Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 M.: 24.10.2018, 21:15
 Proszę Cie SW. Rito o wstawiennictwo w mojej sprawie.Wiem że mogę Tobie powierzyć moja prośbę i zostanie ona przedstawiona u Tronu Najwyższego Pana.Dziękuję za wszelkie łaski którymi możesz mnie obdarzyć. 🌹🌹🌹Kocham Cie SW. ROTO.
 wierzaca: 24.10.2018, 21:14
 Sw.Rito dziękuje Ci za otrzymane laski . I proszę Cię bardzo pomóż mi zalożyć szczesliwa rodzinę z Markiem błogosław nam , prowadz nas, daj odwagę Markowi
 Strapiona. : 24.10.2018, 21:11
 Proszę Cie SW. Rito o to zery M o.s.d.m.i.z.o.z.m.t.z.n.m.Dziękuję za wszystko.Kocham Cię Sw.RITO.
 iwona: 24.10.2018, 20:46
 Dziekuje sw.Rito za wysluchanie mojej prosby .Prosze o dalsza opieke
 Paula: 24.10.2018, 20:34
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowal
 Ania.. : 24.10.2018, 20:22
 Święta Rito bardzo Cię proszę o łaskę. Pomóż mi. Proszę o łaskę dla mojego związku i mojego partnera. Spraw proszę aby jego miłość do mnie była prawdziwa i szczera.Abym przestała w to wątpić. Pomóż Nam być razem prawdziwie. Spraw proszę by Tomek choć na chwilę mógł zobaczyć świat moimi oczami. Aby rozumiał co chcę mu przekazać i oby jego słowa były prawdziwe. Nie pozwól mnie skrzywdzic. Proszę o łaskę w umocnieniu mojego związku..
 Danka: 24.10.2018, 20:18
 SWIETA RITO PRAGNE CIE PROSIC O ŁASKE ZDROWIA DLA MNIE ZEBY TE BADANIA KTÓRE MAM ZROBIC WYSZŁYMI DOBRZE I REZONANS NIC ZŁEGO NIE WYKAZAŁ PROSZE CIE Z CAŁEGO SERCA
 R....a: 24.10.2018, 18:54
 Dziękuje za dzisiejszy dzień i proszę o łaski dla rodziny.
 Ewka: 24.10.2018, 18:41
  Św.Rito dziękuję i proszę o pomoc
 Łukasz: 24.10.2018, 17:53
 Święta Rito, proszę Cię abyś wstawiła się za mną u naszego Pan. Proszę Cię pomóż mi wybaczyć samemu sobie. Proszę proszę pomóż mi się odnalezć, pomóż mi naprawić wszystkie błędy jakie popełniłem w małżeństwie, i pomóż mi odzyskać Żonę. Amen
 M: 24.10.2018, 17:29
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie.Błagam Święta Rito pomóż Karolowi i mnie.
 Małgorzata: 24.10.2018, 16:31
 św Rito, proszę pomóż mi uratować moje małżeństwo. Proszę nawróć mojego męża na właściwą drogę i uchroń go od nałogu.
 stasia: 24.10.2018, 15:03
 ŚWIETA RITO prosze o wstawiennictwo do Jezusa Miłosiernego za moimi najblizszymi upros dla nas zdrowie i miej w opiece moich Synow.
 Kati: 24.10.2018, 09:39
 Proszę Cię Św. Rito o zdrowie dla mojej ciężko chorej mamy
 Magda: 24.10.2018, 07:00
 Św.Rito bardzo cie proszę aby zabieg mojej córki udał się szczęśliwie i żeby obylo sie bez przeszczepu.Żeby córka jak najszybciej wyzdrowiala i wrocila do domu błagam Cię.
 Ela : 24.10.2018, 06:33
 Św Rito proszę.o laski dla moich wnuków miej ich w.opiece
 Tomek: 24.10.2018, 05:33
  Moja Św. Rito, dziękuję za wszystko, proszę Cię o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Ewka: 24.10.2018, 05:18
 Św.Rito dziękuję i proszę o pomoc
 Sylwia: 24.10.2018, 04:45
 Dziękuję Ci Św. Tito za wszystko. Opiekun się moim tatą, który jest już u Pana Boga. Proszę dopomóż, aby mój synek dobrze zniósł jutrzejszy zabieg i szybko doszedł do siebie. Pomóż mojemu mężowi, aby jutro dostał pozytywną odpowiedz w sprawie pracy.
 Magda: 24.10.2018, 04:11
 Św Rito prosze cie o szczesliwy przebieg zabiegu dla mojej corki żeby sie obylo bez przeszczepu i o uzdrowienie dla niej aby jak w najszybciej mogla wrocic do domu i byc szczęśliwą.Juz nie raz nam pomoglas za co ci bardzo dziekujemy a w tej sprawie naszej bardzo prosimy wierze w Ciebie ze nas wysłuchasz tym razem tez i pomożesz.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej