Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 m.j.g: 18.11.2018, 21:55
 SW RITO bądż mi pomocą, otuchą i nadzieją
 mama: 18.11.2018, 20:51
 sw Rito od rzeczy trudnych i niemozliwych nieustannie prosze Cie o wyplatanie sie mojej corki z sytuacji w ktorej sie obecnie znajduje daj jej sile i madrasci do rozwiazania tego problemu blagam tylko w Tobie zostala nadzieja prosze Cie
 Ania: 18.11.2018, 20:45
  Św. Rito proszę Cię wyproś mi łaskę miłości wzajemnej i szczęśliwej i cudownego związku wspierającego i szczęśliwego bez bólu łez i smutku z TYM ktorego kocham. Św. Rito proszę Cię również o pomoc w podjęciu nowej satysfakcjonującej pracy. Dziękuję.
 mama: 18.11.2018, 20:44
 sw Rito od rzeczy trudnych i niemozliwych nieustannie prosze Cie o wyplatanie sie mojej corki z sytuacji w ktorej sie obecnie znajduje daj jej sile i madrasci do rozwiazania tego problemu blagam tylko w Tobie zostala nadzieja prosze Cie
 Ewa: 18.11.2018, 18:32
 Święta Rito błagam o łaskę zdrowia dla Marka Daj mu siłę do walki i powrotu do nas Błagam .Amen.
 K: 18.11.2018, 17:14
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Daj mi siłę do nauki. Dziękuję za wszystko. Amen
 M: 18.11.2018, 17:04
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż mnie i Karolowi !!!
 R,,,,a: 18.11.2018, 16:50
 Dziękuje za łaski i proszę o zdrowie dla rodziny i wspieraj moje dzieci.
 Ania: 18.11.2018, 14:26
  Św. Rito proszę Cię wyproś mi łaskę miłości wzajemnej i szczęśliwej i cudownego związku wspierającego i szczęśliwego bez bólu łez i smutku z TYM ktorego kocham. Św. Rito proszę Cię również o pomoc w podjęciu nowej satysfakcjonującej pracy. Dziękuję
 A.: 18.11.2018, 13:24
 Św.Rito błagam Cię o pomoc Marcinowi żeby się podniósł i wróciła mu chęć do życia. Bardzo proszę też o zgodę w rodzinie i zdrowie. Bóg zapłać.
 A.: 18.11.2018, 13:20
 Św.Rito błagam Cię o pomoc Marcinowi żeby się podniósł i wróciła mu chęć do życia. Bardzo proszę też o zgodę w rodzinie i zdrowie. Bóg zapłać.
 Renatka: 18.11.2018, 12:55
 Droga Święta Rito dziękuję za opiekę nade mną i moim mężem Markiem. Błagam Ciebie Najukochańszy Rito, orędowniczko rzeczy niemożliwych, aby mój mąż powrócił do zdrowia cielesne go i duchowego. Wiem, że za Twoim wstawiennictwem u Jezusa Chrystusa Boga Wszechmogącego i Maryi Dziewicy wszystko jest możliwe. Dziękuję, wierzę, ufam.. Amen
 Tomek: 18.11.2018, 11:48
 Moja Św. Rito, dziękuję za wszystko, proszę Cię o🌹p🌹z🌹u
 wierzaca: 18.11.2018, 11:16
 Sw.Rito prosze pomóż Ty wiesz o co Cię proszę. Prosze tez o szczesliwe dzisiejsze spotkanie proszę prowadź Nas i miej w swojej opiece.
 Aneta: 18.11.2018, 10:17
 Święta Rito błagam o zdrowie dlamamy i Martynki i jasna sytuacje w pracy
 Mama: 18.11.2018, 09:22
 Święta Rito błagam Cię spraw by mój synek wyzdrowiał już raz mi pomogłaś wierzę że i tym razem będzie dobrze
 wierzaca: 18.11.2018, 09:17
 Sw Rito proszę pomóż żeby moja mama była zdrowa miej ja w Swojej opiece
 Matka i żona : 18.11.2018, 07:44
 Św Rito dopomóż mojej rodzinie, nie mam już siły walczyć z moim mężem aby przestał niszczyć siebie i naszą rodzinę, niech przestanie dręczyć naszego synka. Amen
 Ewa: 18.11.2018, 01:47
 Św. Rito, błagam pomóż mi i mojej rodzinie
 Lidia : 18.11.2018, 01:25
 Św. Kochana Rito pomóż mi dzisiaj i porwać mnie ❤
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej