Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Aga: 05.10.2018, 22:42
 Św.Rito proszę Cię spełnij moje prośby i daj nam siłę i pieniądze żeby wyremontować nasze mieszkanie proszę Amen
 Małgorzata : 05.10.2018, 22:07
 Sw.Rito przybadz mi z pomocą i spraw abym doznała łaski opieki w mojej prośbie. Aby M o s.d.m.i o z. t n.m.z.Wierzę wże modlitwy mojemu tronu Bożego staną się skutecenę.
 irena: 05.10.2018, 21:54
 swieta Rito pomoz mi odzyskac spokój i szczęscie oraz zmienic prace na lepsza , pomoz mi odzyskac pewnosc siebie i miłośc zebym nie borykała sie z problemami . dziekuje
 K: 05.10.2018, 21:46
 Św Rito! Dziękuję za wszystko. Proszę abym zdała na studiach I żebym miala siłę do nauki.miej mnie w opiece. Amen
 EDYTA: 05.10.2018, 21:42
 Święta Rito, jeśli jeszcze dam radę, proszę wyproś mi łaskę powtórnego macierzyństwa.Ty wiesz najlepiej.
 Paula: 05.10.2018, 21:00
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy o zdrowie dla mamy i janki zeby nie wariowala i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i o bezpieczna podruz dla meza
 Maciek: 05.10.2018, 20:12
 Św. Rito bardzo Ciebie proszę, przywróć mi zdrowie i ukaraj moich prześladowców po śmierci.
 Matka.....a: 05.10.2018, 19:55
 Święta Rito proszę Cię, weź w opiekę moją młodsza córkę, wyproś dla niej łaskę zdrowia (aby nie miała ponownego zaostrzenia) U Pana naszego Najwyższego. I dopomóż aby poznała kogoś wartościowego kto ją pokocha taką jaką jest i zechce z nią być na dobre i na złe. Amen.
 Mama: 05.10.2018, 19:54
 Proszę Matko Boża o zdrowie i opiekę nad moją pociechą. Proszę o błogosławieństwo w czasie studiów. Mądrych i dobrych wykładowców oraz kolegów i koleżanki na uczelni. Proszę błogosław jej Ojcze Nasz. Wspieraj ją Duchu Święty aby starczyło jej sił i wiary. Czuwaj nad nią św. Rito. Amen
 Tomek : 05.10.2018, 18:29
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski i wstawiennictwo w moich modlitwach. Dziękuję Ci za to, że mi pomagasz. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Anna : 05.10.2018, 18:24
 Św Rito błagam Cię o wsparcie w załamaniu jakie przechodzimy po wyprowadzce mojej córki Agnieszki. Wypros u Boga wsparcie dla niej i siłę. Wyblagaj łaskę zrozumienia dla innych. Wspieraj ja w podejmowaniu mądrych decyzji. Pozwól, aby dostrzegła miłość tam gdzie jest ona szczera prawdziwa. Uwolnij od złych ludzi wokół niej. Całym sercem stroskanej matki proszę Cię o wstawiennictwo.
 M: 05.10.2018, 18:14
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w otrzymaniu akademika i ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi, żeby miał gdzie mieszkać !!!
 kasia: 05.10.2018, 16:11
 Św Rito nie opuszczaj mojego syna , dodaj mu siły do walki i otuchy , swoją pracą zasłużył na wygrana.amen
 Jola : 05.10.2018, 12:31
 Sw Rito blagam Cie o pomoc w sprawach finansowych moich dzieci i moich,Ty znasz nasze problemy. Prosze Cie upros potrzebne nam laski u Pana Boga naszego Wszechmogacego. Szczegolnie w tej sprawie, ktora mnie martwi. Otocz nas opieka i wspomagaj nas w trudnych sprawach.Pomoz znalezc mnie i moim corkom godna prace.Bog zaplac za modlitwe.
 matka: 05.10.2018, 11:45
 Święta Rito, pomóż mojej córce z rodziną ,otocz ich opieką a moje prośby wesprzyj i przedstaw Bogu na Wysokościach .,zmiluj się.Amen
 iza: 05.10.2018, 11:38
 św. Rito pomoż mi dzis wytrwac w pracy aby wszystko było dobrze prosze cie bardzo i pomóz mojejmu synowi w sprawdzianach
 Aneczka: 05.10.2018, 09:56
 Św Rito pozwól mi wygrać z chorobą bym miała chociaz iskrę nadzieii
 M....a: 05.10.2018, 09:32
 Swiata RITO proszę Cie o wysluchanie mej prośby aby M o.s .d. m. I aby p.z m.t.n.m.z.Proszę o wstawiennictwo w mej sprawie u Boga bo tylko w Tobie pokladam nadzieję. Kocham Cie Święta Rito.
 Ewak: 05.10.2018, 09:20
  Św.Rito dziękuję za wsparcie.miej mnie w swojej opiece
 mama: 05.10.2018, 08:44
 Swieta Rito dopomoz mi i spraw, aby moj Syn Tomek zrozumiał swoje błedne postepowanie i zerwał z nałogami. Ochron go przed tym co czyni wskaz mu właściwą droge źycia, aby nie oddalał sie od Boga.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej