Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ewa: 12.10.2018, 05:54
 Sw Rito prosze o trzezwosc dla meza i pomoc w splaceniu dlugow.
 X: 12.10.2018, 05:15
 Proszę Cię św Rito o dobre wyniki badań oraz zdrowie dla taty i wysłuchaj mnie także w pewnej intencji Ty wiesz o co proszę
 R,,,,a: 12.10.2018, 00:32
 Dziękuje za pomoc w tych trudnych sprawach proszę o łaski dla córki by mogła jeszcze kogoś pokochać i być kochaną.
 Maria: 11.10.2018, 22:47
 kochana sw Rito wienc I czuje ze jestes przy mnie prosze ice o ĺaske zdrowia I moich dzieci oraz o dobre wychowanie ich jako samotna Matka I o stabilizacje finansowo. pozdrawiam cie goraco wypros mi laske u pana Bogs Ament
 kuzynka: 11.10.2018, 22:07
 Sw Rito proszę Cię o łaskę zdrowia dla Marzeny
 Magda: 11.10.2018, 21:56
 Sw Rito Ty wiesz ile kosztuje mnie troska o syna Sama tez to przeszłas ,spraw aby przyjechal do domu ,spraw Sw Rito aby dzis by w domu zebym w koncu wypoczeła nie martwiąc sie .Prosze ,bkagam Sw Rito pomóż.
 K.N: 11.10.2018, 21:53
 Sw Rito blagam cie o uzdrowienie mojej mamy.Wstaw sie za nia do Boga.
 K.N: 11.10.2018, 21:49
 Sw Rito blagam Cie w tych trudnych chwilach o uzdrowienie mojej mamy. Prosze wstaw sie za nia do Boga.
 Milena : 11.10.2018, 21:44
 Ukochana św. Rito błagam Cię o zdrowie dla siebie, które utraciła rok temu. W moim życiu nic się nie wiedzie. Na każdym kroku spotykają mnie nieszczęścia. Upros u Boga łaskę dla mnie i mojej rodziny. Kocham Cie moja święta Rito.
 Klaudia...: 11.10.2018, 21:36
 Św Rito proszę pomóż nam dodaj nam zdrowia i obdarz Nas potomstwem. Tak bardzo chciałabym mieć córeczkę. Wstaw się za nami św Rito do Boga i wypros nam łaski. Św Rito módl się za nami...
 Paula: 11.10.2018, 21:32
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i o bezpieczna podruz dla meza i zebym dostala prace w biedronce
 Magda: 11.10.2018, 21:25
 Sw Rito prosze o Twoją opiekę nad moim synem .Patronko Spraw Beznadziejnych oddal od niego zlo ,przyprowadz go do domu.Spraw jezeli jest to w Twojej mocy aby stał sie dobrym dzieckiem.
 m.j.g: 11.10.2018, 20:55
 SW RITO miej w opiece całą moją rodzinę!
 Ewak: 11.10.2018, 20:48
  Św Rito dziękuję i proszę o pomoc
 Aga: 11.10.2018, 20:46
 Św.Rito pomóż rozwiązać moje problemy proszę i żeby moje córki były zdrowe i nigdy nic złego im się nie stało Amen.
 Tomek: 11.10.2018, 19:59
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, pomoc i wstawiennictwo. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 M: 11.10.2018, 17:50
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi !!!!
 Rafał: 11.10.2018, 17:42
 Świeta Rito, błagam cie uratuj moje malzenstwo. Daj wiare i sile mojej zone, odpedz od niej zle mysli i zwatpienia. Wiesz ze prawdziwa milosc wymaga cierpliwosci, wiesz jak bardzo ja kocham. Obejmij moja rodzine miloscia, nie zostawiaj mnie samego, nie pozwol by moja zona odeszla zabierajac mi jedyna rzecz w zyciu jaka kochalem nade wszystko. Swieta Rito, ufam ci.
 matka: 11.10.2018, 17:16
 Kochana Święta Rito proszę miej w opiece moją rodzinę.
 Beti. : 11.10.2018, 14:44
 Kochana Św. Rito wstaw się za mną i uproś mi na jutro zdrowe nogi żebym mogła chodzić. Tylko cud może mnie uratować ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Rito pomóż bo już nie wiem co mam robić i gdzie się zwrócić.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej