Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 M.: 18.10.2018, 05:13
 Sw.Rito pomóż mi.Spraw aby M o.s d. m.i z p.z.j.m.w.
 Tomek: 18.10.2018, 04:49
  Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszelkie łaski, pomoc i wstawiennictwo. Bardzo Cię proszę o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię Moja Św. Rito
 wierzaca: 17.10.2018, 22:55
 Sw.Rito prosze Cię opiekuj się nami .Proszę o bezpieczna drogę.
 Klaudia...: 17.10.2018, 22:10
 Św Rito obdarz Nas potomstwem. Proszę o zdrowie i o spokojną noc. Św Rito módl się za nami.
 Małgorzata : 17.10.2018, 22:00
 SW.Rito proszę żeby M.odzywał się do mnie częściej. Zeby okazał mi że mu też na mnie zalezy.Proszę dopomóc mi Rito.Dziękuję za wysłuchanie mej prośby.
 M....a: 17.10.2018, 21:57
 SW. Rito proszę Cie o wysluchanie mojej prośby w wiadomej sprawie.Wiem że mogę Tobie zaufać. Dziękuję za wszystkie łaski. Kocham Cie Sw.Rito.
 M.C.: 17.10.2018, 21:55
 SW.Rito.Proszę Cię o wysłuchanie mej prosły. Aby M .cz.s.d.m.o.p.oby o.z.m.n.m.z.Wiem że tylko dzięki Tobie moja prośba zostanie wysłuchania u tronu najwyższego Pana.Dziękuję Ci za wszystko.Kocham Cię Sw.Rito.
 K: 17.10.2018, 21:53
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Miej mnie w opiece I moją rodzinę. Pomóż mi proszę. Przepraszam za wszytko co było zle. . Amen
 Ania.. : 17.10.2018, 21:03
 Święta Roto.. Proszę Cię o umocnienie mojego związku z Ukochanym mężczyzną. Wstaw się proszę do Boga aby Tomek zaczął rozumieć co do niego mówię, co chce mu przekazać. Aby zrozumiał moje uczucia i przestał mnie ranić. Proszę o łaskę dla niego i szczerą miłość, abyśmy mogli być szczęśliwi. Pomóż mi proszę Święta Rito. Nie pozwól mi wątpić w jego miłość. Umocnij mnie i moją wiarę. Proszę o pomoc bo oddalam się od mężczyzny, którego kocham a bardzo mi na nim zależy. Proszę pomóż nam..
 Malgorzata 17.10.18: 17.10.2018, 20:00
 św.Rito blagam cię o dobre zdrowie dla mojej synowej żeby urodzila zdrowe dziecko.Miej ją w opiece.Amen.
 Malgorzata 17.10.18: 17.10.2018, 20:00
 św.Rito blagam cię o dobre zdrowie dla mojej synowej żeby urodzila zdrowe dziecko.Miej ją w opiece.Amen.
 Mariusz: 17.10.2018, 19:33
 Święta Rito proszę o wstawiennictwo u Boga o uzdrowienie mej osoby i opanowanie u żony, która chce rozstania po 10 latach małżeństwa(dwoje wspaniałych dzieci). Św. Rito wstaw się u Boga Jedynego Pana Naszego i wysłuchaj mojej prośby.Amen. Św. Rito pomóż.
 M: 17.10.2018, 18:40
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Badż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, Tomkowi, Jackowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam św. Rito pomóż Karolowi !!!
 Magda: 17.10.2018, 17:21
 Św Rito proszę o opiekę nad synem ,spraw aby wrócił do domu,wskaz mu Sw Rito właściwą dobrą drogę.
 Agnieszka K: 17.10.2018, 13:26
 Swieta Rito,bardzo prosze o pomoc i posortowaniu tego,co nieposortowane oraz wsparcie finansowe,bym mogla odwiedzic chorego tate.Prosze o laske zdrowia dla niego...
 stasia: 17.10.2018, 13:17
 Swieta Rito prosze o wstawiennictwo do Boga Najwyzszego aby diagnoza postawiona przez lekarza w dniu jutrzejszym nie była tak okrutna dla mnie jak ja przewiduje. Wspieraj mnie i ratuj Ukochana SWIETA RITO
 Małgorzata: 17.10.2018, 12:54
 św Rito, moja rodzina bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Proszę Cię o uzdrowienie mojego małżeństwa. Błagam pomóż moim dzieciom, które przeżywają wszystko co dzieje się w domu. Zwłaszcza mój syn, który jest bardzo zamknięty w sobie i wpadł uzależnienie od komputera.
 Gosia: 17.10.2018, 08:19
 Św. Rito proszę o pomoc w uregulowaniu spraw finansowych zdrowotnych zawodowych spraw abym po latach trudów doznała spokoju wraz z moim synem proszę z całego serca
 m : 17.10.2018, 07:33
 Swieta Rito spraw cud błagam Cie nieustannie . Spraw aby Moj mąż przejrzał na oczy i zobaczył co jest najważniejsze w życiu pomoz mi w rozwiązaniu bardzo trudnych problemów w pracy. Błagam upros u Boga zmianę w moim życiu jestem w beznadziejnej sytuacji z której nie piotrafie wyjść. Proszę upros u Boga dla siostry cud bycia matka. Swieta Tito błagam wstawiaj die u Boga za mną i moja rodzina, wierze ze mi pomożesz. Już tyle razy mnie wysłuchałas i mi pomoglas.
 Aga : 17.10.2018, 07:18
 DZIĘKUJĘ Św Rito za wszelkie łaski proszę Cię wspieraj mnie i moja rodzinę w trudnych sytuacjach życiowych. Proszę Cię o łaskę dla syna wiadomej Ci sprawie.🌹
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej