Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Grażyna: 22.02.2019, 17:35
 Św. Rito, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji narodzin mojego wnuczka. Proszę o szczęsliwe narodziny i zdrowie dla dziecka i Jego mamy. Poszę Cię tez o opiekę nad moja młodszą córką. Proszę Cię o łaskę gorącej wiary, uleczenie z przewlekłej choroby oraz zdanie egzaminów . Z serca dziekuję.za wszystko.
 M: 22.02.2019, 17:07
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w życiu i pracy, mnie, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż !!!
 Ewa: 22.02.2019, 15:54
  Święta Rito wysłuchaj naszych próśb i daj nam siły.
 Renata: 22.02.2019, 15:11
 Dziękuję Ci Św. Rito za wstawiennictwo. Bardzo proszę o zdrowie dla mnie i moich dzieci, wnuków i oby im się dobrze wiodło w życiu.
 Maria: 22.02.2019, 10:54
 Św. Rito dziękuję za dotychczasową opiekę. Proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie moich dzieci i wnuczka. O miłość i zgodę w związkach małżeńskich moich dzieci, o zdrowie psychiczne, fizyczne i duchowe dla nich i wnuczka. O dar macierzyństwa dla Kasi. O mądrą decyzję w sprawie mieszkania dla syna.Proszę o radość życia wiecznego dla męża, rodziców, dziadków, teściów i zmarłych z rodziny. Kocham Cię św. Ritko. 🌹🌹🌹
 Agnieszka : 22.02.2019, 10:23
 Kochana Swieta Rito, Dziekuje Ci z calego serca za to, ze czuwasz nad moim zwiazkiem z Anthonym. Prosze, niech zawsze beda miedzy nami radosc, czulosc, wiernosc i gorace uczucia. Z calego serce Cie prosze o dobre malzenstwo z tym cudownym mezczyzna.
 Matka: 22.02.2019, 09:56
 Św Rito błagam o cud i dobra passę dla mojego syna dziś i jutro. Proszę wesprzyj go proszę o wstawiennictwo. Dziękuję za otrzymane łaski. Proszę o dalsze. Amen
 P: 22.02.2019, 08:18
  święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie.
 AnA: 22.02.2019, 07:35
  Św Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać aby chciał wrócił I aby wszystko się ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chciałam dać więcej. Kocham go. Proszę Św Rito o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy I nie robiła spustoszenia a powikłania ustały. Dziękuję ❤🙏
 Renata: 22.02.2019, 07:12
 Święta Rito proszę ciebie o pomoc ...chce żeby moja mama wróciła do zdrowia
 Beata: 22.02.2019, 06:58
 Św Rito proszę Cię wypraszaj u naszego Pana Jezusa Chrystusa intencje mego serca. Dziękuję Ci za otrzymane łaski. Uwielbiam Cię i wyslawiam. Bądź mi dalej opiekunką Bóg zapłać
 Ewa: 22.02.2019, 06:35
  Święta Rito wysłuchaj naszych próśb i daj nam siły.
 kasia: 22.02.2019, 04:57
 Św Rito błagam pomóż mojemu synowi.prowadź go i chroń. Proszę o szczęście dla niego szczególnie dziś i jutro.
 Ewa: 22.02.2019, 04:16
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski i nadal proszę o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, harmonię i bezpieczeństwo dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Pomóż mi proszę w sprawie, która tak bardzo leży mi na sercu, dopomóż, aby mężczyzna, którego kocham zbliżył się do Boga i zmienił dla mnie na lepsze, żeby wrócił i walczył o nas.
 Oui: 21.02.2019, 23:34
 Święta Rito, pomagaj mi w tym, o co codziennie Cię proszę. Dziękuję Ci także za dotychczas doznane łaski.
 A.: 21.02.2019, 23:27
 Święta Rito Proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny w szczególności dla męża, aby wyniki wyszły dobre, przecież mamy do wychowania dwoje dzieci, a nie mam już nikogo, bez niego nie dam rady. Amen
 K: 21.02.2019, 22:30
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 Aga: 21.02.2019, 22:14
 Dziekuje ze jestes🌹
 Iwona : 21.02.2019, 21:36
 Dziękuję Ci cudowna Święta Rito za wysłuchanie mojej prośby. Bóg zapłać.
 Domi: 21.02.2019, 21:31
 Święta Rito błagam Cię o zdrowie dla mojej niepełnosprawnej córeczki Laurki, aby katar Jej już minął i żeby była zdrowa oraz żeby miała apetyt. Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej