Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Oprac. Anna Matusiak
Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów,... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Lidia: 23.08.2018, 17:49
 Św,Rito pomóż odnaleźć się po zmarłej żonie, pomóż odnaleźć się w tym świecie, wysłuchaj mojej próżny ws. Rito🌹❤
 matka: 23.08.2018, 17:39
 Swięta Rito miej w opiece moją córkę z rodziną, uproś u Boga dla nich łaski proszę.
 M: 23.08.2018, 17:33
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, otrzymaniu akademika, życiu, pracy, mnie w zdrowiu ( Tarczyca, serce, sprawy gin.) i pracy, mężowi, mamie, Oskarowi, Natalce, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Daj zdrowie i siłę Karolowi i mnie w pokonywaniu trudności.
 Lidia: 23.08.2018, 16:58
 Witam Cię św. Rito i proszę w wyzdrowienie Marka którego KOCHAM,dziękuje ❤
 Dominika: 23.08.2018, 16:41
 Święta Rito, proszę Cie o wyzdrowienie mojego bratanka, niech Jego stan się polepszy, niech żyje i będzie zdrowy, i o siłe dla jego rodziców. Proszę, pomóż naszej rodzinie
 Kinga: 23.08.2018, 16:19
 Św. Rito, Ty znasz moje cierpienie, znasz cierpienie mojego męża. Proszę wstaw się za nami u Pana Boga. Wybłagaj łaskę przebaczenia, zrozumienia i zaufania. Kocham go i nie potrafię bez niego żyć😐 Tak bardzo proszę❤
 Ela: 23.08.2018, 15:46
 Święta Rito błagam Cię upros Boga zebym dostala zwolnienie prosz.
 Beti: 23.08.2018, 14:18
 Kochana Rito módl się za mnie i moją córkę oraz rodziców
 Kinga: 23.08.2018, 12:36
 Św Rito, znasz cierpienie moje, znasz cierpienie mojego męża. Błagam wstaw się za nami u Pana Boga. Wyproś łaskę przebaczenia, wzajemnego zrozumienia i zaufania. Wiesz, że jestem w stanie zrobić wszystko. Dziękuję Ci, że nade mną czuwasz
 Elżbieta: 23.08.2018, 11:46
 Swięta Rito przytul do swojego serca moją córkę Anię i spraw aby prostowała swoje ścieżki do Boga i dawała dzieciom dobry przykład
 mama: 23.08.2018, 11:28
 ŚWIETA RITO PROSZE O ŁASKE ZDROWIA DLA MNIE I MOICH NAJBLIZSZYCH. OTACZAJ MOICH SYNOW MATCZYNĄ OPIEKĄ I CHRON OD ZLEGO.
 Matka: 23.08.2018, 09:12
 św. Rito miej nas dzisiaj w opiece , błagam bądż przy mnie i dodawaj odwagi i rozsądku i nie pozwól, aby dalej się wszystko gmatwało uproś Boga o spokój dla naszej rodziny i aby zamieszkał w niej Duch Boży na zawsze
 Autor: 23.08.2018, 08:46
 Sięta RITO proszę pomóż nam w załatwieniu Trudniej SPRAWY.
 ania: 23.08.2018, 08:25
 Św.Rito.proszę z całego serca pomóż mi z tymi wszystkimi kłopotami, zmartwieniami, z tym życiem.Widzisz,nie daję rady już żyć.
O prcę stałą i trzeźwość i nawrócenie dla męża błagam.
I pomoc dla córki w tej sytuacji jakiej jest teraz.
 Ewa: 23.08.2018, 06:57
 Św.Rito proszę o pomoc w moich trudnych sprawach.
 Agnieszka: 23.08.2018, 06:50
 Święta Rito bardzo Cię proszę o pomoc ty zawsze mi pomagasz wiec i tym razem pokornie proszę nie pozwól by ktoś rozbił moją nową rodzinę byśmy byli zdrowi szczęśliwi
niech nikt i nic nie stoi nam na przeszkodzie proszę Cię o opiekę nad moją rodziną bądz nami zawsze dziękuję za wszystko.Kocham Cię.
 Marzena: 23.08.2018, 06:27
 O św Rito pomóż mi w moim nieszczęściu .Blagam o modlitwę.
 Judyta: 23.08.2018, 01:54
 Święta Rito. Proszę pomoż mojej córce i mężowi w perzebaczeniu i pogodzeniu się ze sobą oraz w życiu w zrozumieniu i wzajemnym szacunku. Modlę się o to od lat, wesprzyj mnie proszę przed obliczem Pana. Pragnę by moja rodzina żyła w miłości.
 Judyta: 23.08.2018, 01:53
 Święta Rito. Proszę pomoż mojej córce i mężowi w perzebaczeniu i pogodzeniu się ze sobą oraz w życiu w zrozumieniu i wzajemnym szacunku. Modlę się o to od lat, wesprzyj mnie proszę przed obliczem Pana. Pragnę by moja rodzina żyła w miłości.
 Misia: 23.08.2018, 00:09
 Proszę o zdrowie dla mojej rodziny
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej