Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 karolina: 29.01.2019, 16:14
 Święta Rito proszę Cię bardzo o dobre wyniki moje. Aby już było tylko lepiej.abym zobaczyła 2 kreski na teście.. O pozytywną wizytę w piątek. Aby już mnie głowa nie bolała..O zdrowie dla mojej całej rodziny . Amen.
 karolina: 29.01.2019, 16:13
 Święta Rito proszę Cię bardzo o dobre wyniki moje. Aby już było tylko lepiej.abym zobaczyła 2 kreski na teście.. O pozytywną wizytę w piątek. Aby już mnie głowa nie bolała..O zdrowie dla mojej całej rodziny . Amen.
 radek: 29.01.2019, 14:51
 Moja Nadziejo u wstawiennictwa Pana Boga proszę o dar łaski zdrowia.Prosze wstaw się za mną w sprawie moich dolegliwości. Gorąco Cię proszę i żyję nadzieja na poprawę.
 wierzaca: 29.01.2019, 14:19
 Sw.Rito pomóż mi Ty wiesz o co Cię proszę .
 Danek: 29.01.2019, 13:44
 SW.Rito proszę o zdrowie i dobrych lekarzy na mojej drodze życia,oraz dobry rozwój wnucząt i dzieci .Otocz nas opieką.
 ala: 29.01.2019, 12:05
 Św. Rito pomóż mi. Amen
 M: 29.01.2019, 11:24
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu ( zęby, ortodoncja), ukończeniu studiów, mnie w zdrowiu, wyjściu z problemów ( śmiecie), pracy, mamie, mężowi, Filipowi - popraw nasze relacje, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Aga: 29.01.2019, 10:48
 Św.Rito dziękuję Ci za wszelkie okazane łaski nadal Cię proszę o wyproszenie łaski dla syna aby zaliczył w czwartek następny egzamin i ukończył studia.Bardzo Cię proszę o zdrowie dla mamy i dla mojej rodziny.Dziekuje jeszcze raz za wszystko.🌹🌹🌹🌹🙏
 Dana: 29.01.2019, 07:55
 Kochana Swieta Rito proszę o zdrowie fizyczne i psychiczne dla mojej corki niech bedzie dobra żoną, matka i córką. Niech dzieci będą dla niej najwazniejsze niech dobrze sobie radzi w zyciu. Sprawa karna niech sie zakonczy. A ona zadba o swoje zdrowie psychiczne i przestanie byc zaborcza i kocha dojrzale, madrze. Potrafi stworzyc duza kochajaca sie rodzine. Prosze tez o zdrowie dla meza ziecia i wnukow. Za dotychczasowe łaski dziekuje.
 Ewa : 29.01.2019, 06:06
 Św Rito proszę o pomoc i ratunek
 Ewa: 29.01.2019, 04:34
 Św. Rito proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie, synka i mojej rodziny. Proszę Cię, aby mężczyzna którego kocham był wolny od wszelkiego zła, złych emocji i myśli. Aby zaczął się modlić i chodzić do kościoła i wrócił do mnie.
 Kasia : 28.01.2019, 23:05
 Święta Rito proszę Cię mniej w opiece mojego syna Dminiczka. Upros proszę Boga żeby był zdrowy. WSZYSTKO poświęce żeby tylko był zdrowy. Nawet gdybym tylko miala miec go jednego, pogodze się z tym. Kocham go nad życie! Zrobie wszystko zeby byl szczesliwy. Proszę Cię święta Rito pomóż! Niewyobrażalnym jest to jak taka mała istotka potrafi przewartosciowac życie. O święta Rito pomóż. .. Z każdym dniem boję się o niego coraz bardziej..
 Kasia : 28.01.2019, 22:26
 Święta Rito proszę Cię z całego serca wypros łaskę zdrowia dla mojego syna Dminiczka. Kocham go nad życie. Tak długo na niego czekałam. O nic tak nie proszę jak tylko o jego zdrowie i zdrowie mojej rodziny. Dziekii Bogu zostałam matka i zrobię wszystko żeby wychować mojego synka na dobrego człowieka. Swieża Rito pomóż mi przetrwać ten trudny czas czekania. ..
 Aga: 28.01.2019, 22:21
 Św.Rito pomóż mi proszę.Amen
 alina: 28.01.2019, 22:18
 Sw Rito,proszę cię wypros łaskę zdrowia dla mojego taty
 m. : 28.01.2019, 21:41
 Swieta Rito błagam o pomoc spraw aby jutro było spokojnie oby ten człowiek zacjowywalbsie normalnie. Proszę o zdrowie dla dzieci j mojej rodziny spraw aby już nad zostawiły te choroby. Spraw aby wyniki badań były lepsze
 Ewa: 28.01.2019, 21:28
 Święta Rito wyproś nam łaskę o której tak bardzo z całego serca pragniemy.
 Ewak: 28.01.2019, 19:56
  Sw.Rito proze o pomoc i ratunek
 Paula: 28.01.2019, 19:46
 Kochana sw Rito Blagam cie o zdrowie dla mojego synka zebybprzestal kaszlec zeby szczepienia mu nie zaszkodzily. O zdrowie dla mamy i janki zebym w pracy sie nie stresowala zebym nie musiala byc na aleji i zeby hala znalazla prace fifi do szkoly sie dostal a gaba na studja
 Małgorzata : 28.01.2019, 19:42
 Sw.Rito błagam wstaw się u Boga za Maćka aby robił te prace za Marcina aby się uczyl i za mnie aby guz okazał się łagodny Błapami
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej