Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Malgorzata: 11.05.2019, 06:33
 Św Rito wstawiaj się codziennie do Dobrego Ojca razem ze mną o zdrowie i siłę dla mojego brata w pokonaniu choroby wspieraj nas PROSZĘ 🌺🌺🌺🌺🌺💓
 Paula: 10.05.2019, 21:47
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie dla mojego synka zeby szczepienia mu nie zaszkodzily o zdrowie dla mamy i janki zeby fifi dostal sie do szkoly gaba na studia a halina znalazla robote zebym urodzila deugie zdrowe Dziecko
 Tomek : 10.05.2019, 21:31
 🌹🌹
 Alina: 10.05.2019, 21:28
 Sw Rito miej proszę mojego Tate w opiece,pomóż mu przejść przez te ciężkie chwile
 Aneta: 10.05.2019, 20:27
 Św prosze pomusz mi w mojej sprawie blagam
 Marta: 10.05.2019, 19:24
 Św. Rito błagam pomóż w uzdrowieniu mojego taty. Aby rana zgoiła się bez komplikacji. Aby wszystko było już dobrze. Wyproś mu u Boga łaskę całkowitego uzdrowienia. Amen
 M: 10.05.2019, 18:59
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu, życiu, pracy, mnie w zdrowiu, życiu, pracy, wiadomej sprawie, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu bogu sprawie. BŁAGAM POMÓŻ !!!
 Monika: 10.05.2019, 18:38
 Święta Rito czuwaj nade mną. Błagam pomóż mi przetrwać i chroń przed nalogiem
 Tomek: 10.05.2019, 18:10
 🌹🌹
 Elżbieta: 10.05.2019, 16:23
 Dopomóż mi Święta Rito. Dziękuję Ci za każdy moment w którym czuję Twoje wsparcie. Nie wiem jak to się dzieje ale jest.
 Monia: 10.05.2019, 16:01
 Święta Rito, proszę dodaj Tomkowi siły i wiary, by to co uważa za niemożliwe stało się możliwe. Blagam
 Jolanta: 10.05.2019, 15:08
 Święta Rito, proszę o opiekę nad Przemkiem. Proszę, olśnij jego umysł. Niech niemożliwe stanie się możliwe. Proszę o zdrowie dla Krzysztofa.🌹
 Mama : 10.05.2019, 13:12
 Święta Rito proszę ratuj dzieci aby rodzice ich nie krzywdzili przez rozwód
 D.: 10.05.2019, 12:21
 Święta Rito, dziękuję za dobre wyniki brata,bardzo dziękuję,proszę,pomóż i w innych sprawach,które Ci polecam.
 Ewa: 10.05.2019, 11:27
  Św ięta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę spokoju
 WIESŁAWA: 10.05.2019, 11:07
 Święta Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych miej mnie w opiece. Bądź przy mnie w tej długiej podróży i daj mi siły abym dojechała i powróciła szczęśliwie i aby nie było żadnego wypadku drogowego ( czego się bardzo boję bo to 1000 km).Miej też w opiece mojego siostrzeńca i jego syna,.aby byli zdrowi i też powrócili cało.
 Monika : 10.05.2019, 11:02
 Święta Rito proszę o spełnienie moich próśb❤
 Monia: 10.05.2019, 10:43
 Święta Ribo, błagam dodaj Tomkowi siły aby mógł odejść z tamtego domu, żeby ułożyły się jego kontakty z synem tak jak tego pragnie. Byśmy zamieszkali razem i miłość zwyciężyła. Pozwól Jej zrozumieć.....pogodzić się z myślą ze on jej nie kocha....niech znajdzie miłość gdzie indziej.
 Ewa: 10.05.2019, 06:59
  Św ięta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę spokoju
 Aga: 10.05.2019, 06:27
 Św.Rito wspomóż w wiadomej Ci sprawie..🙏🙏🙏
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej