Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity

(święta od spraw beznadziejnych)

Święta Rito, Patronko spraw trudnych, Orędowniczko w sytuacjach beznadziejnych, cudna gwiazdo świętego Kościoła naszego, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatanów, lekarko chorych, pociecho strapionych, wzorze prawdziwej świętości, ukochana Oblubienico Chrystusa Pana naznaczona cierniem z korony Ukrzyżowanego. Z głębi serca czczę Ciebie i zarazem błagam módl się za mną, o uległość woli Bożej we wszystkich przeciwnościach mojego życia. Przybądź mi z pomocą, o święta Rito i spraw, abym doznała skutków Twej opieki, by modlitwy moje u tronu Bożego stały się skuteczne. Wyproś mi wzmocnienie wiary, nadziei i miłości, szczerego i dziecięcego nabożeństwa do Matki Bożej oraz łaskę... (wymienić ją).

I to spraw, abym zwyciężywszy wszelkie przeszkody i pokusy, mogła dojść kiedyś do nieba i tam Ci dziękować i wiecznie cieszyć się towarzystwem Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.


* * * * *

Pozdrawiam cię święta Rito, napełniona miłością i pokojem, przykładzie każdej wszelkiej cnoty, wierna uczennico Chrystusa. Pomóż nam, patronko rodziny i przebaczenia, uwierzyć, że dla Boga wszystko jest możliwe i wspomagaj nas w każdej potrzebie. Amen.

* * * * *

O, Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, abym w walce, którą toczę ze światem, była zawsze po stronie świata. Swojego.

O, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozdrów słońce, pozwól znieść oddech życia, dodaj różom czerwieni.

O, święta Rito do Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi nie hodować żalu, nie oczekiwać zbyt wiele, stać się magnolią lub drzewem, w ostateczności kamieniem i zacząć od nowa lub trwać tylko, trwać.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, niech czerwona róża rozrasta się we mnie, zalewa Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi przyjmować bieg wydarzeń i nie naginać ich do swoich pragnień. Pozwól mi doświadczyć, że wszystko ma swoje miejsce i czas. Pozwól mi być dobrą matką, skoro już nie mogę być dobrą córką.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, Ty wiesz wszystko o salamandrach, płomieniach i niegrzecznej dziewczynce, która chodzi, gdzie chce. Nie pozwól jej zabłądzić. Pozwól znaleźć ścieżkę, na której spotka spokój.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wybaczać innym i sobie, bo świat niekoniecznie jest sprawiedliwy, dobro często nie popłaca, a za nieszczęścia nie ma rekompensaty.

Pozwól mi wierzyć, że żyję w świecie, któremu sama nadaję znaczenie.
Pozwól mi być silną, aby umieć żyć ze swoją bezsilnością i naiwnością.
Pozwól mi nie tracić energii na podtrzymywanie iluzji.
Pozwól mi być, kim jestem i robić, co robię.
Pozwól mi wziąć za to odpowiedzialność.
Pozwól mi być dobrą.
Pozwól mi wierzyć.
Mieć nadzieję.
Kochać.

Święta Rito, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, spraw, by nie sprawdziły się proroctwa Oriana Fallaci, spraw, by jej krzyk nas uratował.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi wierzyć, że tylko miłość stwarza od początku świat. Pozwól mi śnić sen o zapachu skoszonej łąki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, uwolnij mnie o przeszłości, bo każdy ma prawo do tajemnicy.

Święta Rito, Rito od Rzeczy Niemożliwych, pomóż mi znosić fizyczny ból, którego znosić nie potrafię i pomóż mi nie napisać o mojej chorobie ani wiersza, ani książki.

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, pozwól mi otwierać drzwi i wchodzić w nie bez lęku. Pozwól mi zbierać biedronki i wypuszczać je do nieba.

Źródło: Marta Fox, "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych".


Święta Rita patronka od spraw beznadziejnych


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ewa : 21.01.2019, 18:53
 Św Rito dziękuję i proszę o pomoc w tej sprawie
 Ania : 21.01.2019, 18:39
  Kochana św Rito 💕proszę w 2019 roku o prawdziwą miłość. O mężczyznę który pokocha mnie ze wzajemnością, nigdy nie skrzywdzi, będzie dla mnie wsparciem i przyjacielem. Stworzymy mocny, piękny i nierozerwalny związek. Nie pozwól św. Rito aby jakiś mężczyzna jeszcze kiedyś mnie skrzywdził. Jesli to rzeczywiście koniec proszę uwolnij moje myśli oraz sponiewierane serce 💔 od TK.. Pomóż mi św Rito zrozumieć co te wszystkie zawirowania w moim życiu znaczą. Dziękuję za wszystko ❤🙏
 M: 21.01.2019, 18:36
 Święta Rito od spraw trudnych i beznadziejnych ! Bądż przy mnie i moimi najbliższymi ! Błagam pomóż mojemu synowi Karolowi w zdrowiu ( zęby, ortodoncja), ukończeniu studiów, życiu, pracy, mnie w zdrowiu i pracy, mężowi, mamie, Filipowi - popraw nasze relacje, daj zdrowie dla całej rodziny, pomóż w spłacie zobowiązań i wiadomej Panu Bogu sprawie. Błagam pomóż Karolowi i mnie !!!
 Anna: 21.01.2019, 18:30
 Św. Rito! Znów zwracam się z prośba bo wiem ze mnie wysłuchujesz i bardzo Ci za to dziekuje❤ Tym razem proszę o zdrowie dla mnie i pomyślne wyniki badań oraz pomoc w sprawie Ci wiadomej. Kocham Cię św Rito ! Proszę o pomoc i opiekę nad moja rodzina🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
 Tomek: 21.01.2019, 15:58
 Moja Św. Rito, dziękuję Ci za wszystko co dla mnie czynisz, proszę Cię pilnuj: o🌹p🌹z🌹u🌹. Kocham Cię. Pilnuj proszę D
 Aga: 21.01.2019, 15:44
 Św.Rito dziękuję Ci z całego serca za laski🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
 Jola: 21.01.2019, 13:03
 Św. Rito z całego serca dziękuję za opiekę. Proszę o zdrowie dla rodziny. O zjednoczenie dalszej rodziny która gdzieś w zabieganym świecie oddalila się. O światło ducha świętego.
 Zona: 21.01.2019, 12:47
 Św Rito proszę cię o powrót do zdrowia mojego męża ,który boryka się z chorobą ,proszę cię ratuj go ,
 matka: 21.01.2019, 12:46
 Sw.Rito,dziękuję Ci z całego serca za wszystko i proszę o jeszcze,wstaw się za naszą rodziną u Pana Naszego i wyjednaj potrzebne nam łaski.AMEN
 Beata: 21.01.2019, 11:44
 Św Rito jeszcze raz proszę o łaski dla mojej rodziny Wysłuchaj mnie
 ewak: 21.01.2019, 11:20
 w.Rito dziekuję i proszę o pomoc i spokój
 Aga: 21.01.2019, 10:38
 Św.Rito ty jesteś naszą podporą do Ciebie zwracamy się chwilach gdy potrzebujemy pomocy bardzo Cię proszę wypros łaskę dla mojego syna aby dzisiaj zdał egzamin i otocz go swoją opieką a dla mamy zdrowia. ,zdrowia
 Agnieszka : 21.01.2019, 09:43
 Kochana Swieta Rito. Z calego serce Ci dziekuje za Twoja opieka nad moim zwiazkiem z Anthonym, o ktora czesto prosze i ktora naprawde czuje ❤ Dzisiaj bardzo Cie prosze o pomoc w kolejnej sprawie. Prosze, pomoz mi jak najszybciej znalezc dobrze platna prace, na dobrych warunkach, gdzie zarowno ja, jak i moi pracodawcy bedziemy usatysfakcjonowani. Goraco Cie prosze o pomoc w tej sprawie!!
 Zona: 21.01.2019, 09:19
 Sw.Rito dziekuje z calego serca ze wysluchalas mojej modlitwy.Moj maz czuje sie lepiej.
 Gosia: 21.01.2019, 09:06
 Św. Rito proszę o pomoc w rozwiązaniu naszych trudnych spraw o zdrowie i mądrość dla mojego syna aby skończyły się problemy w pracy abyśmy mogli spokojnie żyć bez ciągłego lęku i strachu proszę
 Grażyna : 21.01.2019, 08:45
 Święta Rito proszę pomóż mi w mojej sprawie❤Wyjaśnij mi łaskę o którą proszę
 j.w.21.01.2019: 21.01.2019, 08:40
 Św. RITO proszę o wsparcie dla rodziny i opiekę,a dla męża aby jego postępowanie zmieniło się bo jest okropne ja już chwilami nam serdecznie dosyć wpłyń pozytywnie błagam pomóż, wierze w Twoją moc Dziękuję
 m.: 21.01.2019, 07:15
 Swieta Rito błagam pomoz mi snymoja córeczka wyzdrowiała aby nas wypuścili ze szpitala aby wyniki były dobre . Błagam pomoz nam bo jestem bez sił.
 Ja : 21.01.2019, 06:59
 Prosze Rito o pomoc w odnalezieniu siebie, podniesieniu sie psychicznym, bycia silna matka, o powrot mojej milosci, o ktora bedziemy obydwoje umieli zadbac juz na zawsze, aby w naszym wspolnym domu byla juz zawsze modlitwa, milosc, szacunek, zaufanie.
 Ewa : 21.01.2019, 06:28
 Św Rito dziękuję i proszę o
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć




[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej