Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 babcia: 11.04.2019, 19:14
 Sw Rito prosze Cie Ty wiesz na czym mi tak zalezy najbardziej. Pomusz mojemu wnuczkowi Adasiowi uzdrów go tak bardzo blagam Cie zeby bakterie znikly i sam robil kupki
 M: 11.04.2019, 18:24
 Święta Rito ! Błagam pomóż Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, , mnie w zdrowiu, pracy, życiu,wypełnianiu obowiązków, mamie, mężowi ! Uproś nam łaski ! BŁAGAM
 D.: 11.04.2019, 17:56
 Św. Rito,bardzo Cię proszę o łaskę spotkania dobrego,odpowiedzialnego, uczciwego człowieka i łaskę małżeństwa i macierzyństwa dla Eweliny, bardzo proszę, wysłuchaj mojej prośby.
 Jola: 11.04.2019, 17:56
 Sw Rito blagam Cie o pomoc w sprawach finansowych moich dzieci i moich. Sw Rito Ty znasz moje wszystkie problemy i problemy moich corek oraz zieciow. Prosze upros potrzebne nam laski u Pana Boga naszego Wszechmogacego. Jezu Ufam Tobie.
 Joanna: 11.04.2019, 17:31
 Św Rito pomóż nam i mojej córce przetrwać trudności bolesne ktorych doznaje daj jej siły rozumu by pokonala i zniosła wszystko dopomóż nam proszę jak zawsze na Ciebie mozna liczyć. Czuwaj nad nią prowadź podczas egzaminów nie opuszczaj jej i nas ❤❤❤
 Beata: 11.04.2019, 16:55
 Błagam pomóż.🌹❤
 Strapiona. : 11.04.2019, 16:55
 Proszę o spełnienie mojej prośby. TY DOBRZE wiesz kochana sw RITO.🌹 co jest mi ważne. Miej na uwadze moja prośbę. DZIĘKUJĘ za wszystko co dla mnie robisz.
 wierzaca: 11.04.2019, 16:22
 Sw.Rito prosze o dobrą atmosferę w pracy
 Ewa: 11.04.2019, 16:11
  Sw.Rito dziękuje Ci za to co już dla mnie uczynilas proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo Ty wiesz o co Cię proszę
 M.: 11.04.2019, 14:47
 Proszę Cie kochana SW Rito.🌹 o milosc.Aby ten którego kocham okazal mi uczucia i aby zrozumial że nasza znajomość ma sens.Dziękuję za wszystko co dla mnie robisz. O Twojej dobroci poinformuję wszystkich.Aby też zaufali Tobie bo tylko ty potrafisz sprawic że wszystko staje się możliwe.
 P: 11.04.2019, 13:00
  święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie. Pomóż T wyjść na prostą w pracy, by w końcu znalazł się czas dla nas...
 Ewa: 11.04.2019, 12:28
 Św. Rito pomóż mi przetrwać te trudne chwile miej w opiece mojego wnuki i dzieci, szczególnie miej w opiece mojego wnuczka , który ma opóźnioną mowę. Miej nas w swojej opiece i wstaw się za nami u Pana Boga i Najświętszej Marii Panny
 Asia: 11.04.2019, 11:49
 Dziękuje Ci Święta Rito!!!!!!
 Beata: 11.04.2019, 11:35
 Święta Rito błagam o cud. Nie opuszczaj mojej siostry.
 babcia: 11.04.2019, 10:47
  Sw Rito prosze Cie Ty wiesz na czym mi tak zalezy najbardziej pomusz mojemu wnuczkowi Adasiowi uzdrów go tak bardzo blagam Cie
 agnieszka: 11.04.2019, 09:56
 Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić
 wierzaca: 11.04.2019, 07:41
 Sw.Rito dziękuje Ci za to co już dla mnie uczynilas proszę o dalszą opiekę i wstawiennictwo Ty wiesz o co Cię proszę
 AnA: 11.04.2019, 07:19
  Św. Rito uwolnij Tomka od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby wszystko się ułożyło od nowa i w pozytywny sposób. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy 🙏❤
 mama: 11.04.2019, 06:32
 Proszę Cię Święta Rito pomóż córce na egzaminach i w odnalezieniu swojego celu.
 matka: 11.04.2019, 06:28
 Święta Rito proszę pomóż mojej córce wybrać dobrą drogę na przyszłość i wiarę w siebie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej