Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 matka: 22.01.2019, 09:13
 Święta Rito proszę gorąco o łaskę nawrócenia ipocieszenia ,o radość życia dla syna Marcina uproś nam potrzebne łaski Błagam Cię Święta Rito
 Jola: 22.01.2019, 09:00
 Sw Rito blagam Cie o pomoc w sprawach finansowych moich dzieci i moich. Prosze Cie upros potrzebne nam laski u Pana Boga naszego Wszechmogacego. Spraw,aby moje corki znalazly godna prace. Ja tez o nia prosze. Prosze Cie o laske uzdrowienia dla mnie i mojej rodziny. Prosze Cie o laske uzdrowienia dla Rimy. Spraw,abym tu w zyciu doczesnym nie byla juz samotna. Prosze Cie pomoz nam Sw Rito. Bog zaplac za modlitwe
 Matka: 22.01.2019, 08:46
 Św. Rito,proszę, pomóż mojej córce w pracy i opiekuj się nią, wyproś u Pana Boga potrzebne dla niej łaski.
 K: 22.01.2019, 07:19
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Amen daj mi zdać to dzisiaj bardo dobrze. Tak bardzo proszę. Amen
 Ewa: 22.01.2019, 06:37
 Sw Rito prosze Cie o bezpieczna jazde dla syna Lukasza i jego kolegi w dniu dzisiejszym o podjecie waznych decyzji zyciowych o pokierowanie jego losem o zdrowie i bezpieczenstwo na karzdy dzien.
 Ewa : 22.01.2019, 06:26
 Św Rito dziękuję i proszę o pomoc w. i ratunek
 Gosia: 22.01.2019, 06:23
 Św. Rito wspomóż nam w trudach naszych ciągłych przeciwnościach ciągłych niepowodzeniach i przykrościach, które nas spotykają wstaw się za nami u Pana proszę za wszystkie łaski otrzymane z całego serca dziękuję
 Iwa: 22.01.2019, 05:55
 Św. Rito, proszę Cię o zdrowie dla mojej mamy, siłę i odwagę do dalszej walki z chorobą. Proszę, aby choroba, która ją dotknęła się cofnęła. Proszę Cię również św. Rito o łaskę zdrowia dla mojego męża, córki i całej naszej wspólnej rodziny. Daj nam odwagę, abyśmy podjęli dobrą decyzję odnośnie kolejnego dziecka i o zdrowie dla niego. Daj nam siłę, abyśmy w małżeństwie mieli dużo cierpliwości do siebie.
 Tomek : 22.01.2019, 05:23
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D
 Monika: 22.01.2019, 04:56
 Święta Rito spraw abym urodziła zdrowe dziecko wyproś łaskę spokoju zdrowia i szczescia mojej rodzinie
 E.A: 22.01.2019, 04:51
 Św. Rito proszę Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego o harmonię i radość w życiu dla mnie, mojego syna i mojej rodziny. Szczególnie proszę o laskę polepszenia zdrowia dla Kazimierza. Błagam Cię, aby mężczyzna, którego kocham zaczął się modlić w intencji naszego związku i walczył o nas. Niech z łaską Bożą uda nam się uratować ten związek. Błagam Cię o wstawiennictwo.
 córka: 22.01.2019, 04:50
 Świeta Rito proszę miej w opiece moją mamę
 Oui: 21.01.2019, 23:40
 Święta Rito, dziękuję Ci za wstawiennictwo i proszę, żebyś mi pomagała w ważnych sprawach mojego życia. :)
 Jadwiga: 21.01.2019, 22:56
 Św Rito dziękuję tobie i Matce Najświętszej za wstawiennictwo i proszę o dalsze łaski dla mnie mojego syna i mojej rodziny🙏❤
 julka: 21.01.2019, 22:28
 Św. Rito, dziękuję za wszystko i proszę Cię o znalezienie tego czego szukają i dalsze łaski
 julka: 21.01.2019, 22:28
 Św. Rito, dziękuję za wszystko i proszę Cię o znalezienie tego czego szukają i dalsze łaski
 Sylwia: 21.01.2019, 22:22
 O Św Rito prosze Cie o to by moj syn zaczoł ładnie mowic by moje dzieci były zdrowe by był pokoj i szacunek w mojej rodzinie bym jutro szczesliwie dojechała do celu i wrociła do domu
 Kinga: 21.01.2019, 22:02
 Św Rito! Dziękuję za pomoc! Proszę miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Daj mi proszę jutro zdać abym była z siebie zadowolona. Amen
 Proszaca: 21.01.2019, 21:59
 Święta Rito dziękuję Ci co łaski które otrzymałam za Twoim wstawiennictwem . Błagam pomóż mi dostać wymarzoną pracę . Zostałam bez środków do życia. Nikt mi nie chce pomóc . Nie mam gdzie mieszkać . Przywróć mi radość życia . Jestem taka młoda A marnuj eswoją młodość przez biedę .
 Bogumiła : 21.01.2019, 21:38
 Święta Rito , błagam pomóż mi aby moja córka i moja rodzina była zdrowa. Uproś łaskę zdrowia dla mnie abym już nie budziła się codziennie z lękiem. Abym mogla jeszcze pracować i mogła pomagać innym. Dla mojej corki, aby wyniki były dobre, dla męża i syna oraz moich kochanych wnuczek oraz synowej i zięcia O to tylko bardzo Cię proszę.
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej