Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Gosc: 25.01.2019, 19:45
 Sw Rito za Twoim wstawiennictwem prosze Cie wyjednaj laske u naszego Pana o uzdrowieniez z choroby nowotworowej trzustki i watroby.
 Joasia: 25.01.2019, 19:35
 Kochana Święta Rito proszę Cię z całego serca aby mój ból brzucha ustał! Proszę abym wkońcu poczuła się dobrze! Proszę o zdrowie! Jezu ufam Tobie bądź wola Twoja! Ty się tym zajmij!
 Tomek : 25.01.2019, 19:23
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D
 Ewak: 25.01.2019, 19:01
  Sw Rito dziekuje Ci za wszelka pomoc i prosze o dalsza opieke nad moja rodzina.
 M: 25.01.2019, 17:43
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu ( zęby, ortodoncja), życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mamie, mężowi, Filipowi - popraw nasze relacje, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 B.: 25.01.2019, 17:25
 Święta Rito, patronko spraw beznadziejnych, wymódl mi proszę to o co błagam Cię codziennie, daj mi spokój duszy i spraw, by zdarzył się w moim życiu ten wyczekany, wymodlony cud.
 Renata: 25.01.2019, 15:36
 Proszę Cię Święta Rito o zdrowie dla mnie i żeby dobrze upłynęła podróż i żeby mój syn otrzeźwiał. Dziękuję za wstawiennictwo
 Karolina: 25.01.2019, 14:29
 Ukochana św.Rito. Przychodzę błagać cię o cud. Błagam Cię o uzdrowienie mojej najdroższej mamusi, która walczy z rakiem.. A przy tym o zdrowie dla mojego tatusia, który nosi w sobie tyle bólu i sam choruje.. Uproś u Pana aby nie zabierał mi jej.. Wiara, nadzieja, miłość i rodzina, to noszę w sercu. Błagam o CUD, Karolina.
 H: 25.01.2019, 13:23
 Dzięki Twojemu wstawiennictwu Święta Rito nie popadam w rozpacz, wspieraj mnie i bądź ze mną w każdej godzinie, strzeż mnie od utraty świadomości i trzeźwości umysłu, która mi w najbliższej przyszłości będzie bardzo potrzebna i pomóż mi znaleźć właściwą odpowiedź na każde zadawane mi pytanie.
 Aneta: 25.01.2019, 12:37
 Św. Rito pomóż mi proszę. Błagam Cię o pomoc. Obdarz mnie łaską i spraw żeby Szymuś był, żeby myślał i tęsknił za mną, żeby dał mi szansę. Amen
 Asia: 25.01.2019, 11:09
 Święta Rito proszę Cię o pomoc w sprawie która jest teraz dla mnie najważniejsza a która jest bardzo trudna i nie potrafię sobie z nią poradzić. Proszę wstaw się za mną. Proszę Cię o zdrowie dla mojej mamusi i wujka. Są to osoby które są najważniejsze w moim życiu.
 Asia: 25.01.2019, 10:29
 Święta Rito proszę Cię o pomoc w sprawie która jest teraz dla mnie najważniejsza a która jest bardzo trudna i nie potrafię sobie z nią poradzić. Proszę wstaw się za mną. Proszę Cię o zdrowie dla mojej mamusi i wujka. Są to osoby które są najważniejsze w moim życiu.
 Matka: 25.01.2019, 10:19
 Błagam Cię Święta Rito o łaskę i modlitwę za mojego syna Mariusza. Proszę Cię o modlitwę za naszą rodzinę, błogosław nam...Błagam, by Mariusz odzyskał wiarę w Boga i w możliwość ułożenia sobie od nowa życia bez nałogów. Amen
 P: 25.01.2019, 08:15
  święta Rito miej w opiece Adama,żeby odzyskał pełne zdrowie. Proszę otwórz serce T na mnie, by uczucie które ma w sobie pozwoliło nam cieszyć się w pełni szczęściem i miłością która jest nam dana Wspomóż Gaje w nauce by osiągnęła swoje cele, by była mądra i dążyła za swoimi ambicjami i nie oglądała się na innych by znalazła przyjaciół, spokój i ukojenie, w tym trudnym dla niej momencie.
 Aga: 25.01.2019, 07:27
 Św.Rtto proszę Cię o wykroczenie łask w wiadomej Ci sprawie.Dziekuje🌹
 Ewak: 25.01.2019, 07:12
  sw.Rito ratuj,proszę o spokoj
 Ewa: 25.01.2019, 06:17
 Sw Rito dziekuje Ci za wszelka pomoc i prosze o dalsza opieke nad moja rodzina.
 Ewa: 25.01.2019, 03:23
 Św. Rito chroń mojego synka i mnie od wszelkich chorób, złych zdarzeń i złych ludzi. Pomóż mi Ty wiesz najlepiej jak.
 Karol.: 25.01.2019, 00:18
 Święta Rito, patronko spraw beznadziejnych, modlę się o odnalezienie Michała Rosiaka. Niech wróci cały i zdrowy do swojej rodziny.
 Tomek: 24.01.2019, 22:30
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej