Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 wierzaca: 16.09.2018, 10:12
 Sw.Rito bardzo Cie prosze prowadz dzisiejsze spotkanie , daj siłę i odwagę Markowi , opiekuj się nami i prowadź Nas.
 wierzaca: 16.09.2018, 09:50
 Sw.Rito bardzo Cie prosze prowadz dzisiejsze spotkanie , daj siłę i odwagę Markowi , opiekuj się nami i prowadź Nas.
 Agnieszka : 16.09.2018, 09:05
 Św Rito od spraw trudnych i beznadziejnych proszę wstaw się za mną, pomóż mi odnaleźć to o co Cię proszę, spraw bym nie traciła nadziei i dodaj mi sił w codziennym życiu. Miej także w opiece moich bliskich, mamę i babcię by miały siłę trwać w ciężkich chwilach, daj im zdrowia, a w szczególności miej w opiece brata by wyszedł na prostą 🌹🌹🌹
 Ela: 16.09.2018, 08:50
 SW.Rito proszę pomóż wyjść z nałogu mojemu synowi przypadek beznadziejny tylko ty możesz mu pomóc wierzę w to całym sercem Amen.
 mama: 16.09.2018, 08:40
 ŚWIETA RITO prosze o łaske zdrowia dla mnie i moich najblizszych, miej w opiece moich Synow a szczegolnie Tomka aby uwolnił sie od nałogow.
 Aga: 16.09.2018, 08:33
 Św Rito otaczaj opieką moja rodzinę. Proszę o łaskę dla mojej mamy żeby byla zdrowa i żeby syn miał dobre wyniki badan.Dziekuje❤
 Strapiona: 16.09.2018, 08:18
  Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.
 Tomek : 16.09.2018, 06:18
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, za sukces h🌹. Pilnuj tej sprawy proszę do końca. Bardzo proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 Paula: 16.09.2018, 00:46
 Kochana sw Rito blagam o zdrowie dla synka zeby szczepienia mu noe zaszkodzily. Ani teraz ani po 6 dniach zeby nie mial zadnej goraczki ani powiklan zeby ladnie spal w nocy i niemial problemu z brzuszkiem i o zdrowie dla mamy i janki i zeby solary sie nie psuly
 Aga : 15.09.2018, 23:13
 DZIĘKUJĘ bardzo z całego serca za otrzymane łaski i proszę o opiekę nad moja rodzina
 Aga : 15.09.2018, 23:13
 DZIĘKUJĘ bardzo z całego serca za otrzymane łaski i proszę o opiekę nad moja rodzina
 Aga: 15.09.2018, 22:56
 Św.Rito proszę wysłuchaj moich próźb błagam Cię
 Nadzieja: 15.09.2018, 22:53
 Swieta Rito. Dziekuje Ci za spokojnie spedzony dzien. Prosze Cie o wyproszenie lask i opieki od Ukochanej Matki Boskiej w ktorej pokladam nadzieje dla mojej rodziny. Dziekuje Ci za zdrowie ktore na razie mamy. Prosze Cie jak zawsze o pomoc dla mojej ukochanej corki Julii, aby juz nigdy nie cierpiala z powodu dla Ciebie znanego. Otocz opieka nas prosze w kazdej chwili zebysmy cala rodzina mogli zyc w spokoju nadziei na lepsze jutro. Natchnij prosze osobe dla nas decyzyjna aby odkryla prawde i pomogla nam. Miej nas Swieta Rito w Swojej opiece. Moge tylko pomodlic sie dzieki moim przyjaciolom dla ktorych takze prosze o opieke i blogoslawienstwo boze. Dziekuje Swieta Rito za dotychczasowe zycie mimo wielu obaw i przykrosci.
 Bogusia: 15.09.2018, 22:21
 Ukochana Sw.Rito dziekuje za dobry wynik z rezonansu i prosze o dalsza opieke dla mnie i calej rodziny
  Dorota : 15.09.2018, 22:19
 Św RITO patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę pomóż mi żeby mi nie pekaly płytki dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę miej mnie w opiece.
  Dorota : 15.09.2018, 22:18
 Św RITO patronko spraw trudnych i beznadziejnych proszę pomóż mi żeby mi nie pekaly płytki dziękuję Ci za wszystkie łaski i proszę miej mnie w opiece.
 M: 15.09.2018, 19:22
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, otrzymaniu akademika, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. pomóż Karolowi i mnie w pokonywaniu trudności.Proszę Cię abym mogła coś wyjaśnić pewnej osobie.
 Lidia: 15.09.2018, 13:15
 Św. Rito dziekuje Ci za sile do pracy, dodaj odwagi i za spokój dusz M i E ❤🌹
 Kasia: 15.09.2018, 12:10
 Św. Rito błagam pomóż, nie daję już rady, w Tobie moja wiara, nadzieja i miłość 💗
 matka: 15.09.2018, 10:47
 Święta Rito ,oddaję Ci w opiekę córkę z mężem i dziećmi,chroń ,błogosław , naprawiaj i polecaj Bogu .Wspomagaj ich w każdej potrzebie.Proszę Cię z całego serca Swięta Rito.
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej