Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 B: 17.11.2018, 17:54
 Św. Rito bardzo proszę Cię o pomoc i wsparcie i wytrwanie w moich trudnościach życiowych. Pomóż moim synom i mnie pokonać wszelkie trudności, aby odnaleźli drogę do Boga. Opiekuj się nami i wspieraj nas w tych trudnych chwilach. Bardzo Cię proszę ...
 B.S: 17.11.2018, 16:37
 Św Rito wstaw się za mną do Pana Boga Amen
 M: 17.11.2018, 16:34
 Święta Rito, Proszę Cię uproś Boga o to, żeby ta osoba wszytko przemyślała i się zgodziła. Amen.
 Sylwia : 17.11.2018, 16:18
 Dziękuję Ci Św. Rito za wszystko. Kolejny raz wstawiłaś się za mną i moje modlitwy został wysłuchane. Proszę dopomóż mojemu Szwagrowi, aby wytrwał w swoim postanowieniu nie picia alkoholu.
 M: 17.11.2018, 16:03
  Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi,daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi !!!
 Zosia : 17.11.2018, 13:03
 Pfosze cię święta Rito o uzdrowienie moich wnusio Wiktora iBartosza bo bardzo chorują proszę o zdrowie dlanich Babcia
 M.: 17.11.2018, 10:03
 Kochana SW. RITO.🌹 dziękuję za wszyszkody. Proszę Cie o dalsze wstawiennictwo w mej sprawie. Wierze ze dzięki Tobie uda się mi to czego pragnę.
 wierzaca: 17.11.2018, 08:41
 Sw.Rito prosze Cię pomóż Ty wiesz o co Cię proszę
 Ewa: 17.11.2018, 07:20
 Święta Rito od spraw niemożliwych pomóż mi i mojej rodzinie.Pomóż nam w trudnej dla nas sprawie i trudnym czasie.Uproś u Pana łaskę i pomoc.
 Tomek : 17.11.2018, 04:42
 Moja Św. Rito, dziękuję za wszystko, proszę Cię o🌹p🌹z🌹u🌹
 Ania: 17.11.2018, 00:55
 Święta Rito, dziękuję za twoje wstawiennictwo i pomoc. Dziś proszę Cię wyproś u Jezusa dla mojego syna i dla mnie wszelką pomyślność, Wiarę, Nadzieje, Miłość na każdy dzień, Proszę o prawdziwych przyjaciół i ludzi przychylnych dla Nas. Św.Rito, proszę Cię o pomoc, mądrość i umiejętność w prowadzeniu i budowaniu mojej firmy.
 Ania: 16.11.2018, 22:47
  Św. Rito proszę Cię wyproś mi łaskę miłości wzajemnej i szczęśliwej i cudownego związku wspierającego i szczęśliwego bez bólu łez i smutku z TYM ktorego kocham. Św. Rito proszę Cię również o pomoc w podjęciu nowej satysfakcjonującej pracy. Dziękuję
 Irena: 16.11.2018, 22:24
 Najukochańsza św.Rito,błagam Cię o zdrowie dla mojej córki...Dziękuję
 Irena: 16.11.2018, 22:23
 Najukochańsza św.Rito,błagam Cię o zdrowie dla mojej córki...Dziękuję
 matka: 16.11.2018, 20:59
 Kochana Święta Rito proszę uproś dar macierzyństwa i zdrowe dziecko dla Agnieszki.
 M: 16.11.2018, 18:17
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !
 J: 16.11.2018, 16:08
 Święta Rito! Proszę Cię z całego serca ,aby mój malutki synek szybko wyzdrowial i aby te duszności które teraz ma okazały się tylko zwykła infekcja. Wierzę, że wszystko będzie już niedługo dobrze, modlę się o jego zdrowie. Amen.
 Dana: 16.11.2018, 14:16
 Święta Rito za wszystkie łaski dziękuję i bardzo proszę o spokoj, miłość dla mojej corki do swoich dzieci, niech ciaza prawidlowo sie rozwija, niech nowa rodzina bedzie pelna milosci i szacunku oraz niech nas szanuje i rozmawia jak najewiecej. Niech z Dawidem sie kochaja i szanują.
 Dana: 16.11.2018, 14:14
 Święta Rito za wszystkie łaski dziękuję i bardzo proszę o spokoj, miłość dla mojej corki do swoich dzieci, niech ciaza prawidlowo sie rozwija, niech nowa rodzina bedzie pelna milosci i szacunku oraz niech nas szanuje i rozmawia jak najewiecej.
 Beata: 16.11.2018, 12:13
 Sw.Rito prosze cie o opieke nademna i o dobre wyniki biobsji prosze amen.
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej