Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 wierzaca: 23.09.2018, 14:21
 Sw.Rito ratuj prosze Cię
 Aga: 23.09.2018, 12:23
 Sw.Rito dziękuję 🌹
 Ewa : 23.09.2018, 11:56
 Święta Rito, błagam Cię spraw abym zawsze bezpiecznie wróciła do domu. Proszę Cię módl się o pracę dla męża i syna. Spraw abym mogła spłacić wszystkie długi. Proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny. Módl się w mojej intencji Amen
 mama: 23.09.2018, 09:28
 SWIETA RITO PATRONKO CIERPIĄCYCH I UMIŁOWANA CHRYSTUSA UKRZYZOWANEGO prosze wstaw sie za mną i moją najblizszą Rodziną do Boga. Spraw aby w domu nastał spokoj wzajemne zrozumienie i miłość. Prosze otaczaj moich Synow opieką i chron od złego. Kochana Sw. Rito Ty mozesz wszystko, wierze w Twoja moc uzdrowienia mojej Rodziny.
 wierzaca: 23.09.2018, 09:02
 Sw.Rito prosze Cię o zgodę w domu i o szczesliwe dzisiejsze spotkanie poprowadz je
 Potrzebujaca : 23.09.2018, 07:26
 Św Rito dziękuję i proszę o pomoc
 Tomek : 23.09.2018, 03:20
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, dziękuję za sukces h🌹. Pilnuj tej sprawy proszę do końca. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Elżbieta : 23.09.2018, 00:22
  Święta Rito Dziękujemy za miłość radość i wewnętrzny spokój Dziękujemy za sprzedaż domu Dziekujemy za to że mogliśmy dać naszym synom pieniądze na start Dziękujemy za radosne spotkania z naszą rodziną Dziękujemy za Twoje wsparcie Dziękujemy za to że jesteś z nami .
 a: 22.09.2018, 21:55
 Święta Rito miej w opiece moją siostrę i Jej męża. Błagam o uwolnienie z nałogu pijaństwa i palenia papierosów oraz mądrość i uczciwość dla szwagra.
 Modląca: 22.09.2018, 21:10
 O Sławna i potężna 🙏🙏🙏 czekam na Twoje wstawiennictwo wiem ile łask Ci zawdzięczam i dziękuję, ale proszę też dla Anny o dzidziusia, zeslij jej pomoc ❤🙏
 Modląca: 22.09.2018, 21:10
 O Sławna i potężna 🙏🙏🙏 czekam na Twoje wstawiennictwo wiem ile łask Ci zawdzięczam i dziękuję, ale proszę też dla Anny o dzidziusia, zeslij jej pomoc ❤🙏
 Paula: 22.09.2018, 20:57
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla synka zeby szczepienia mu noe zaszkodzily. Ani teraz ani po 6 dniach zeby nie mial zadnej goraczki ani powiklan zeby ladnie spal w nocy i niemial problemu z brzuszkiem i o zdrowie dla mamy i janki i zeby z kolektorami bylo wszystko dobrze
 Wawa: 22.09.2018, 20:07
 Św.Rito proszę Cię o pomoc we wszystkich moich sprawach. Wiesz o czym mówię. Proszę Cię o spokój, zdrowie dla całej rodziny.
 kasia: 22.09.2018, 18:05
 Módl się za mną i za moimi bliskimi, żebyśmy z ufnością pokonywali wszystkie problemy naszej drodze
 natalia 22.09.2018: 22.09.2018, 17:58
 Świeta Rito proszę i dzięekuję za opiekę nad moimi wszystkimi dziećmi... proszę pomóż mojej córce i synowi i mojemu mężowi w tym że kłócą się ze mna, krzyczą na mnie poniżają mnie chce im wybaczyć w imię Jezusa i dla Jezusa pomóż mi ich oddawać każdego dnia , naucz walczyć ze złem .... naucz mnie jeszcze większej cierpliwości wobec nich. Niehc moja córka przestanie kzryczeć i być niemiła dla Oskara bo rani i mnie i jego . wiele razy mi pomogłaś dziękuje.
 M: 22.09.2018, 17:02
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w otrzymaniu akademika, ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Pomóż Karolowi i mnie !
 Kknga: 22.09.2018, 15:47
 Wierzę Św. Rito. Kocham Cie❤
 Beti: 22.09.2018, 15:46
 Najukochańsza Św Rito Ty wiesz jak bardzo ciężko byłam chora i długo Straciłam prawie wszystko pomóż mi odzyskać to co utraciłam Spraw bym i ja mogła się cieszyć życiem
 matka: 22.09.2018, 15:46
 Święta Rito, pomóż mi aby Bog wysłuchal moje prośby,wesprzyj mnie ,zmiłuj sie. Proszę o łaski dla mojej rodziny.
 Beti: 22.09.2018, 15:23
 Św Rito Ty jesteś od spraw beznadziejnych Uczyń proszę mnie szczęśliwą proszę
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej