Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 jola: 13.02.2019, 19:34
 Święta Rito dopomóż aby wszystko zakończyło się pomyślnie blagam
 Asia: 13.02.2019, 19:28
 Proszę wstaw się do pana za moją rodziną
 Asia: 13.02.2019, 18:52
 Kochana Święta Rito proszę Cię ratuj moje małżeństwo! Proszę aby w moim mężu rozkwitła na nowo miłość do mnie! Nie pozwól aby nasze małżeństwo się rozpadło! Proszę przybądź z pomocą!
 M: 13.02.2019, 17:44
 Święta Rito ! Błagam pomóż jutro Karolowi żeby się obronił i ukończył studia , a także w życiu i pracy oraz mnie , mamie, mężowi, w zdrowiu i pracy, wybaw mnie z kłopotów! BŁAGAM !!!
 mama: 13.02.2019, 16:14
 SW Rito prosze o zdrowie I boże błogosławieństwo dla mojego syna na każdy dzień tygodnia.Proszę cię bardzo o dar uwierzenia w swoją wartość.Bóg zaplac za modlitwę.Proszę dalsze laski
 Tomek : 13.02.2019, 16:10
 Moja Św. Rito dziękuję. Proszę Cię bardzo żeby o🌹p🌹u🌹z🌹D🌹. Kocham Cię Św. Rito
 Matka: 13.02.2019, 14:18
 Panie Boże ! Święta Rito! Błagam o dobre ginekologiczne wyniki córki.
 Natalia : 13.02.2019, 13:03
 Swieta Rita nasza patronko opiekuj sie moja mamusia I spraw by przezyla operacje i kieruj rekami lekarzy by ja uratowali I by jej watroba zaczela pracowac Swieta Rito powierzam Ci zycie mojej mamusi blagam spraw by wrocila do Nas
 Beata: 13.02.2019, 11:13
 O Święta Rito błagam Cię pomóż każdemu członkowi mojej rodziny rozwiązać jego problem. Ty wiesz z czym każdy z osobna się boryka. Nie opuszczaj nas i wstaw się za nami u Pana Naszego Najwyższego. Amen.
 D.: 13.02.2019, 10:41
 Dziekuję Ci św. Rito,że brat mojej przyjaciółki nie ma aż tak złych wyników i jest szansa na leczenie. Proszę, opiekuj się nimi i wyproś u Pana Boga potrzebne dla nich łaski.
 j.w.1302.2019: 13.02.2019, 09:13
 ŚW.i uwielbiana Rito proszę o wspieranie mojej rodziny w trudzie życia i zdrowiu a dla synowej o rozwiązanie problemów zdrowotnych bo ma do wychowania małe dziecko proszę pomóż Jej ratuj Ją nie opuszczaj nas wspieraj ufam Bogu dziękuje
 Ewka: 13.02.2019, 08:34
  Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o co Cie prosze
 Ewka: 13.02.2019, 08:28
  Sw.Rito prosze Cię pomóż mi Ty wiesz o co Cie prosze
 Joanna: 13.02.2019, 06:52
 Św Rito pomóż nam i mojej córce przetrwać trudności bolesne ktorych doznaje daj jej siły rozumu i fizyczne by przetrwała pomóż jej proszę w szkole opiekują się nią i moją rodziną błagam Cię najmocniej ❤❤❤
 AnA: 13.02.2019, 06:19
  Św Rito uwolnij Tomka od jego przeszłości. Pomóż mu mnie pokochać aby chciał wrócił I aby wszystko się ułożyło od nowa. Jesteśmy dla siebie ja to wiem dopomóż mu proszę też to zrozumieć. Proszę pomóż mi bo tylko przy nim zmieniałam myślenie tylko jemu chciałam dać więcej. Proszę Św Rito o zdrowie aby moja choroba nie robiła mi krzywdy I nie robiła spustoszenia a powikłania ustały. Dziękuję ❤🙏
 Ewa: 13.02.2019, 04:10
 Św. Rito dziękuję Ci za wszelkie łaski i proszę o zdrowie fizyczne, psychiczne oraz harmonię i bezpieczeństwo dla mojego syna, dla mnie, dla mojej rodziny oraz p. Ani, która walczy z rakiem. Błagam pomóż mi w wiadomej Ci sprawie i dopomóż, aby mężczyzna, którego kocham wrócił do mnie i ratował nasz związek.
 Matka: 13.02.2019, 00:16
 Panie Boże!!! Święta Rito!!! Błagam Was o zdrowie dla mojej córeczki! Niech się skończą jej problemy trawienne i wyzdrowieje! Niech się wreszcie skończą zaparciai! Niech jutro rano będzie wszystko w porządku! Dziękuję Wam za weekend i poniedziałek!
 Jadwiga: 12.02.2019, 22:47
 Św.Rito patronko rodziny i przebaczenia wyproś u Chrystusa Miłosiernego dla moich dzieci łaski pojedniania ,zgody i wzajemnego przebaczenia.
 Joanna: 12.02.2019, 22:40
 Kochana świata Rito proszę aby mój mąż kochał mnie z całego serca. Proszę aby moje małżeństwo było pełne miłości i szacunku. Jezu ufam Tobie bądź wola Twoja Ty się tym zajmij.
 Danuta: 12.02.2019, 22:18
 Św Rito błagam o zdrowie mojej prawnuczki Św Rito wierzę w ciebie
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej