Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Mama Ewa: 06.05.2019, 08:14
 Święta Rito, proszę o jasność umysłu dla Zosi,której patronujesz przez Sakrament Bierzmowania.
 Jolanta: 06.05.2019, 07:33
 Święta Rito, proszę olśnij umysł Przemka. Niech wykaże się błyskotliwością. Proszę o pomyślność. Za wszystko dziękuje.🌹
 Ewa: 06.05.2019, 07:25
  Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.
 Marta : 06.05.2019, 07:00
 Św. Rito błagam o zdrowe ie dla mnie i mojej rodziny. Aby tatusiowie zgoila się rana, aby mamusia była zdrowa i aby wszystkie znamiona na mojej skórze okazały się być łagodne. Proszę wysłuchaj mnie. Amen
 WIOLETTA : 06.05.2019, 06:51
 Św Rito uproś dla mnie łaskę uzdrowienia z raka piersi bodz zawsze ze mną
 Mama : 06.05.2019, 06:46
 Rito nie mogę pojechać naradzie przed Twoje oblicze. Może po południu się uda. Błagam pomóż w tej beznadziejnej sprawie. Pomogłas już raz obiecywalam za to wiele przepraszam że upadłam, jestem taka słaba.. . Tu chodzi o nią ona zasługuje na szczescie oddała dla niego wszystko. Proszę pomóż jej znaleźć odpowiednie słowa i przede wszystkim daj siły do walki a jemu pomóż otworzyć umysł i ♥.
 Malgorzata: 06.05.2019, 06:37
 Św Rito proszę. z całego serca o zdrowie dla Piotrka dodaj mu siły w pokonaniu choroby w Tobie Święta cała nadzieja Bądź przy. Nim i wspieraj go PROSZĘ 💓
 Basia: 06.05.2019, 06:20
 Święta Rito proszę o opiekę i wsparcie dla mojej córki Oli w okresie zdawania egzaminu maturalnego. Oraz o pozytywne wyniki zarówno egzaminów pisemnych jak i ustnych. I dziękuję za wszelką dotychczasową pomoc i opiekę.
 Ewa: 06.05.2019, 06:14
 Święta Rito, proszę, dopomóż aby moja córka Natalia pomyślnie zdała egzamin maturalny, do którego właśnie przystępuje... Natchnij ja, niech pozbędzie się wątpliwości, niech napełni ja jasność umysłu i pewność.. Święta Rito, wierzę w Ciebie i Twoją moc.. Bądź pozdrowiona... Dziękuję za dotychczasowe laski 🌷
 m.: 06.05.2019, 05:30
 Swieta Roto dodaj mi odwagi do dzisiejszej rozmowy błagam. Proszę spraw aby badania wyszły pomyślnie. Weź w opiekę moja babcie spraw sny poczuła się lepiej,
 AnA: 06.05.2019, 05:27
  Św. Rito uwolnij Tomka od depresji i smutku. Pomóż mu mnie pokochać aby wszystko się ułożyło od nowa i w pozytywny sposób. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chcę dać więcej. Kocham go. Jednocześnie nie pozwól mu zrobić mi krzywdy lub mnie oszukać. Proszę Św Rito o zdrowie i by powikłania zostały cofnięte a moja choroba nie robiła mi krzywdy 🙏❤
 D.: 06.05.2019, 05:26
 Święta Rito, pomóż Ewelinie w pracy,rozwiąż jej problemy,nie opuszczaj jej
 Aneta: 06.05.2019, 04:40
 Proszę o zdrowie dla moich bliskich i nowa spokojną pracę
 Ewa: 06.05.2019, 04:18
  Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.
 agnieszka: 06.05.2019, 04:15
 Święta Rito błagam o zdrowie, najmocniej jak umiem, pomóż mi, odsuń ból, spraw abym mogła jeść bez dolegliwości, popraw wyniki, zabierz zwłóknienia, dziękuję że jesteś 🌹🌹❤️❤️Święta Rito Ty możesz wszystko, TY wiesz co robić Dziękuję że jesteś ❤️
 Błądzący...: 06.05.2019, 03:27
 Cudowna Święta... Wiem, że masz przy nas pełne ręce roboty... Błagam jednak wciąż niestrudzenie... Wejrzyj do serca mojego Lubego... Nie pozwól nam marnować życia, nie pozwól nam tak błądzić... Jeśli jest to konieczne to doświadcz nas RAZEM czymś co nas zjednoczy, co sprawi, że oprzytomniejemy, pojmiemy prawdziwe wartości. Nie opuszczaj nas... Sama widzisz, że nasz związek dwojga serc wymaga tego byś przez cały czas przy nas była... Nie można nas spuścić z oka chociażby na krok...
 Małgosia: 06.05.2019, 03:06
 Święta Rito błagam pomóż podnieść mi się po tym upadku,zapomnieć i spotkać prawdziwych przyjaciół, bym nie czuła się taka samotna
 Agnieszka: 06.05.2019, 02:59
 Pomoz mi SW. RITO odnaleźć milosc i spokój. Kocham CIE🌹🌹🌹
 Ewa: 06.05.2019, 02:56
 Św. Rito dziękuję Ci za to, że jesteś. Błagam Cię o łaskę zdrowia fizycznego, psychicznego, bezpieczeństwo, harmonię i pokój dla mnie, mojego syna mojej rodziny. Chroń nas od złych ludzi i złych zdarzeń. Proszę pomagaj i wspieraj mnie w pracy, abym sobie, że wszystkim jak najlepiej radziła. A szczególnie proszę Cię pomóż mi w sprawie, którą noszę w moim sercu, duszy i umyśle. Wyproś mi błagam Cię łaskę i pozwól, abym uwierzyła i doświadczyła wielkiego miłosierdzia naszego ojca.
 Tomek : 06.05.2019, 00:48
 🌹🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej