Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 EwaK: 07.08.2018, 08:32
 Św.Rito dziękuję i proszę o pomoc
 Magdalena: 07.08.2018, 08:11
 Święta Roto proszę Cię o zdrowie dla mojej córki żeby wyszła z depresji aby była szczęśliwa ,żeby zdała maturę i spełniła swoje marzenia , proszę również dla siebie aby migreny ustąpiły.Proszę ciebie aby w naszej rodzinie zagościłło wreszcie zdrowie , szczęście i siła do dalszego życia.
 Renata: 07.08.2018, 06:45
 Św Rito pomóż mojemu dziecku Kasi w skończeniu studiowwybrac wlasciwa drogę zyciowa sprawy niemożliwe niech staną sie możliwe czuwaj nad nią i prowadź przez zycie postaw na jej drodze dobrego męża dziekuje
 kasia: 07.08.2018, 06:39
 Św Rito dodaj mi sił, proszę o pomoc dla moich dzieci, proszę o łaske dla mojego małżeństwa, błagam o zmianę i nawrócenie mojego męża Krystiana, nie mam już siły walczyć o dobro meje i sieci. Amen
 Krysia: 06.08.2018, 23:26
 Święta Rito ,dziękuję że wysluchalas moich próśb o zdrowie mojego brata.Teraz proszę o zdrowie dla mojej siostry.Błagam Cię św Rito żeby wszystko skończyło dobrze.
 K: 06.08.2018, 22:20
 Św Rito! Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Dziękuję za wszystko. Proszę abym znalazła miłość swojego życia I żebym zakochała się ze wzajemnością. Amen
 Jolanta: 06.08.2018, 22:13
 Święta Rito, Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i rodziny. Prosze o dobre wieści. Niech niemożliwe stanie sie możliwe. Prosze opiekuj sie nami. Prosze, wypros potrzebne nam łaski u Pana Boga.🌹
 B: 06.08.2018, 22:06
 Święta Rito proszę o to abym zaszła w ciążę. Amen
 Paula: 06.08.2018, 21:33
 Kochana sw Rito blagam o zdtowie dla syna zeby nie mial biegunki zeby szczepienie mu nie zaszkpdzilo o zdrowie dla mamy i janki zeby halina miala pieniadze i zeby z tymi solarami wszystko bylo ok i zebym znalazla robote
 Renata: 06.08.2018, 20:58
 Święta Rito blagam o pomoc i wstawiennictwo .Prosze Pomoz mi pozbyc się problemow finansowych.Prosze o zdrowie i szczęście dla mojej rodziny ,zeby panowala zgoda i wzajemny szacunek.
 Tomek : 06.08.2018, 19:34
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz. Dziękuję Ci za wszelkie łaski. Dziękuję Ci za to, że ze mną jesteś. Pomóż mi, bardzo Ciebie proszę o🌹p🌹z🌹h🌹u🌹. Choń nas przed C i B. Kocham Cię Św. Rito
 kasia: 06.08.2018, 19:32
 Św Rito proszę aby mój mąż przestał pić oraz wymuszac posłuszeństwo krzykiem.proszę o pomoc dla moich dzieci, niech przestanie znecac się nad naszym synem i realizować swoje marzenia kosztem jego życia i szczęścia. Św Rito proszę nie opuszczaj moich dzieci
 Gosia: 06.08.2018, 15:44
 Święta Rito, dziękuję za Twoją pomoc i Twoje wstawiennictwo.
 Ewa: 06.08.2018, 15:43
 Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi .
Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę.
 Hania: 06.08.2018, 15:25
 Dziękuję Św. Rito za wszystkie dotychczasowe wstawiennictwa i pomoc w sprawach dla mnie zbyt trudnych bym mogła sobie sama z nimi poradzić. Dziękuję za to, że jesteś ze mną, wsłuchujesz się w moje prośby i potrzeby. Proszę oddal ode mnie niebezpieczeństwa i trudne sytuacje, na które narażona jestem w pracy. Wstaw się za mną by moje prośby zostały przez Pana wysłuchane. Twoja pomoc Św. Rito zawsze jest dla mnie skuteczna.
 M: 06.08.2018, 14:51
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy,otrzymaniu akademika, mnie w życiu i pracy, mamie, mężowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie.Daj zdrowie i siły Karolowi i mnie w pokonywaniu trudności.
 matka: 06.08.2018, 11:06
 Święta Rito ,wstaw się za moimi prośbami do Boga aby ratować rodzinę.Wysluchaj mnie święta Rito ,pomoż w cierpieniu.
 Elzbieta: 06.08.2018, 10:04
 Święta rito błagam cię o uzdrowienie mojego męża Krzysztofa. Ratuj go.
 B.: 06.08.2018, 10:04
 Św. Rito proszę Pomóż mi się uwolnić od niego.
 Jolanta: 06.08.2018, 08:51
 Święta Rito, Prosze o cudowne wieści. Prosze o zdrowie dla Krzysztofa i rodziny. Niech niemożliwe stanie sie możliwe. Miej nas w opiece i Prosze wypros potrzebne nam łaski u Pana Boga. 🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej