Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 K: 14.06.2018, 22:29
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Proszę abym kogoś znalazła w kim się zakocham. Dziękuję za wszystko. Amen
 Maria: 14.06.2018, 22:13
 Kochana Świeta Rito dziękuje za otrzymane łaski zdrowie dla całej mojej rodziny męża córki i prosze wstaw się do Boga w mojej trudnej sprawie proszę Cie Ty najlepiej wiesz znasz moje problemy dopomóż mi abym i ja mogła pomagać innym wysłuchaj mnie serdecznie proszę
 Asia: 14.06.2018, 21:32
 Święta Rito proszę czuwaj nad moim synem Mikołajem.Proszę Cię żeby zdał....
 Paula: 14.06.2018, 21:10
 Kochana sw Rita blagam o zdrowie dla sy ka zeby szczepienie mu nie zaszkodzilo o zdrowie dla janki i mamy i o pie iadze dla haliny
 M: 14.06.2018, 19:03
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże wyprowadź mnie z tych kłopotów.
 mama: 14.06.2018, 15:01
 Sw. Rito prosze o cud uzdrowienia mjego syn ,blagam o twoje wstawiennictwo.
 Gosia: 14.06.2018, 13:13
 Dzięki Ci Święta Rito za cud, który wyprosilaś
 Tomek : 14.06.2018, 11:26
 Św Rito, dziękuję Ci za łaski i opiekę. Dziękuję Ci za ten dzień. Pomagaj mi proszę o🌹p🌹z🌹u🌹. Przypilnuj proszę h🌹. Kocham Cię św. Rito
 Elżbieta: 14.06.2018, 09:46
 Św. Rito wspieraj w modlitwie do Pana mojego syna Grzegorza i jego rodzinę i proś Matkę Przenajświętszą o opiekę dla nich.
 Ella: 14.06.2018, 09:20
  Sw.Rito plagam ciebie o pomoc w mojej bardzo trudnej sprawie, pomodl sie za mnie i uczyn cud zeby syn moj Adam ocknal sie, przestal pic z kolegami i zeby jeszcze noga mi sie wyleczyla jak naj szybciej. Prosze zanies ma prosbe przed oblicze Boga i pomodl sie za mnie . Bardzo dziekuje
Noga juz sie goi lepiej dziekuje SW.Rito
 Ewak: 14.06.2018, 06:57
 Św.Rito proszę pomóż mi ,proszę o spokój.
 M: 14.06.2018, 06:51
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże wyprowadź mnie z tych kłopotów.
 kasia: 14.06.2018, 00:50
 Sw Rito jestes Wielka !Znow mi pomoglas ,kiedy prosilam Cie wysluchalas mnie🌺to dzieki Twojemu wstawiennictwu nasz Bog mnie wysluchal.Dzis u Twoich stop pragne zlozyc tysiace roz 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹i Ci podziekowac.stan zdrowia mojego chrzestnego Jana znacznie sie polepszyl,az zdziwieni sa lekarze! Ja wiem,ze gdyby nie Twoja pomoc i wstawiennictwo za ma prosba u Najwyzszego,to nic by sie nie zmienilo.Sw Rito fziekije Ci za wszystko-Ty kuz wies za co
 Alicja: 14.06.2018, 00:31
 Święta Rito wstawiaj sie za mojego męża Bogdana u Ojca Niebieskiego,aby Bogdan wyszedl z ciężkiej choroby nowotworowej.
Prosze choc wiem ze nie jestem godna.
Amen
 Kinga: 14.06.2018, 00:10
 Święta Rito, błagam pomóż mi. Nie wiem już co mam robić:(:(:( Jestem załamana:(:(:(
 Jolanta: 13.06.2018, 23:50
 Święta Rito, Prosze o cudowne wieści, o zdrowie i szczęście . Za wszystko dziekuje. Opiekuj sie nami.🌹
 Mateusz: 13.06.2018, 23:19
 Święta Rito prosze pomóż mi w mojej sprawie bo wiesz , że bardzo mi zależy, proszę Cię
 Gosia: 13.06.2018, 23:01
 Dzięki Ci Święta Rito za cud, który wyprosilaś
 Gosia: 13.06.2018, 22:58
 Dzięki Ci Święta Rito za cud, który wyprosilaś
 Malgorzata 13.05.18: 13.06.2018, 21:51
 św.Rito spraw aby 15 szcześliwie przebieg zabieg mojego męża.Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej