Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Agata: 04.01.2019, 07:41
 Święta Roto, dziękuję że mogłam dziś trafić na modlitwę do Ciebie, sama modlitwa pokrzepila moje serce. Św. Rito wyproś u Pana dla mnie łaskę czynienia dobra i pewności, że wszystko co robię jest dobre. Poblogoslaw wszystkim osoba, które skrzywdziłam. Proszę bym mogła uszczęśliwić innych, sprawiając że sama będę szczęśliwa. Proszę bym zawsze miała pewność, że słusznie postępuje, aby odsunęły się wszelkie wątpliwości.
 Ania : 04.01.2019, 07:17
 Św Rito proszę w 2019 o spotkanie prawdziwej miłości wzajemnej i nirrozerwalnej❤ mężczyzny który mnie pokocha z moją wzajemnością i razem stworzymy szczęśliwy i nierozerwalniy związek. Św Rito proszę nie pozwól mnie już nigdy skrzywdzić żadnemu mężczyźnie i uwolnij moje serce i myśli od TK. Dziękuję za wszystko 🙏❤
 Ewak: 04.01.2019, 05:51
  Św.Rito dziękuję zaopiekę cały rok i. I proszę aby Nowy Rok był lepszy, wstawiajsię za mną
 Tomek: 04.01.2019, 05:22
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D🌹. Pilnuj proszę mojego zdrowia
 Ela: 04.01.2019, 05:12
 Kochana Święta Rito! Prosze Cie abyś pomogła mojej córce Izabeli przejść przez trudny okres w jej życiu. Wzmocnij ja w wierze i w nadzieji na lepsze jutro. Otwórz jej oczy na zło które ja otacza i pomóż stać jej się silną kobietą i matką. Pomóż jej bronić prawdy i sprawiedliwości. Dodaj jej odwagi a szczególnie w sądzie gdy będzie bronić siebie i swojego dziecka. Umocnij w niej wiarę, nadzieje i miłość do Ciebie. Przez Chrystusa Pana Naszego, Twojego oblubieńca, wstawiaj sie za naszą cała rodzinę, abyśmy przetrwali ten trudny dla nas okres. Z głębi serca DZIEKUJE!
 Ewa: 04.01.2019, 04:26
 Święta Rito, chroń mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła. Dopomóż, aby ktoś kogo bardzo kocham zrozumiał, jak bardzo mnie krzywdził i żeby się dla mnie zmienił i walczył o nas. Nakieruj go na modlitwę i spraw, aby do mnie wrócił.
 M: 04.01.2019, 00:59
 Ukochana Święta Rito proszę Cię pomóż mi zatrzymać mojego ukochanego ze mną i pozwól mi go darzyc miłością dalej z odwazjemnieniem jej. Pomóż nam żyć szczęśliwe razem ze sobą, bez smutnych wspomnień i innych trosk. Pomóż nam cieszyć się razem ze sobą życiem i iść razem przez nie. Bardzo Cie kocham. M.
 K J : 04.01.2019, 00:10
 Proszę Cię o wspomnienie o mnie Bogu Wszechmogącemu.Abym uwalniając się od zła wszelkiego tego świata doznał łaski i odnalazł swoje miejsce w życiu. Amen
 Anis: 04.01.2019, 00:06
 Św Rito proszę dopomóż mi spotkać w 2019 roku prawdziwą i szczerą miłość ❤ mężczyznę który mnie pokocha z moją wzajemnością i razem stworzymy szczęśliwy i nierozerwalniy związek. Św Rito proszę nie pozwól mnie już nigdy skrzywdzić żadnemu mężczyźnie i uwolnij moje serce i myśli od TK. Dziękuję za wszystko I błagam o pomoc 🙏❤
 Aga: 03.01.2019, 23:56
 Św.Rito pomagaj mi każdego dnia Amen.
 Iwona: 03.01.2019, 23:40
 O święta Rito,błagam cię wstaw się za mnie i córkę do Boga Ja czuję że psychicznie dłuzej nie wytrzymam jak patrzę na strach w jej oczach z powodu choroby. Serce mi pęka,wysłuchaj mnie sw Rito tylko w tobie nadzieja. Proszę też spraw aby tak bardzo nie bała się pobytu w szpitalu. Przychodzą tam jej do głowy różne myśli samobójcze. Proszę wysłuchaj mnie. Proszę,błagam tylko w tobie nadzieja amen.
 B.: 03.01.2019, 23:08
 Św. Rito, pomóż mi proszę. Żeby wszystko się dobrze poukładało.
 B.: 03.01.2019, 23:06
 Św. Rito, pomóż mi proszę. Żeby wszystko się dobrze poukładało.
 Iwona: 03.01.2019, 22:57
 O święta Rito błagam o wstawiennictwo do Boga o uzdrowienie mojej córki Marty z choroby nowotworowej. Jej małe córeczki potrzebują zdrowa mame
 KM: 03.01.2019, 22:56
 Sw. Rito i znowi Cie prosze.
 Kinga: 03.01.2019, 22:50
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 wierzaca: 03.01.2019, 22:49
 Sw.Rito pomóż mi Ty wiesz o co Cię prosze
 Maciek: 03.01.2019, 22:43
 Proszę Cię św. Rito tylko o jedno - o sprawiedliwość.
 Aguś: 03.01.2019, 21:40
 Kochana Święta Rito, błagam Cię o uzdrowienie dla Piotra, bardzo cierpi, proszę o łaskę dla niego. Kocham Go i pragnę by był zdrowy. Święta Rito, pomóż, błagam.
 Aguś: 03.01.2019, 21:38
 Kochana Święta Rito, błagam Cię o uzdrowienie dla Piotra, bardzo cierpi, proszę o łaskę dla niego. Kocham Go i pragnę by był zdrowy. Święta Rito, pomóż, błagam.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej