Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Babcia: 01.04.2019, 07:02
 Św. Rito! Proszę Cię bardzo o pomoc. Wysłuchaj mojej prosby i pomóż mojemu wnukowi❤
 mama : 01.04.2019, 06:40
 kochana Św Rito błagam o cud dla mojej córeczki żeby zaszła w ciąże błagam o modlitwe
 Beata: 01.04.2019, 06:31
 Święta Rito błagam pomóż.🌹❤
 mama: 01.04.2019, 06:28
 Św Rity dziękuję i proszę miej mojego syna w swojej opiece pomóż mu i obdażaj łaskami o które Cię proszę błagam
 Matka: 01.04.2019, 06:02
 Aby moj mąż nie stracił swego stanowiska,aby jego przeciwnicy odpuścili,
 wierzaca: 01.04.2019, 05:25
 Sw.Rito tak bardzo Cię prosze pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę prowadz nas i opiekuj się nami
 Dana: 01.04.2019, 05:18
 Sw. Rito dziękuję za dotychczas otrzymane łaski i proszę nie opuszczaj mnie i mojej rodziny w Twoich modlitwach do Pana Boga o uproszenie łaski zgody , pojednania i wzajemnego przebaczenia . Błagam Cię z całego serca aby to się stało.
 Ewa: 01.04.2019, 05:09
  Kochana Święta Rito proszę Cię pomóż! Błagam...
 Ewa: 01.04.2019, 03:25
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystko i błagam Cię o łaski zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwa i harmonii dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Proszę Cię chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń, pomóż mi w pracy jak najlepiej zrealizować moje zadania. A szczególnie błagam Cię o łaskę w sprawie, która leży mi na sercu.
 M: 01.04.2019, 03:11
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań taty daj mu siłę walki i nadzieję że nastąpi poprawa wysłuchaj mnie także w pewnej intencji Ty wiesz o co proszę pomóż mi
 Andrzej: 01.04.2019, 00:10
 Kochana święta. Rito proszę Cię uproś dla mego zięcia Tomasza łaskę opamiętania i pojednania z Panem Bogiem .Uproś też dla mnie i mojej rodziny łaskę zdrowia .
 AnA: 31.03.2019, 23:09
  Św. Rito uwolnij Tomka od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby wszystko się ułożyło od nowa i w pozytywny sposób. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy 🙏❤
 a: 31.03.2019, 21:38
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mojej rodziny: mamy, siostry, szwagra, dzieci i pozostałej rodziny.
 Aga: 31.03.2019, 21:28
 Św.Rito proszę aby ten nadchodzący tydz był dla wszystkich oazą spokoju niech każdy cieszy się życiem i proszę wypros łaski dla mojego syna aby dobrze napisał następny egzamin i o zdrowie dla mojej mamy .
 Aleksandra: 31.03.2019, 21:10
 Św.Rito, orędowniczko w sprawach trudnych i beznadziejnych jestem teraz w takiej sytuacji.... proszę Cię, pomóż mi rozwikłać sytuacje w której jestem, pomóż mi uwierzyć że będzie dobrze, że sprawy się rozwikłają i uwierzę w ludzi...błagam wstaw się za mną.
 Asia: 31.03.2019, 21:07
 Św.Rito, pomóż mi zaliczyć jutro wejściówkę z farmakologii. Amen.
 Paula: 31.03.2019, 20:54
 Kochana sw Rito Blagam cie p zdrowie dla mojego synka antosia zeby nie mial problemow z brzuszkiem zeby przeszedl mu katar i kaszel a szczepienie mu nie zaszkodzilo o zdrowie dla mamy i janki oraz dziadka zebym ja znalazla nowa prace najlepiej w delikatesach centrum zeby fifi dostal sie do szkoly gaba na studia a halina znalazla prace
 Wojtek: 31.03.2019, 20:47
 Świeta Rito pomóz mi w zyciu codziennym, potrzrbuje pomocy bo w pracy mam problemy, chce pomocy by sprawy sądowe sie skonczyły i zdrowie moje sie poprawiło. Nie wiem skad mam tyle siły i jak daje rade ale prosze ciebie Święta Rito o pomoc bo sama widzisz co sie u mnie dzieje. Amen
 Tomek : 31.03.2019, 20:39
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo: pilnuj 🌹D. Proszę Cię, żeby o🌹p🌹u🌹z. Kocham Cię Św. Rito
 Nadzieja: 31.03.2019, 20:24
 Swieta Rito. Prosze dopomoz nam w tych ciezkich chwilach. Prosze Cie o pomoc dla calej naszej rodziny. Dopomoz nam w tym aby nasza corka mogla zyc spokojnie. Zeby ten czliwiek, podly wreszcie, odpowiedzial za swoje czyny. Dopomoz prosze mojej rodzinie. Swieta Rito, w Tobie pokladamy nadzieje. Noc dla nas powinna byc odpoczynkiem. Ale jest, tylko po czesci. Prosze, doprowadz do konca te sprawe. Ja mam nadzieje w Tobie. Mimo tych zlych okolicznosci ktore nas otaczaja. Kochamy sie wszyscy w rodzinie. Prosze czuwaj nad nami wszystkimi. I prosze Swieta Rito, oswiec te osobe o ktorej mysle, aby zobaczyla to zlo tego czlowieka, i nie tylko nam, udowodnila jego czyny haniebne, ktore nie zostaly mu udowodnione.mam nadzieje, ze wreszcie ten czlowiek odpowie za to, co zrobil, mnie, mojej corce, mojej rodzinie i innym. Zyjemy z dnia na dzien. Ale My mamy inne wartosci. Prosimy o pomoc w naszej sprawie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej