Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Lucyna: 16.06.2018, 15:38
 Św Rito od spraw trudnych modlę się o Twoje wstawiennictwo do Boga za Wiesławem, aby zmienił swoje życie, zszedł że złej drogi, by stał się dobrym człowiekiem i zerwał z kobietami, które nic nie wniosły do jego życie. Aby zrozumiał że ja byłam dla niego przyjacielem, partnerem, pomocną dłonią i wsparciem.
 Matka: 16.06.2018, 10:27
 Św Rito proszę o cud dla mojego syna. ....dodaj mu siły rozumu i rozsądku. Dziękuję za otrzymane łaski. Amen
 M: 16.06.2018, 06:38
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże wyprowadź mnie z tych kłopotów.
 bogi: 16.06.2018, 05:50
 Błagam,aby nic się złego nie wydarzyło. Młodzi dojechali bezpiecznie do celu i wrócili cali i zdrowi
 matka: 15.06.2018, 22:36
 Swięta Rito, miej w opiece córkę z mężem i dziećmi, ratuj ich, ześlij łaskiwstaw się za nimi do Boga Wszechmogącego.
 Gosia: 15.06.2018, 21:52
 Dzięki Ci Święta Rito za cud, który wyprosilaś
 Edyta: 15.06.2018, 21:49
 Święta Rito, pomóż proszę, aby w mojej rodzinie królowała miłość, dobroć i wzajemna życzliwość. Wstawiaj się za moją rodziną, abyśmy nie grzeszyli brakiem wzajemnej miłości i brakiem przebaczenia.
 K: 15.06.2018, 21:27
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Proszę abym poznała kogoś w kim się zakocham. Amen
 Paula: 15.06.2018, 21:22
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla antosia zeby nie mial biegunki zeby juz wiecej noe robil kupy
 kasia: 15.06.2018, 20:58
 Św Rito modlę się za mojego męża, proszę o jego uzdrowienie, chroń go przed złem, pobłogosław w życiu pomóż podejmować właściwe decyzje. , naucz go cierpliwości. , chroń przed alkoholem i alkoholikami. Proszę o pomoc aby miał pracę, pracował i dbał o swoją rodzinę aby świecił przykładem dla swoich dzieci. Proszę aby był przykladym ojcem jak na wierzącego przystało
 M: 15.06.2018, 20:49
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże wyprowadź mnie z tych kłopotów.
 Hanna: 15.06.2018, 18:49
 O Swieta Rita pozwol mi cieszyc sie laska zdrowia jeszcze przez dlugie lata
 Gosia: 15.06.2018, 16:50
 Dzięki Ci Święta Rito za cud, który wyprosilaś
 Matka: 15.06.2018, 16:48
 Św Rito proszę o siłę walki dla moich dzieci, dopomoz im w trudnościach. Pomóż synowi. Proszę o cud dla mojego męża. Błagam o opiekę nad córką. Św Rito chroń moją rodzinę. Amen
 daniel: 15.06.2018, 13:09
 Droga św. Rito dopomóż mi w relacji z koleżanka byśmy mogli być razem, jeśli taka jest wola Boża. dziękuje za dotychczasowe wsparcie.
 Zatroskana: 15.06.2018, 10:54
 Sw Rito błagam cię aby nie sprawdziły się moje przeczucia co do maleństwa które noszę pod serduszkiem. Błagam cię aby wyniki wyszły prawidłowo i na następnej wizycie lekarz miał dla mnie tylko dobre wiadomości. Błagam pomóż!!!!!
 KM: 15.06.2018, 08:17
 Rito prosze!
 Mama: 15.06.2018, 07:11
 Św Rito proszę o cud dla Kamila i klaudii, proszę nie opuszczaj moich dzieci w potrzebie. Św patronko otocz opieka moje dzieci w szkole w pracy. Dodaj im siły.
 Potrzebująca pomocy: 15.06.2018, 06:53
 Św.Rito proszę pomóż mi.
 M: 15.06.2018, 06:20
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Boże wyprowadź mnie z tych kłopotów.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej