Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Tomek : 05.11.2018, 05:22
 Moja Św. Rito, dziękuję za pomoc i łaski. Dbaj proszę o🌹p🌹z🌹u🌹. Modlę się o to o godz 5:22 (wspominamy Cię Rito w Kościele 22 V)
 Dorota: 05.11.2018, 05:21
 Prosze o pomoc sw Rito ty wiesz w jakich zyciowych sprawach.
 x : 05.11.2018, 02:26
 swieta rito pomoz zalozyc dobra katolicka rodzine , dla moich wnukow ..
 Tomek : 05.11.2018, 01:01
 Moja Św. Rito. Pilnuj o🌹p🌹z🌹u🌹. Dziękuję Ci za opiekę
 Aga: 04.11.2018, 23:23
 Św.Rito proszę wysłuchaj moich próśb Amen
 Sylwia: 04.11.2018, 23:14
 Kochana święta Rito tak bardzo Cie prosze, błagam żeby mój tato wyszedł z tego cało żeby wrócił do nas żeby się obudził
 Jenny: 04.11.2018, 23:03
 Św. Rita mnie wysłuchała. Od lat mialam ogromny ptoblem. Odkäd się modlē,wszystko się zmieniło. Dzięluję z całego serca św. Rito
 Kinga: 04.11.2018, 22:57
 Św.Rita jest CUDOWNA. Odkąd zaczęłam się modlić do Niej o nawröcenie mojego syna, stał się on zupełnie innym człowiekiem. Przez wiele lat nie utrzymywał z rodziną kontaktów, nie zależało mu na niczym i nikim. Chciał być sam. Wyśmiewał się z kolegöw ,krorzy zyli zgodnie z prawem, nie wierzył w Boga, nie chciał mieć dziewczyny, nie pracował. Kiedy zaczęłam prosić Św.Ritę o jego nawröcenie , po kilku miesiącach podjął pracę, znalazł ukochaną kobietę, regularnie odwiedza bliskich i jest szczęśliwy. Ostatnio poprosił swoja dziewczynę, aby poszli do Kościoła. Jeszcze mam erażenie że to przepiękny sen a to wszystko za sprawą ukochanej Św. Rity. Bög zapłać.
 K: 04.11.2018, 22:53
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 Paula: 04.11.2018, 20:48
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowa
 Karolina: 04.11.2018, 20:21
 Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mnie i dla mojej calej rodziny oraz o to abyśmy mogli zostać rodzicami jeszcze raz i żebyśmy się doczekali zdrowej córeczki.
 Janina: 04.11.2018, 20:10
 Święta Rito proszę Cię o zdrowie i zgodę w mojej rodzinie.Proszę Cię o łaski Boże dla moich współpracowników,którzy mnie wspierają.Opiekuj się Święta Rito moim mężem.Spraw aby moje kłopoty się skończyły.
 A: 04.11.2018, 19:21
 Kochana święta Rito proszę napełnij serce Łukasza miłością do mnie i pomóż nam abyśmy wrócili do siebie i byli szczęśliwi tak jak wcześniej ❤
 A: 04.11.2018, 19:20
 Kochana święta Rito proszę napełnij serce Łukasza miłością do mnie i pomóż nam abyśmy wrócili do siebie i byli szczęśliwi tak jak wcześniej ❤
 Dariusz: 04.11.2018, 14:56
 SW RITO opiekuj sie moja rodzina i pomoz mi w znalezieniu pracy
 M: 04.11.2018, 14:46
 Św. Rito spraw żeby M odezwał się do mnie i okazał że mu na mnie zależy. Dziekuje za wszystko .
 wierzaca: 04.11.2018, 14:38
 Sw.Rito prosze Cię pomoz mi zalożyć szczesliwa rodzinę z Markiem.I prosze o szczesliwe dzisiejsze spotkanie .
 M: 04.11.2018, 13:43
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu ( tarczyca, serce) i utrzymaniu pracy, mężowi, mamie, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi, mnie i Filipowi !!!
 R,,,,a: 04.11.2018, 13:36
 Proszę o łaski.
 Barbara: 04.11.2018, 10:44
 Moja Najdroższa Św. Rito dziękuję Ci z całego serca za dotychczasowe łaski i błagam o opieką i pomoc moim Bliskim i mnie w pokonywaniu trudów codziennego źycia .
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej