Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 D.: 17.04.2019, 19:02
 Kochana św. Rito, proszę,pomóż Ewelinie,aby nie miała problemów w pracy,rozwiąż jej wszystkie problemy,bardzo proszę,nie opuszczaj jej.
 babcia: 17.04.2019, 18:33
 SW.RITO dziekuje za to co juz uczynilas ale prosze miej Adasia w swojej opiece nie opuszczaj go blagam prosze Ciebie ty mozesz wszystko🌹🌹🌹 🙏❤ 🙏❤ 🙏❤
 M: 17.04.2019, 18:11
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż Karolowi w życiu, zdrowiu, pracy, mnie w zdrowiu, pracy, pozytywnym zakończeniu strajku, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Ewa : 17.04.2019, 18:08
  Moja Święta Rito dziękuję. Proszę pomagaj 🌹
 Bożenna: 17.04.2019, 18:06
 Święta Rito proszę cię uproś łaskę zdrowia dla Oskarka i pomóż żeby mógł wrócić do nas ,Dopomóż aby miał pełną rodzinę,błagam dopomóż rozwiązać tę trudna sprawę . dziękuje za wszystko błagam nie opuszczaj naszej rodziny.
 Tomek : 17.04.2019, 17:49
 Moja Święta Rito dziękuję. Proszę pomagaj 🌹🌹 🌹🌹🌹🌹
 Beata: 17.04.2019, 17:25
 Święta Rito błagam pomóż.🌹❤
 Basia : 17.04.2019, 17:19
 Św Rito proszę Cię o spokój w rodzinie. Niech już skończą się te awantury. Niech zapanuje spokój
 Joasia: 17.04.2019, 14:12
 Kochana Święta Rito proszę Cię z całego serca o zdrowie. Proszę aby ból żołądka ustąpił! Proszę o miłość i wsparcie mojego męża! Zbliża nas znów do siebie. Proszę o dobre relacje między moim tatą i mężem. Święta Rito bądź przy mnie. Dziękuję.
 Janina: 17.04.2019, 12:55
 SW. Rito Prosze o wstawiennictwo w sprawie moich chrxch dzieci,zeby Bog mnie wysluchal i przemienil ich dotychczasowe zycie. Panie wszechmogacy prosze uczyn cud.
 P: 17.04.2019, 12:23
  święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie. Pomóż T wyjść na prostą w pracy, by w końcu znalazł się czas dla nas...
 Małgorzata : 17.04.2019, 11:57
 Św. RITO.🌹. Pomagaj mi .Bardzo Cię proszę. Jestem już wyczerpania tym czekaniem.Bardzo proszę wstaw się u Pana za moimi próbami bo tylko ty umiesz mi pomóc. Dziękuję za twoją dobroć
 M: 17.04.2019, 11:35
 Św. Rito, Pomóż nam w tej trudnej dla nas sprawie. Miej w opiece moja rodzinę a szczególnie mamę. Postawiłaś na naszej drodze tego człowieka, który ma nam pomóc. Proszę cię, wstaw się u Boga z moją prośbą i aby ten pan był w stanie nam pomóc. Dziękuję Ci za to co ty i nasz pan dla mnie i mojej rodziny zrobiliście.
 Zalamana: 17.04.2019, 11:15
 Proszę Cię św Rito o ratunek w beznadziejnej sytuacji. Ty wiesz o co proszę. Nie zostawiaj nas w potrzebie. Błagam Cie🌹
 M.: 17.04.2019, 10:52
 Św. Rito proszę Cię by Marcin nie został zwolniony z pracy by czerpał radość ze swego zajęcia i byl doceniany.
 Iwona: 17.04.2019, 10:24
 Świetny.Rito proszę Cię wstaw się u Boga za mnie i moją rodzinę,by mąż mi wybaczył i wrócił na łono rodziny,by rodzina była scalona ,by nas kochał,byśmy szanowali i zostali z mężem do końca życia razem.
 AnA: 17.04.2019, 08:58
  Św. Rito uwolnij Tomka od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby wszystko się ułożyło od nowa i w pozytywny sposób. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy 🙏❤
 Elżbieta: 17.04.2019, 08:09
 Święta Rito pomoz mi i wstaw sie u Boga za moimi prosbami o zdrowie i opiekę dla moich dzieci błogosławieństwo na kazdy dzien❤❤
 Strapiona. : 17.04.2019, 07:38
 Św Rito pomóż mi w tym o co Cię proszę. Wspomagaj mnie w modlitwie aby spełniło się to o co proszę. Kocham Cie SW Rito.🌹.
 wierzaca: 17.04.2019, 06:46
 Sw.Rito patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę Cię wstaw się u Ojca w Niebie za mną Ty wiesz o co Cię proszę pomoz mi
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej