Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Marta: 22.07.2018, 17:11
 Sw Rito ratuj moje oczy i zdrowie mojej Rodzinki. Bóg zaplaç
 Magdalena: 22.07.2018, 16:10
 Św.Rito dziękuję za wszystkie łaski jakie otrzymałam, za zdanie egzaminów przez syna i córkę, proszę o dalsze błogosławieństwo,o dostanie się na studia,o błogosławieństwo dla najstarszej córki, odnalezienie dalszej drogi życiowej dla syna, zdrowie dla całej rodziny. Dziękuję Ci św Rito, miej nas w swojej opiece!
 Oui: 22.07.2018, 14:43
 Święta Rito, proszę Cię o to, żeby w sprawach zawodowych i finansowych dobrze mi się układało oraz o to, bym zrealizowała swoje plany. Dziękuję Ci za doznane łaski.
 Krystyna : 22.07.2018, 13:18
 Pozdrawiam Cię Św Rito napełniona miłością i pokojem blagajac Cię o łaski dla mojej córki męża i dla mnie Pan Bóg zna nasze pragnienia i wie o co proszę zlituj się dopomoz nam w naszych potrzebach za wszystko BÓG ZAPŁAĆ
 Jola: 22.07.2018, 12:00
 Proszę o uzdrowienie mojego syna z choroby raka
 M: 22.07.2018, 07:59
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie, daj mi zdrowie w pokonywaniu trudności. Boże wyprowadź mnie i Karola z tych kłopotów i dodaj nam sił.
 Krystyna: 22.07.2018, 07:54
 Św. Rico wspomozycielko proszę pokaż dobrą drogę mojej córce by wybrała dobrze założyła szczęśliwą rodzinę prosze
 Jolanta: 22.07.2018, 07:42
 Święta Rito, dziś jest Twoje święto. Oddaje sie Tobie w modlitwie. Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i całej rodziny. Miej nas w opiece. Prosze o cudowne wieści. Wypros u Pana Boga potrzebne nam łaski. Za wszystko dziekuje. 🌹
 Monika: 22.07.2018, 07:32
 Św Rito pomoz naprostowac moje życie...pomoz mi się zmienić aby nikt już więcej nie miał pretensji do mnie ....pomoz akceptować mi wszystko co mnie spotyka bez narzekania ....i pomoz odnaleźć miłość która utraciłam
 bogi: 22.07.2018, 05:39
 Błagam o bezpieczeny powrot,zdrowie i zgodę
 EwaK: 21.07.2018, 23:28
 Św RITO pomóż mi proszę w moich trudnych sytuacjach życiowych w jakich jestem
 EwaK: 21.07.2018, 23:23
  Św RITO pomóż mi proszę w moich trudnych sytuacjach życiowych w jakich jestem
 matka: 21.07.2018, 22:27
 Swięta Rito patronko żon, matek miej w opiece rodzinę córki,ratuj, chroń,miej w opiece.
 K: 21.07.2018, 22:20
 Św Rito! Dziękuję za dzisiejsze wsparcie... proszę miej mnie w opiece. Jezu Ufam Tobie! Amen
 Paula: 21.07.2018, 21:56
 Kochana sw Rito
błagam cie o zdrowie dla synka zeby szczepienia mu nie zaszkodzily o zdrowie dla mamy i janki zeby halina miala pieniadze i zeby z tymi kolektorami nie bylo problemu ani z umowa ani z. Montazem zeby janka sie zgodzila i zeby znowu nie zwariowala przes te solar zeby wszystko z tymi solarami bylo ok. I zeby im sie dobrze z nich korzystalo
 Jolanta: 21.07.2018, 20:57
 Święta Rito, błagam o dobre wieści. Za wszystko dziekuje. 🌹
 Anna: 21.07.2018, 20:40
 Św. RITO proszę Cię o wstawiennictwo I zdrowie dla ciężko chorej, córki i, powodzenia operacji.
 barbara 21.07.2018r: 21.07.2018, 20:27
 Swieta Rito dziekuje ci ze wstawilas sie do Boga i za twoim wstawiennictwem malzenstwo mojego syna ocalalo. Teraz bardzo cie prosze w intencji drugiego syna ktory jest bardzo chory i gleboko wierze ze za twoim wstawiennictwem powroci do zdrowia.Gleboko ufam
 barbara 21.07.2018r: 21.07.2018, 20:24
 Swieta Rito dziekuje ci ze wstawilas sie do Boga i za twoim wstawiennictwem malzenstwo mojego syna ocalalo. Teraz bardzo cie prosze w intencji drugiego syna ktory jest bardzo chory i gleboko wierze ze za twoim wstawiennictwem powroci do zdrowia.Gleboko ufam
 barbara: 21.07.2018, 20:12
 swieta Rito tobie zawdzieczam ze malzenstwo mojego syna nie rozpadlo sie bardo ci dziekuje bo to za twoim wstawiennictwem Bog okazal im milosierdzie . A tyeraz blagam cie o zdrowie dla mproojego drugiego syna i goraco ufam ze nie odrzucisz mojejprosby
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej