Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Anna 15: 14.10.2018, 18:36
 Św
 Asia: 14.10.2018, 18:27
 Św. Rito, proszę Cię obym zaliczyła jutrzejszą wejściówkę. Oświeć mój umysł i wstaw się o uległość Boga w mojej sprawie. Amen.
 kasia: 14.10.2018, 17:39
 Św Rito bądź przy moich dzieciach, proszę nie opuszczaj ich. Spraw aby mój mąż przestał powielać błędy swoich rodziców. Amen
 jola: 14.10.2018, 17:27
 Sw,Rito otocz mnie opieką,odsuń złe mysli .Jestes patronką spraw beznadziejnych.Błagam pomóz mi bo nikt nie wie jak cierpię.pozwól uspkoic duszę. Prosze o szczescie dla mojego dziecka. Powierzam Ci moje mysli i ufam że mi pomozesz.
 jola: 14.10.2018, 17:26
 Sw,Rito otocz mnie opieką,odsuń złe mysli .Jestes patronką spraw beznadziejnych.Błagam pomóz mi bo nikt nie wie jak cierpię.pozwól uspkoic duszę. Prosze o szczescie dla mojego dziecka. Powierzam Ci moje mysli i ufam że mi pomozesz.
 Katarzyna : 14.10.2018, 17:14
 Św. Rito błagam Ciebie o szanse ułożenia sobie życia w najbliższym czasie nie wiem co mam robić nie wiem jak mam.żyć nie umiem podejmować mądrych decyzji a tylko takie które niszczą mi życie błagam Św. Rito pomóż mi
 M: 14.10.2018, 15:42
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, Daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi !!!
 Kasia: 14.10.2018, 11:56
 Św Rito przepraszam za zwątpienie bo wiem ze tylko twojemu wstawiennictwu ten związek trwał tak długo ale został ogromny żal i rozdzierajacy ból i przytłaczająca samotność błagam Ciebie postaw na mojej drodze dobrego człowieka życzliwe go i kochającego skoro m.wybrał inna drogę
 Grzegorz załamany : 14.10.2018, 11:26
 Św. Rito , może byłem niedobrym człowiekiem , na pewno słabo się starałem , Wspomóż mnie , abym miał odwagę i siłę naprawić to co zepsułem , aby kobieta którą zawiodłem , zmieniła zdanie i dała mi ostatnią szansę , której na pewno nie zmarnuję , aby moja dziewczyna podjęła tą decyzję i dała mi znak , ze jest szansa , a zapewniam Cię ze będzie to najwłaściwsza decyzja w jej zyciu . Dziękuję i obiecuję że nikt się już na mnie nie zawiedzie .
 wierzaca: 14.10.2018, 09:34
 Sw.Rito prosze pomóż mi na dzisiejszym spotkaniu otaczaj zyczliwym ludźmi proszę o bezpieczna drogę dla mnie i rodziców.
 zagubiona: 14.10.2018, 09:24
 Święta Rito, ty wiesz, że jestem złym człowiekiem, zagubiłam się całkowicie i nie mogę znaleźć właściwej drogi. Na wszystko co mnie spotyka zapracowałam sobie, ale proszę okaż mi wsparcie i modlitwę w wyproszeniu łaski u Boga.
 EwaK: 14.10.2018, 09:09
  Św.Rito dziękuję i proszę o pomoc
 EwaK: 14.10.2018, 09:09
  Św.Rito dziękuję i proszę o pomoc
 Tomek: 14.10.2018, 08:56
 Św. Rito dziękuję Ci za zdrowie dla mamy i proszę Cię o wstawiennictwo w znalezieniu pracy.
 Agata: 14.10.2018, 07:33
 Święta Rito proszę cię postaw na naszej drodze dobrych ludzi którzy pomogą nam wybudować dom abyśmy mogli spokojnie żyć. Opiekuje się moimi dziećmi i mężem.
 Babcia: 14.10.2018, 00:47
 Św Rito proszę Cię i błagam o zdrowie dla mojej wnuczki Julci .Otocz ja swoją opieką i czuwaj nad nią w każdy dzien
 Aga : 13.10.2018, 23:19
 Św Rito dopomóż mojemu synowi aby skończy studia.wspomagaj w trudnych chwilach..I pomóż pozytywnie rozwiązać problem wiadomej Ci sprawie.Dziekuje Ci za wszystko co dla mnie zrobias cudowna Rito.🌹
 Mama: 13.10.2018, 22:42
 Świeta Rito prosze daj zdrowie mojej córeczce i mężowi, spraw żebyśmy mogli być zdrowa kochająca rodzina.
 Maria: 13.10.2018, 22:06
 Swieta Rito prosze o wstawiennictwo u Boga I Jezusa za moim bardzo chorym mezem. Aby leczenie bylo skuteczne I zeby juz nie cierpial. Takze prosze o wstawiennictwo u Boga za mojego jednego syna aby pomogl mu w jego karierze aby żył w wierze do Pana Boga. Dziękuje.
 Klaudia...: 13.10.2018, 21:54
 Św Rito serdecznie proszę wstaw się za nami do Boga abyśmy mogli mieć drugie dziecko. Proszę o zdrowie i o spokojną noc. Św Rito módl się za nami....
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej