Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Paula: 25.07.2018, 20:57
 Kochana sw Rito błagam cie o zdrowie dla synka zeby szczepienia mu nie zaszkodzily o zdrowie dla mamy i janki zeby halina miala pieniadze i zeby z tymi kolektorami nie bylo problemu ani z umowa ani z. Montazem zeby janka sie zgodzila i zeby znowu nie zwariowala przes te solar zeby wszystko z tymi solarami bylo ok. I zeby im sie dobrze z nich korzystalo
 Babcia Helena: 25.07.2018, 19:57
 ŚWIĘTA RITO PROSZĘ O ZDROWIE DLA MOICH WNUKÓW Wiktorka i Karolka ŻEBY JUZ NIGDY WIĘCEJ NIE CHOROWALI I ŻEBYŚMY ŻYLI SZCZĘŚLIWIE W ZDROWIU. AMEM
 matka: 25.07.2018, 19:32
 Święta Rito, pozwol wierzyć że tylko miłość stwarza od początku świat ,opiekój sie ćorka ,zięcie i wnukami ,prowadz i chroń.
 m: 25.07.2018, 16:02
 Kochana Swieta Rito miej nas w swojej opiece moja rodzine mnie wysłuchaj naszych prózb.
 J: 25.07.2018, 16:00
 Św. Rito, błagam kolejny raz o pomoc, aby osoba która kocham mi wybaczyła i dała kolejną szanse. Abyśmy z Twoja pomocą stworzyli rodzinę i mieli dziecko.
 Jolanta: 25.07.2018, 15:36
 Święta Rito, Prosze o cudowne wieści. Miej nas w opiece. Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i rodziny.🌹
 Matka: 25.07.2018, 15:30
 Św Rito proszę o opiekę nad moimi dziećmi, proszę aby dobrze wybrały szkole i zawód. Błagam o błogosławieństwo dla moich dzieci. Spraw aby mój mąż przestał realizować swoje niespełnione marzenia kosztem dzieci. Proszę nie opuszczaj nas.amen
 mama: 25.07.2018, 14:54
 SWIETA RITO PROSZE O OPIEKE NAD MOIMI BLISKIMI W SZCZEGOLNOSCI CHRON MOICH SYNOW OD ZŁEGO.
 Wojciech: 25.07.2018, 14:36
 Dziękuję za wszystkie łaski.Proszę o błogoslawieństwo.amen.
 Jolanta: 25.07.2018, 13:21
 Święta Rito, Prosze o cudowne wieści. Miej nas w opiece. 🌹
 Basia: 25.07.2018, 12:06
 Święta Rito proszę Cię o siłę, żebym mogła walczyć i opiekować się Mamą żebym nie miała depresyjnych stanów, proszę Cię o dobrą pracę i żeby moje życie w końcu nabrało sensu i szczęścia.
 Aga troskliwa matka : 25.07.2018, 10:11
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych błagam dopomusz mojej córce by zdobyła upragnioną nagrodę i by kolejny rok szkolny był dla niej łaskawszy pomyślniejszy . Błagam o zdrowie dla brata by nie musiał stosować dializ i o szczęśliwą podróż.
 M: 25.07.2018, 08:59
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, znalezieniu pracy, mnie w studiach i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie, daj minie zdrowie i Karolowi w pokonywaniu trudności. Boże wyprowadź mnie i Karola z tych kłopotów i dodaj nam sił.
 Aneta: 25.07.2018, 06:50
 Święta Rito błagam o zdrowie dla Martynki i dla mamy
 EwaK: 25.07.2018, 06:44
  Sw Rito dziękuję II proszę o pomoc
 Tomek : 25.07.2018, 05:22
 
Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski. Pomóż mi proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Chroń nas przed C i B. Kocham Cię Św. Rito
 M: 25.07.2018, 00:07
 Św. Rito pomóż moim dzieciom i mężowi w trudnych chwilach i miej ich w opiece. Spraw, aby mój brat rozwiazał pomyślnie wszystkie swoje problemy.
 Basia: 24.07.2018, 23:13
 Święta Rito proszę Cię o siłę, żebym mogła walczyć i opiekować się Mamą żebym nie miała depresyjnych stanów, proszę Cię o dobrą pracę i żeby moje życie w końcu nabrało sensu i szczęścia.
 Jolanta: 24.07.2018, 22:23
 Święta Rito, Prosze o opiekę nad rodzina. Miej nas w opiece i wypros potrzebne nam łaski u Pana Boga. Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i rodziny. Niech niemożliwe stanie sie możliwe. Wiesz o co ja cały czas Prosze. Olsnij umysł Przemka, niech nauka łatwo mu przychodzi. 🌹
 Paula: 24.07.2018, 22:03
 Kocjana sw Rito błagam cie o zdrowie dla synka zeby szczepienia mu nie zaszkodzily o zdrowie dla mamy i janki zeby halina miala pieniadze i zeby z tymi kolektorami nie bylo problemu ani z umowa ani z. Montazem zeby janka sie zgodzila i zeby znowu nie zwariowala przes te solar zeby wszystko z tymi solarami bylo ok. I zeby im sie dobrze z nich korzystalo
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej