cię Św. Rito
 wierzaca: 23.02.2019, 13:16
 Sw.Rito błagam Cię pomóż Ty wiesz o co Cię prosze
 B: 23.02.2019, 12:41
 Św. Rito dziękuję za Twoje łaski. Kocham Cię, proszę Cię o łaski dla syna, ratuj go i spraw, aby był dobrym chłopcem. Pomóż mi tak bardzo proszę o Twoje wsparcie i pomoc. Wyproś mi u Pana swego te łaskę o którą proszę...
 M: 23.02.2019, 10:50
 Święta Rito ! Miej w opiece mojego syna Karola, mnie, mamę, męża, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Ewa: 23.02.2019, 10:28
  Święta Rito wysłuchaj naszych próśb i daj nam siły.
 AnA: 23.02.2019, 09:58
  Św Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać aby chciał wrócił I aby wszystko się ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chciałam dać więcej. Kocham go. Proszę Św Rito o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy I nie robiła spustoszenia a powikłania ustały. Dziękuję ❤🙏
 Basia : 23.02.2019, 07:37
 Droga św Rito oby ten dzień minął nam spokojnie. Błagam Cię
 Beata: 23.02.2019, 06:53
 Św Rito módl się za nami
 Ewa: 23.02.2019, 06:23
 Dziękuję Ci św. Rito za wszystkie łaski. Proszę Cię o zdrowie, spokój i harmonię i bezpieczeństwo dla mnie,mojego syna i mojej rodziny. Pomóż mi proszę w wiadomej Ci sprawie i proszę pokaż mi właściwą drogę. Pomóż mi w pracy, szczególnie bądź przy mnie we wtorek, bo przede mną bardzo trudne zadanie.
 Agata: 23.02.2019, 06:16
 Św Rito błagam Cię o pomoc w bardzo ciężkiej sprawie, nie jestem nawet godna Cię prosić, ale proszę niech moj chłopak wróci do domu jak naj szybciej czekamy na niego. Niech znajda się ludzie którzy mu pomogą. Kocham Cie
 Aga: 23.02.2019, 04:33
 Św.Rito proszę Cię żeby moja córka wreszcie była szczęśliwa zaadaptowała się w nowej szkole i miała w końcu przyjaciół błagam Cię Amen
 Teresa : 22.02.2019, 22:53
 Święta Roto proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie moich dzieci i wnuczka Jakuba. O uzdrowienie córki niepełnosprawnej, o zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe dla całej rodziny, o miłość i zgodę w rodzinie, o dobrego męża dla córki. Proszę Cię wysłuchaj naszych próśb i dodaj nam siły . Amen.
 Teresa : 22.02.2019, 22:52
 Święta Roto proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie moich dzieci i wnuczka Jakuba. O uzdrowienie córki niepełnosprawnej, o zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe dla całej rodziny, o miłość i zgodę w rodzinie, o dobrego męża dla córki. Proszę Cię wysłuchaj naszych próśb i dodaj nam siły . Amen.
 Ewa: 22.02.2019, 21:30
 Święta Rito módl się za nami.
 Aga: 22.02.2019, 20:46
 Św.Rito pomóż mi bo już sama nie daję rady Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej