Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 m.j.g: 06.11.2018, 22:58
 Sw Rito pomóż mi jutro w załatwieniu waznej sprawy urzędowej. Spraw aby Duch Sw oświecił decyzyjne osoby i żeby dołożyły starań aby mi pomóc najlepiej jak potrafią.
 Km: 06.11.2018, 22:57
 Św. Rito proszę Cię o zdrowie dla chłopców i szczęśliwe zaszczepienie synka.
 M.C.: 06.11.2018, 22:26
 Kochana SW. RITO.🌹. Proszę Cie codziennie o to samo.Miej siiłę i wytrwałośc w tym o co Cię proszę bo mi już jej zaczyna brakować. Wspomagaj mnie w tym co dla mnie ważne. Koczami Cię Sw.Rito.
 Paula: 06.11.2018, 22:24
 Kochana sw Rito blagam cie o zdrowie sla mojego synka zeby szybko przeszedl mu katar i ladnie jadl i spal w nocy i zeby biegunka mu minela o zdrowie dla mamy i janki i zeby halina sie wziela do zycia i zaczela ogarniac dom i wszystko i zebym sobie poradzila w biedronce zebym radzila sobie na kasie i zeby zespol mnie zaakceptowa
 jola: 06.11.2018, 21:39
 dziekuje za to ze jestes ze mna .Prosze nie opuszczaj mnie i mojej rodziny. Wstaw sie za mna u Boga i wypros zdrowie i wytrwalosc.
  /:: 06.11.2018, 21:07
  Święta Rito ,pomóż mi w trudny mym życiu Otocz swoją opieką by to co się nie układa tak zaczęlo się wreszcie z Bożą mocą układać samo/ Rozwiąż Św.Rito wszystko to czego nie mogę dokonać ..Rozwiąż wszystkie supełki mego życia,boo samej nigdy tego nie dokonam niech Duch Święty działa tam gdzie po ludzku człowiek nie dosięga. Tobie oddaję moje wszystkie troski sprawy i plany czy marzenia nie spełnione. Umacniaj mnie Św.Rito w drodze nie łatwej wskaż kierunek dokąd mam podążać.
 Aga: 06.11.2018, 20:29
 Św.Rito wysłuchaj moich próśb proszę Cię tylko Ty możesz mi pomóc Amen
 M: 06.11.2018, 18:57
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych! Badż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi !!!
 matka: 06.11.2018, 18:48
 Kochana Święta Rito bardzo Ci dziękuję za pomoc.Ty wiesz jak matka martwi się o przyszłość swoich dzieci.Bóg zapłać.
 B: 06.11.2018, 18:23
 Św Rito zaopiekuj się M.. i O.... Spraw, by odnaleźli drogę do Boga i nie sprawiali kłopotów. pomóż mi rozwiązać sprawy rodzinne. Św Rito bardzo Cię proszę o pomoc, wysłuchaj moich próśb
 Emilia: 06.11.2018, 18:01
 Święta Rito proszę zaopiekuj się Danielem pomórzmu znależć dom w którym by zamieszkał chroń go of złego🌸
 Ewak: 06.11.2018, 17:53
  Św. Rito proszę Cię o pomoc. Może jestem niegodna twojej łaski. Nie mam łatwego życia sama wiesz o czym mówię... błagam pomóż mi . Potrzebuję twojej pomocy. Sama sobie nie poradzę. Dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwu.
 Tomek : 06.11.2018, 17:53
 Moja Św. Rito, dziękuję za pomoc i łaski. Dbaj proszę o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię
 wierzaca: 06.11.2018, 16:33
 Sw.Rito pomóż mi proszę Cię
 mama: 06.11.2018, 15:31
 Sw. Rito prosze o wstawiennictwo -Ty wiesz o co sie codziennie modle.... Dziekuje za dotychczasowe laski...
 aaa: 06.11.2018, 12:40
 Święta Rito, już mi pomogłaś w ważnej sprawie, proszę jeszcze o pomoc, Ty dobrze wiesz co nam pomoże, prosimy o spokój i uspokojenie
 K: 06.11.2018, 12:28
 Św Rito! Proszę pomóż mi wszytsko zdać na studiach, abym była z siebie dumna I zadowolona. Dziękuję za wszystko. Amen daj ki radość ducha... proszę
 Ja: 06.11.2018, 12:23
 Święta Rito błagam Cię, pomóż mojemu mężowi z jego agresją wobec mnie. Proszę cię niech w jego sercu zagości spokój i zrozumienie. Błagam Cię o pomoc.
 Ja: 06.11.2018, 12:17
 Kochana Święta Rito, błagam Cię o pokorę dla mojego męża! Aby dostrzegł że swoim złym postępowaniem niszczy mnie, nasz związek i naszą rodzinę! Proszę cię nade wszystko aby się opamietał Wierzę z całego serca że mu pomożesz. Błagam Cię Święta Rito o pomoc. Nie zostawiaj nas bez niej. Upros łaskę pojednania u Twojego Syna.
 Oui: 06.11.2018, 11:29
 Pomagaj mi, Święta Rito. Bardzo Cię o to proszę.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej