Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Agnieszka ♋: 03.10.2018, 18:16
 Sw. Rito oblumienico Chrystusa wysluchaj mojej prosby i spraw , aby moja córka przeszła z etapu szkolnego do regionalnego i została finalistką konkursu wojewódzkiego. O Sw. Rito od rzeczy niemozliwych daj sile do walki. Dopomusz Bogu wiadomej sprawie.
 Tomek: 03.10.2018, 18:05
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski i wstawiennictwo w moich modlitwach. Dziękuję Ci za to, że mi pomagasz. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Przyjaciółka: 03.10.2018, 17:44
 Rito moja przyjaciólkoproszę pomoz mojej corce w znalezieniu pracy i zdaniu egzaminu, wierzę w Twoją moc i będę chwalić Cię na wieki bo w nie jeden cud juz w moim zyciu uczyniłaś bądz przy niej proszę pomóż mojemu dziecku Dziękuje
 Aga: 03.10.2018, 17:33
 Św.Rito wysłuchaj moich próśb proszę żeby moja córka była zdrowa żeby nie było to nic poważnego proszę.Amen
 M: 03.10.2018, 17:12
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w otrzymaniu akademika, ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mamie, mężowi, filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi, żeby miał gdzie mieszkać.
 P: 03.10.2018, 15:18
 Święta Rito proszę Cię pomóż Tomkowi odzyskać spokój i stabilizację, niech wyprostują się wszystkie sprawy finansowe.. proszę też o zdrowie dla Łukasza.
 Małgorzata: 03.10.2018, 14:58
 św Rito, proszę pomóż mi w uratować moje małżeństwo. Spraw aby nasza miłość odrodziła się na nowo.
 Halka: 03.10.2018, 14:08
 Św.Rito proszę Cię spraw aby moje prośby zostały wysłuchane przez Jezusa w sprawie Bogu wiadomej.Wyproś łaski dla mojej córki tak bardzo jej potrzebne.
 iza: 03.10.2018, 13:43
 dziękują sw .Rito za pomoc. prosze cię o pomoc w sprawdzianie u syna
 BARBARA: 03.10.2018, 13:11
 ŚW. RITO proszę Cię o wstawiennictwo w mej sprawie w której się tak modlę dopomóż mi Ty możesz tak wiele.Błagam Cię.
 Janina: 03.10.2018, 13:05
 Sw Rito dziękuję za opiekę.Proszę dalej o zdrowie dla nas i naszego dziecka.Proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mojej Mamy.Proszę weż w opiekę Jerzego i Krystynę.Amen.
 matka: 03.10.2018, 11:41
 Święta Rito, od Rzeczy Niemożliwych ,uratuj, odmień co złe na dobre,proszę o szczęśliwa rodziną dla córki z rodziną,chroń ode złego.Wysłuchaj mnie i pomóż.
 M.C.: 03.10.2018, 10:46
 Sw.Rito spraw żeby moje pragnienie spełniło się. Dziękuję za wstawiennictwo w mojej sprawie.Kocham Cię Sw.Roto. Rito
 Beata: 03.10.2018, 09:58
 O św Rito módl się za mnie ,żeby w końcu i nade mną zaświeciło słońce
 Sylwia: 03.10.2018, 09:18
 Święta Rito ,blam o pomoc dla mnie dla moich spraw rozwiąż wszytkie problemy zabierz ciężar smutku i zamrtwienia.Zanies do Ojca w niebie moje prośby i potrzeby Kocham Cię matko zawsze za Twoim wstawiennictwem wydarza się cuda wierzę że tym razem stanie się cud . Dziękuję za otrzymane łaski
 Potrzebujaca : 03.10.2018, 07:47
 Św Rito dziękuję i proszę o pomoc
 Ewka: 03.10.2018, 07:39
 Św.rito pomóz
 Tomek : 03.10.2018, 05:53
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski. Dziękuję Ci za to, że mi pomagasz. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Matka 10.10.2018.05;03: 03.10.2018, 05:11
 Św. Rito dopomóż synowi Tomkowi żeby ten lek, strach. niepokój ustąpił, a napełnij go pewnością światłem życia, żeby założył se rodzine i żył w miłości , szczęściu , wierze i nadzieji, bądż przy nim w trudnych chwilach, żeby go nie poniewierali . Błagam i proszę Św. Rito. Ufam Tobie i Wierze w Ciebie.
 matka: 03.10.2018, 04:50
 Św. Rito. Błagam cię całym sercem pomóż synowi Tomkowi żeby ten strach i lęk ustąpił. Żeby sobie ułożył życie założył rodzinę i cieszył się szczęściem miłością . Wspomagaj go trudnych chwilach poprzez opatrzność twoją , bądz z nim zawsze i wszędzie. Ufam Tobie Św. Rito
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] (18) [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej