Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Darek: 03.06.2019, 10:38
 Święta Rito ty wiesz o co Cię proszę , spraw by za Twoim wstawiennictwem moja córcia wyzdrowiała i było jak dawniej.
 M.: 03.06.2019, 10:15
 🌹🌹🌹🌹🌹
 Ewa: 03.06.2019, 09:35
  Święta Rito błagam Cię uproś mi łaskę o którą Cię proszę.
 Amidala: 03.06.2019, 09:23
 Św Rito uproś łaskę dla mojego syna Łukasza w tak ważnej dla niego i nas sprawie. Proszę o pomoc Łukasz potrzebuje tego. Oddaję i zawierzam Łukasza w Twoje ramiona
 AnA: 03.06.2019, 09:10
 Św Rito dopomóż abym dostała tą pracę 🙏🙏🙏🙏
 Aga: 03.06.2019, 08:59
 Św.Rito wypros proszę łaski potrzebne o które proszę w modlitwie.Pomoz w wiadomej Ci sprawie.🙏🙏🙏🙏🙏
 R.: 03.06.2019, 07:39
 Święta Rito błagam pomóż mojej córce w szkole , aby pozytywnie zaliczyła ten rok szkolny, Wspieraj ją w jej decyzjach i aby kroczyła właściwą drogą.Stawiaj na jej drodze dobrych ludzi , aby nie zbłądziła. Miej w opiece całą naszą rodzinę.
 Monika: 03.06.2019, 06:36
  O siły, odwagę i wiarę w to, ze wszystko jest możliwe dla Tomunia, błagam Cię Święta Rito🙏
 Ewa: 03.06.2019, 06:31
 Święta Rito dziękuję za wszystkie dotychczasowe laski 🌷 proszę dopomóż aby córka dostała pozytywną odpowiedź na podanie złożone do wymarzonej pracy, żeby była zadowolona i żeby nowa znajomość okazala się tą właściwą... Proszę...Ufam Tobie, Tobie zawierzam bądź pozdrowiona 🌷
 Ewa: 03.06.2019, 06:27
 Święta Rito dziękuję za wszystkie dotychczasowe laski 🌷 proszę wspomóż moją córkę Natalię w nauce do egzaminów semestralnych,daj jej jasność umysłu i spraw aby dobrze je zdała... Tobie zawierzam bądź pozdrowiona 🌷
 Monika: 03.06.2019, 06:25
  O siły, odwagę i wiarę w to, ze wszystko jest możliwe dla Tomunia, błagam Cię Święta Rito🙏
 Wierząca: 03.06.2019, 06:24
 Święta Rito błagam Cię abym jak najszybciej otrzymała pozytywną odpowiedź.Żebym szczęśliwie skończyła studia.
 Basia: 03.06.2019, 05:27
 Św Rito od spraw beznadziejnych proszę i błagam spraw by Ala była dobrą matką,żoną i synową.Spraw by skruszyła swe serce i nie raniła słowrm innych,by stała się osobą wierzącą zgodnie z wiarą którą otrzymała na chrzcie.Św Rito dla siebie prodszę wyproś łaskę zgody i przebaczania.Dopomóż w trudnej sprawie bankowej.Proszę błagam.
 AnA: 03.06.2019, 05:15
  Św. Rito uwolnij T od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby nasz związek był trwały i szczęśliwy. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy, oszukać mnie lub by ktoś mi go odebrał. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy. Pomóż mi proszę abym dostała nową dobrą pracę a T pomóż proszę rozwinąć działalność. Dziękuję za wszystko🙏❤
 Wojciech: 03.06.2019, 05:02
 Św. Rito błagam pomóż w mojej sprawie zawodowej rozwiązać kryzysową sytuację i wyjść z kłopotów
 Ewa: 03.06.2019, 04:52
  Święta Rito błagam Cię uproś mi łaskę o którą Cię proszę.
 Mama : 03.06.2019, 04:43
 Zmiłuj się św.Rito błagam nie odpuść do zniszczenia małżeństwa mojej córki miej w opiece jej całą rodzinę
 agnieszka: 03.06.2019, 03:44
 Święta Rito 🌹proszę o dobry dzień i o dobre wiadomości dziś, błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, proszę aby zmiana o której dowiedziałam się zmniejszyła się, abym uniknęła operacji, Rito dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić ❤️ Święta Rito miej w opiece T, daj mu siłe i odwagę w tym czasie choroby,, wspieraj jego rodziców, prowadź dobrze rękę lekarzy w czasie operacji. Niech to wszystko zakończy się dobrze, niech szybko wyjdzie ze szpitala, błagam Rito o zdrowie dla mojej mamy❤️
 Tomek : 03.06.2019, 03:39
 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Agnieszka: 03.06.2019, 02:53
 Pomoz sw Rito w moich problemach 🌹🌹🌹🌹🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej