Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 K.K.: 13.03.2019, 20:37
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych, błagam najmocniej jak umiem, dopomóż w mej sprawie. Nie pozwól mi odpuścili i przestać walczyć. Już brakuje mi wiary i sił... Nie zostawiaj mnie samej. Czuwaj nade mną. Prosze Cię Kochana Święta Rito! Dopomóż mi!
 Ewa : 13.03.2019, 20:27
 Święta Rito jak długo jeszcze musimy czekać? Wysłuchaj nas.
 Jaska: 13.03.2019, 19:32
 Sw Rito bardzo Cie prosze o laske macierzynstwa dla mojej corki Moniki i laske zdrowia dla calej rodzimy
 Paula: 13.03.2019, 19:22
 Kochana sw Rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na alej i zebym nie robila wiecej pomylek w pieniadzach zebym sie bardziej koncentrowala na tym co robiei i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Ewa: 13.03.2019, 19:09
  Św. Rito! Proszę Cię o pomoc. Nie opuszczaj mnie w trudnych chwilach. Tak bardzo potrzebuje pomocy w wiadomej Ci sprawie🌹
 M: 13.03.2019, 18:47
 Panie Boże! Święta Rito! Błagam, chciałabym już wyzdrowieć! Błagam.
 Karolina : 13.03.2019, 18:40
 Św. Rur i,błagam Cię uratuj 2tyg Oliwie, która urodziła się w 27tyg ciąży i teraz walczy o życie. Błagam Cię św Rito wysłuchaj mojej prośby
 Yagoda: 13.03.2019, 18:30
 Św.Rito serdecznie proszę o zdrowie dla mojej córki Helenki. Dopomóż aby jej serce było silne i dobre. Miej w opiece pozostałe moje dzieci: Franka i Basię. Daj proszę mądrość w naszej sytuacji,dla mnie i dla męża abyśmy byli dobrymi rodzicami oraz potrzebne łaski dla lekarzy i pielęgniarek oraz wszystkich,którzy dają nam wsparcie.
 Kasia: 13.03.2019, 18:15
 Dziękuje Ci św Rito 🌷🌷🌷Dominis jest zdtowy🤗Proszę Cię mniej go dalej w opiece i i moja rodzine .
 Zalamana: 13.03.2019, 17:37
 Św. Rito! Proszę Cię o pomoc. Nie opuszczaj mnie w trudnych chwilach. Tak bardzo potrzebuje pomocy w wiadomej Ci sprawie🌹
 M: 13.03.2019, 17:34
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, pracy, życiu, mnie w zdrowiu, życiu, pracy, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 K;: 13.03.2019, 17:05
 Swieta Rito z całego serca Cie proszę o załatwienie pewnej sprawy Amen .
 Beata: 13.03.2019, 17:03
 Święta Sito nie ustaje w próbach o zdrowie dla mojej rodziny a zwłaszcza dla chorego taty. Błagam wstaw się za nami u Naszego Ojca . Dziękuję za wszelkie łaski. Kocham Cię i wystawiam za Twoją dobroć.❤🌼
 Aga: 13.03.2019, 16:43
 Św.Rito pomóż mi
 babcia: 13.03.2019, 16:14
  O SW.RITO błagam CIĘ z całego serca pomusz zwalczyc Adasiowi bakterie odeszły zeby go już nic złego nie spotkało on taki malutki spójrz na niego uzdrów go SW.RITO błagam z całego serca proszę CIE
 babcia: 13.03.2019, 16:12
  O SW.RITO błagam CIĘ z całego serca pomusz zwalczyc Adasiowi bakterie odeszły zeby go już nic złego nie spotkało on taki malutki spójrz na niego uzdrów go SW.RITO błagam z całego serca proszę CIE
 Tomek: 13.03.2019, 16:11
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo: pilnuj 🌹D. Proszę Cię, żeby o🌹p🌹u🌹z. Kocham Cię Św. Rito
 Zdzisia : 13.03.2019, 15:26
 Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo do Matki Bożej w pilnej sprawie rodzinnej i pomoc w znalezieniu rozwiązania mojego problemu związanego z finansami. Jestem w trudnej sytuacji. Zechciej mi wyprosic łaskę u Boga aby okazał mi łaskę swego miłosierdzia. Św Rito módl się za nami.
 Bożenna: 13.03.2019, 14:48
 Błagam dopomóż oskarkowi
 agnieszka: 13.03.2019, 14:32
 ŚWIĘTA RITO błagam najmocniej jak umiem zabierz ode mnie chorobę, usuń wszystkie dolegliwości, daj dobre wyniki, daj siłę i radość, Rito wierzę w Twoją moc i siłę, wstaw się za mną do Najświętszej Panienki i do Jezusa z moimi prośbami Możesz wszystko Rito Błagam pomóż❤️🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] (18) [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej