Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Maciek: 08.01.2019, 23:49
 Proszę Cię św. Rito o jedno - o sprawiedliwość.
 Marta: 08.01.2019, 23:19
 Św Rito, proszę wstaw się u Boga za moją rodziną. O rozwiązanie naszych ogromnych problemów. O zdrowie, potrzebne łaski, błogosławieństwo dla moich synów oraz o cud narodzin mojej córeczki. Miej w opiece całą moją rodzinę, wyproś dla niej zgodę oraz miłość. Jesteś moją ostatnią nadzieją...
 Elżbieta : 08.01.2019, 23:09
 Święta Rito Patronko spraw trudnych I beznadziejnych Proszę by syn odpuścił i nam wybaczył. Proszę by syn chciał się z nami spotykać. Proszę wlej w serce naszego syna miłość do rodziców. Dziękujemy święta Rito za to że spelnilismy swój obowiązek wobec naszych synów i daliśmy im duże pieniądze ze sprzedaży naszych domów na start. Dziekujemy święta Rito za częste i rodosne spotkania z wnuczką. Dziękujemy za wstawiennicywo Dziękujemy za to że jesteś z nami
 Jadwiga: 08.01.2019, 23:06
 O Św.Rito błagam Cię pomóż mojemu synowi podczas egzaminów wyproś dla niego potrzebne łaski u Jezusa proszę🙏❤oraz o łaskę zdrowia dla mnie🙏
 Wiesia: 08.01.2019, 22:49
 Święta Rito proszę o pomoc żebyś była przymnie przy mojej operacji Upros u Pana Naszegojezusa Chrystusa o łaskę zdrowia. Dla mnie. Dziękuję amen.
 Aga: 08.01.2019, 22:48
 Święta Rito proszę Cię o modlitwe wstaw się za mną u Pana abym zdała egzaminy żeby wszystko poszło jutro dobrze. Dziękuje ci za wszystko.
 Wiesia: 08.01.2019, 22:47
 Święta Rito proszę o pomoc żebyś była przymnie przy mojej operacji Upros u Pana Naszegojezusa Chrystusa o łaskę zdrowia. Dla mnie. Dziękuję amen.
 K: 08.01.2019, 21:49
 Św Rito! Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Daj mi jutro jasność umysłu. Amen
 Nikoll: 08.01.2019, 21:45
 Rito pomóż moim córkom żeby wszystko się dobrze ułożyło, mężowi żeby zawsze był uczciwy wobec mnie, bratu znaleźć miłość życia, mamie zdrowia
 Kasia : 08.01.2019, 21:22
 święta Rito proszę Cię tylko o jedno - o zdrowie dla mojego synka Dminiczka i całej mojej rodziny❤ oddam wszystko, co mam, staram się być dobrym człowiekiem. Tobie sw. Rito powierzam w opiekę mojego synka, wiem że Twoją wiara, siła sprawi że on będzie zdrowy . Dziękuję Ci sw. Rito za mojego wspaniałego męża i rodzinę. Modla się za mojego aniołka w niebie i daj mi siłę przetrwać ten trudny dla mnie czas.
 Gosia: 08.01.2019, 21:20
 Święta. Rito proszę o uzdrowienie, i o opiekę dla mnie i mojej rodziny o zdrowie dla synka i dla męża.
 K: 08.01.2019, 21:12
 Święta Rita, od kąt o tobie słyszałem, nigdy się nie zawiodłem. Dlatego i tym razem proszę Cię o jasność umysłu, spokój i pomoc w zdaniu nadchodzących egzaminów w szkole dla mnie i moich najbliższych kolegów. Dopomóż w osiągnięciu szczęścia i wysłuchaj pokornie mojej prośby Amen.
 K: 08.01.2019, 21:07
 Święta Rita, od kąt o tobie słyszałem, nigdy się nie zawiodłem. Dlatego i tym razem proszę Cię o jasność umysłu, spokój i pomoc w zdaniu nadchodzących egzaminów w szkole dla mnie i moich najbliższych kolegów. Dopomóż w osiągnięciu szczęścia i wysłuchaj pokornie mojej prośby Amen.
 Tomek : 08.01.2019, 21:01
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D🌹. Pilnuj proszę mojego zdrowia
 Monika: 08.01.2019, 20:45
 Św Rito proszę cię o pomoc dla małej 2 letniej dziewczynki, która ma opatrzone 80 procent ciała. Marysia walczy o życie proszę cię z całego serca wstaw się za nią do Pana naszego Jezusa Chrystusa i proś że mną o zdrowie dla niej i pociechę dla rodziców. Dziękuję
 M: 08.01.2019, 18:30
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu (zęby) ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu ( tarczyca, serce), pracy, mamie, mężowi, Filipowi- popraw nasze relacje , daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Rewka: 08.01.2019, 15:39
 Św. dziękuję Ci za opiekę nade mną i moja rodziną. Proszę wstawiaj się za nami u Pana Jezusa , aby rozwiązały się wszystkie nasze problemy.
 E...: 08.01.2019, 15:18
 Święta Rito proszę Cię dopomóż mi w pozbyciu się moich problemów
 B: 08.01.2019, 15:07
 Dziękuję Ci Święta Rito za wszystko, proszę nie opuszczaj mojej rodziny i pomagaj nam nadal.
 M.: 08.01.2019, 14:13
 Dziękuję kochana SW. RITO.🌹 za wszystkie łaski ktorymi mnie obdarzesz i spraw aby M odezwał się do mnie i okazał mi uczucia takie jakimi ja go obdarzam. Kocham Cie SW. RITO.🌹.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej