Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 20.02.2019, 21:25
 Święta Rito bądź ze mną i módl się za nami u Pana Boga.
 B.: 20.02.2019, 21:10
 Św. Rito, odmień moje myślenie i życie na lepsze, żeby praca nie sprawiała mi problemów, żebym sobie z wszystkim radziła, nie denerwowała się i odzyskała spokój. Żeby sytuacja z Mamą w końcu jakoś się poukladała. Chciałabym mieć dziecko. Daj mi tę szansę, bo to juz ostatnia możliwość. Dziękuję Ci za wszystkie łaski.
 B.: 20.02.2019, 21:10
 Św. Rito, odmień moje myślenie i życie na lepsze, żeby praca nie sprawiała mi problemów, żebym sobie z wszystkim radziła, nie denerwowała się i odzyskała spokój. Żeby sytuacja z Mamą w końcu jakoś się poukladała. Chciałabym mieć dziecko. Daj mi tę szansę, bo to juz ostatnia możliwość. Dziękuję Ci za wszystkie łaski.
 U: 20.02.2019, 21:09
 Św Rito błagam Cie, abym zdała egzamin, na którym mi bardzo zależy i o zdrowie dla najbliższych ❤
 Marzena: 20.02.2019, 20:52
 Tak bardzo Cie kocham Moja Rito i wierze ze opiekujesz sie nami Dziekuje
 Agnieszka ♋: 20.02.2019, 20:40
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam dopomusz mojej córce wybrać dobry zawód proszę by była jeszcze bardziej pilna w nauce. I egzaminy ósmoklasisty wspaniałe napisała. By odnosiła zwycięstwa w konkursach i olimpiadach. Spraw by umiała znaleźć lepszy kontakt ze swym tatą by się szanowali i doceniali na wzajem. Św. Rito od spraw trudnych i beznadziejnych módl się za nami.
 Ela: 20.02.2019, 20:38
 Dziękuję św Rito za opiekę nad moją rodziną wypraszaj nam u Boga łaski wzajemnej miłości i szacunku mądrości dla moich dzieci męża i dla mnie. Proszę miej nas w opiece
 Dobry Anioł Stróż: 20.02.2019, 19:16
 Z całego serca proszę Cię Kochana patronko od spraw trudnych i beznadziejnych zajmij się Agatą, weź w swoje cudowne ręce jej sprawy studenckie i jej życie! Z góry już teraz Ci dziękuje za Twoje wstawiennictwo i opiekę nad nią!
 Ewa: 20.02.2019, 19:04
 Sw Rito otocz swoją opieką Dawida, któremu zmarli rodzice .Nie dopusc żeby został skreślony z listy studentów.Daj mu mądrość na egzaminie i pozwól żeby szedł przez zycie z bożą pomocą
 Asia: 20.02.2019, 18:51
 Kochana świata Rito proszę z całego serca o zdrowie! Proszę aby móje jelita były zdrowe oraz abym nie miała problemów z zębami! Proszę pomóż abym była zdrowa. Proszę także o miłości i wsparcie mojego męża. Dziękuję Ci za wszystko! Jezu ufam Tobie bądź wola Twoja Ty się tym zajmij!
 M: 20.02.2019, 17:23
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż Karolowi w życiu i pracy, mnie, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Kasia: 20.02.2019, 16:51
 Św. Rito błagam Ciebie o pomoc w życiu codziennym o mądrość żebym umiała znaleźć się w sytuacjach dnia codziennego żebym umiała podejmować dobre decyzje
 Tomek : 20.02.2019, 16:07
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo żeby o🌹p🌹u🌹z🌹D🌹. Kocham Cię Św. Rito
 Asia: 20.02.2019, 16:01
 Św.Rito, dziękuje Ci z całego serca za Twoją pomoc!!!!
 Matka: 20.02.2019, 15:47
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam o uregulowanie trawienia mojej córeczki! Niech wreszcie skończą się zaparcia! Błagam!
 Aga: 20.02.2019, 15:40
 Św.Rito pomóż mi tak źle jak dziś nie było nigdy błagam Cię
 Matka: 20.02.2019, 14:13
 Św Rito wspieraj mojego syna Kamila, błagam o cud w wiadomej sprawie, proszę dopomoz dodaj mu siły do walki proszę kieruj jego rozumum chroń go przed złem, pomóż podejmować właściwe decyzje. Św Rito błagam o pomoc.
 Bozka: 20.02.2019, 14:10
 Św Rito proszę Ciebie udziel mi potrzebnych łask i o to o co cię proszę żeby się spełniło Amen
 Bozka: 20.02.2019, 14:10
 Św Rito proszę Ciebie udziel mi potrzebnych łask i o to o co cię proszę żeby się spełniło Amen
 Elżbieta: 20.02.2019, 11:35
 Św.Rito ,Ty znasz problemy mojej córki Ani.Ona często zwraca się do Ciebie....proszę pomóż jej odzyskać syna, mimo,że wszystko wskazuje na to że nie ma żadnych szans. Wstawiaj się do Pana. dziękuję Ci św. Rito
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej