Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Damian: 01.01.2018, 11:40
 Spraw, aby ten rok był lepszy..
 samotna MATKA,zmm: 01.01.2018, 11:33
 Patronko i Nadziejo spiecząccych do Ciebie z prosba o łaski i pomoc w rozwiazaniu trudnych,beznadziejnych sytuacji rodzinnych ,zdrowotnych i finansowych,Swieta Rito jestes moja nadzieją na uratowanie mnie ,mojej samotnej duszy tak bardzo pragne aby wszystko w TYm NOWYM ROKU ułozyło sie pomyślnie,Pomogłaś wielu ludziom w beznadziejnych sprawach ,Ja tez wierzę bardzo mocno ,ze nie zostawisz mnie w potrzebie. Miej mnie w swojej opiece obdarzaj zdrowiem spraw aby te dolegliwosci,sercowe ,dusznosci ustąpiły njlepsza lekarko,wierze i ufam ze mnie wysłuchac i wstawisz sie do Naszego Boga Najwyzszego aby wysłuchal i mnie tez,Niemam sił walczyc ze złem.Rodzina mnie traktuje przedmiotowo ,nie jak Matke nie mam wpływu na to ze syn oddalił sie od Boga,bardzo to przezywam i modle sie ,aby sie nawrócił,z pomocą Boża wszystko jest mozliwe.prosze tez aby Corka mnie zrozumiala obdarzyla miłościa i pomoca ,której bardzo potrzebuje,Prosze niech Nowy Rok przyniesie mi miłóść radosc i szczęście ,BLAGAM
 Justi: 01.01.2018, 08:38
 Że.Rito spraw by w tym nowym roku 2018 był spokój w moim domu. Żeby mąż przestał mnie zdradzać i nękać psychicznie. Potrzebuje tylko szacunku,spokoju i miłości oraz zdrowia, której ostatnio niedomaga. Obiecuję przekazać wszystkim jak jesteś Wielka.
 zosia,: 31.12.2017, 17:02
 Swieta Rito prosze obdarzaj mnie zdrowiem ,prosze spraw aby te moje dolegliwosci ,które mi dokuczaja, ustapiły ,mam problmy gadłowe, refluks dusznosci ,astmatyczne pomoz aby mnie nie dusiło bo boje sie popadam w nerwy nie radze sobie ,prosze pomóz wysłuchaj, Błagam,Spraw aby ten nadchodzocy Nowy Rok 2018 był dla mnie bardziej szczesliwy radosny aby mi dopisywalo zdrowie,Bo niemam bardzo co liczyc na pomoc bliskich,Płagam nie zostawiaj mnie w Potrzebiem Swieta Rito moja nadziejo,
 Xyz: 31.12.2017, 16:58
 Święta Rito proszę o zdrowie, bezpieczeństwo, łaski i opiekę Boża dla moich dzieci i wnuków.
Proszę aby moja córka szczęśliwie ułożyła sobie życie.
Proszę o zdrowie i dobre wyniki dla mnie.
Amen.🌷
Jezu, ufam Tobie. Jezu, Ty się tym zajmij. Amen.🌷
 kinga: 31.12.2017, 15:53
 Błagam abyś Mi pomogła wyjednała łaskę dla mnie u Pana Boga w sprawie beznadziejnej Panie Ty wszystko mozesz Błagam pomóż mi
 Dana: 31.12.2017, 14:01
 Kochana Sw Rito za wszystko bardzo dziekuje, bardzo prosze o laski rozsadek stabilnosc emocjonalna dla mojej coreczki. Niech na razie nie bedzie zalezna od zadnego mezczyzny niech liczy tylko na siebie pouklada sobie wszystko. Stanie sie niezalezna finansowo. Niech bedzie stabilna emocjonalnie i podejmuje tylko rozsadne decyzje. Dba o swoja dobra reputacje zasady moralne i szuka sily w p. Bogu i swoich dzieciach. Dzieci niech rosna na szczesliwe madre i grzeczne. Kochana Rito miej w opiece moja coreczka i jej dzieci. Ojciec dzieci niech szanuje wspiera matke i bedzie dobrym rozsadnym ojcem. Kochana sw. Rito w Tobie nadzieja ze coreczka nie wplacze sie w zadne zbedne zwiazki. Niech osiagnie stabilizacje cos swojego.
 Gosia: 31.12.2017, 12:54
 Św Rito błagam o rozwiązanie spraw trudnych i beznadziejnych nękających moją rodzinę i niech nadchodzący Nowy Rok 2018 będzie lepszy i upłynie w zdrowiu i spokoju dla mojej rodziny
 Wiereny: 31.12.2017, 12:14
 Św Ritobproszę Cię o pomoc w moich trudnych sprawach
 Potrzebująca: 31.12.2017, 11:12
 Proszę abys czuwała nad moim ukochanym oby nic złego go nie spotkało i żeby w naszym życiu zapanował spokój i szczescie
 matka: 31.12.2017, 10:10
 Kochana Święta Rito błagam najlepiej jak potrafię.Wiem że nie zasługuję...Modlę się gorąco,proszę wspieraj mnie,aby Agnieszka zaszła w upragnioną ciążę,donosiła ją do końca i urodziła zdrowe dziecko.Bądz pozdrowiona.
 Szukam łask.: 31.12.2017, 09:14
 Święta Rito Błagam o zdrowie dla mojego syna oraz żony. O zdrowie dla syna, aby nie miał autyzmu i zaczął mówić i jeść normalnie i nigdy więcej nie oddychal szybko. Błagam wysłuchaj mnie..dziękuję
 Kacha: 31.12.2017, 00:07
 
Święta Rito proszę o zdrowie, bezpieczeństwo, łaski i opiekę Boża dla mojego dziecka.Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski. Proszę wysłuchaj prośby mojej.
 JA,zm,: 30.12.2017, 22:56
 SWIETA RITO ,CZUWAJ NADEMNA ,NAD MOIM ZDROWIEM ,prosze miej mnie w opiece abym szczesliwie doczekała Nowego Roku,2018,chron mnie od chorób ,nieszczęść,Prosze wysłuchaj ,Dodawaj sił w trudnych momentach,
 Zebrzaca o pomoc: 30.12.2017, 21:52
 Sw.Rito przyjdz mi z pomoca niech sie stanie cud prosze cie !!!
 Zagubiona: 30.12.2017, 21:51
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystko i zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą o pomoc w zdobyciu pieniędzy abym mogła oddać dług, który ciąży mi na sercu. Amen.
 Zagubiony: 30.12.2017, 20:28
 Proszę Cię św. Rito, pomóż mi w mojej trudnej sytuacji, uproś mi u Boga łaskę o którą proszę.
 Ania: 30.12.2017, 19:18
 ŚW. RITO PATRONKO W SPRAWACH BEZNADZIEJNYCH I TRUDNYCH PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO U TWEGO SYNA W SPRAWIE CI WIADOMEJ!!!AMEN!
 ZOFJA,: 29.12.2017, 23:50
 Swieta Rito Patronko i orędowniczkoTak bardzo potrzebuje Twojego wsparcia sił do przetrwania tych ciezkich dla mnie chwil,Popadam w depresje,Pomoż nie zostawiaj mnie w potrzebie,uproś Jezusa Ukrzyzowanego aby bdarzał mnie swoimi łaskami,otaczał opieka, Prosze wysłuchaj moje modlitwy zanoszone do Ciebie ,Wspieraj w rozwiazaniu trudnych ,beznadziejnych sytuacji,Dodawaj mi sił aby w Nowym Roku 2018, poprawiły sie relacje rodzinne ,zagosciło szczęście i radość w moim samotnym życiu,Bo juz niemam siły płakać,,,Prosze pomoż,BLAGAM,nie zostawiaj mnie,bez pomocy...
 ZOFJA,: 29.12.2017, 23:42
 Swieta Rito Patronko i orędowniczko Prosze wysłuchaj moje modlitwy zanoszone do Ciebie ,Wspieraj w rozwiazaniu trudnych ,beznadziejnych sytuacji,Dodawaj mi sił aby w Nowym Roku 2018, poprawiły sie relacje rodzinne ,zagosciło szczęście i radość w moim samotnym życiu,Bo juz niemam siły płakać,,,Prosze pomoż,BLAGAM,nie zostawiaj mnie,bez pomocy...
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej