Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 pb: 13.11.2018, 10:41
 Święta Rito proszę o łaskę i wsparcie dla mnie w tych trudnych chwilach. Proszę o wsparcie dla G by nauka sprawiała jej radość i b wyniki były coraz lepsze. Proszę o Zdrowie dla mnie G i T. Proszę spraw by T miał czas dla mnie i by święta były nasze...
 wierzaca: 13.11.2018, 07:32
 Sw.Rito bardzo Cie prosze pomóż
 M.C.: 13.11.2018, 07:29
 Proszę Cie SW. R itp aby osoba która kocham odezwała się do mnie i też okazała mi uczucia.Żeby rozumiała że ja jestem jemu ważna i na sz a znajomość ma sens.Tylko w Tobie pokladam nadzieję i wierzę że mi pomożesz kochana SW. RITO.🌹.
 Aneta: 13.11.2018, 06:47
 Św Rito błagam o zdrowie dla mamy i Martynki
 Tomek : 13.11.2018, 05:48
  Moja Św. Rito, dziękuję za wszystko, proszę Cię o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Dana: 13.11.2018, 04:00
 Święta Rito bardzo proszę o zgodę, zdrowie i milosc w rodzinie. Niech coreczka bardzo doborze znosi ciążę a jej partner pokocha jej dzieci i wszyscy utworza piekna rodzinę. Swieta Rito prosze Ciebie miej w opiece moja coreczke niech bedzia zdrowa fizycznie i silna psychicznie. Bardzo prosze opiekuj sie nami. Dziękuję.
 Justyna: 13.11.2018, 00:12
 Święta Rito, proszę Cię wymódl cud uzdrowienia dla mojego Męża, by choroba opuściła jego organizm i by mógł zdrowy wrócić do swojej pasji. Proszę o łaskę zdrowia dla moich Rodziców, by żyli w zdrowiu i szczęściu dnia codziennego,by doczekali się upragnionych wnuków. Proszę o łaskę macierzyństwa, bardzo tego pragnę. Dziękuję za opiekę nad nami. Amen
 Ania: 12.11.2018, 21:52
 Św. Rito proszę Cię wyproś mi łaskę miłości wzajemnej i szczęśliwej i cudownego związku wspierającego i szczęśliwego bez bólu łez i smutku z TYM ktorego kocham. Dziękuję
 K. I: 12.11.2018, 20:44
 KOCHANA Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla Ksawerego wspieraj rodzinę w tych trudnych dla niego i jego rodziców chwilach.
 K. I: 12.11.2018, 20:42
 KOCHANA Święta Rito z calego serca Ci dziękuję za wszystkie Łaski które uczyniłaś do tej pory. Nieustannie proszę Cię o zdrowie dla mojego synka aby choroba nie wracała a pozostałe dolegliwości w pełni zniknęły. Wierzę w Ciebie jesteś moją NADZIEJĄ
 Paula: 12.11.2018, 20:41
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowa
 K: 12.11.2018, 20:38
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen
 Alina: 12.11.2018, 20:29
 Sw Rito proszę spraw ,aby moja mama wyzdrowiala
 Asia: 12.11.2018, 19:30
 Święta Rito bardzo Cię proszę uwolnij mojego brata od bólu rwy kulszowej!🌹
 Małgorzata : 12.11.2018, 18:13
 Proszę Cie SW. RITO.🌹 O to aby M odezwał się do mnie i okazał mi uczucie.Dziękuję .
 D: 12.11.2018, 17:43
 Święta Rito, błagam Cię, aby pewna osoba przestała być obojętna wobec mnie. Proszę Cię, aby zrozumiała swój błąd i chciała go naprawić. Spraw, żeby pokazała, że jej na mnie zależy. Święta Rito, nie pozwól mi się zawieść na osobie, którą kocham. Amen.
 M: 12.11.2018, 16:47
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi w nauce i życiu, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 M: 12.11.2018, 16:47
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi w nauce i życiu, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Ja: 12.11.2018, 16:28
 Proszę Św Rito wysłuchaj moje prośby które do Ciebie kieruję o zdrowie dla rodziny żeby wszystko się ułożyło bo mam dość cierpienia smutku i beznadziejnego życia. Wierze, ze wkoncu nadejdzie dzień w którym to wszystko się zmieni i przyszłość będzie o wiele bardziej kolorowa niż dotychczasowe życie. Proszę Cię o wytwałość mojej Mamy i nadzieje na lepsze dni dla naszej całej rodziny.
 Dana: 12.11.2018, 16:16
 Święta Rito tyle juz otrzymałam dobrego - dziękuję. Prosze Ciebie o zdrowie dla swojej coreczki. Niech ciąża rozwija sie dobrze. A ona bedzie silna fizycznie i psychicznie. Niech ma bardzo dobre relacje z rodzicami i partnerem. Niech cieszy sie ciaza i bedzie szczesliwa. Niech tworzy szczesliwa rodzinę. Proszę i dziękuję.
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej