Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.Modlitwy do św. Rity (II)


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 10.07.2018, 22:20
 Świata Rito błagam Cię miej w opiece mojego męża i pomóż mu w trudnej sytuacji w pracy. UFAM TOBIE
 wierzaca: 10.07.2018, 21:48
 Sw.Rito prosze o zgodę w domu i dobre relacje.
 Mama: 09.07.2018, 10:15
  Św Rito proszę pomóż mi.... proszę pomóż znaleść mi sposób, żeby syn zaczął sikać do nocnika.
 wdowa,: 09.07.2018, 09:23
 Swięta Rito prosze o opieke wsparcie jest mi baardzo ciężko ,zostalam sama zapomniana przez najblizszych bardzo to przykre ,urodzic dzieci ,wychowac i kiedy matka sie zestarzeje i jest sama niema jej kto pomóz.Nie rozumiem zachowania ,przyczyny i takiego braku miłosci ,W Tobie moja nadzieja SWIETA RITO ze roztopisz ich lodowate serca i zmienia sie na lepsze,,,Prosze pomoz.wysłuchaj nie zostawiaj mnie w potrzebie,,Blagam o cudowna przemiane...
 MATKA,mz: 08.07.2018, 23:55
 Swieta Rito prosze miej mnie w opiece dodawaj sił, wiary ze bedzie lepiej ze i do mnie zawita szczęście.Znikna problemy zdrowotne choc czesciowo i problemy finansowe i spotkam przyjaciekala na dobre i złe nie beda tak bardzo samotna.Prosze spraw jeszcze aby moje dzieci corka i syn zmienily sie i przypomniały sobie ze maja matke ,ktora jest bardzo samotna i odrzucona,i rania moje serce brakiem miłosci i pomocy,dlaczego taka znieczulica panuje w rodzinie,Wierze i ufam ze mnie wysłuchasz Swieta Rito,nadziejo moja,błagam pomóz.. nie zostawiaj mnie w potrzebie,Nie mam sił dosc moich łez wylanych,ktorymi nic nie osiagam dobrego,tylko niszcze swoje zdrowie ,,,PROSZE,prosze,,,
 Mama: 08.07.2018, 22:38
  Św Rito proszę pomóż mi.... proszę pomóż znaleść mi sposób, żeby syn zaczął sikać do nocnika.
 E: 07.07.2018, 22:34
 Święta Rito wybłagaj mi u Boga łaskę macierzynstwa na którą czekam już 13 lat.Proszę Cię niech Twoje wstawiennictwo sprawi że mów mąż zechce zostać ojcem i nie będzie się tego bał.Wstaw się za mną Święta Rito .
 samotna wdowa,: 07.07.2018, 19:46
 Swieta Rito prosze o zdrowie i aby moje nogi byly sprawne , ból kolan jest coraz mocniejszy nie daje mi spac, mam problemy z chodzeniem a jestem sama musze sobie raadzic niemam na kogo liczyc z pomoca,Błaagam abym znalazła wreszcie szczescie ,mezczyzne do zycia we dwoje,Bardzo sie boje chorób i tej samotnosci ,Nie daje rady staje sie baardzo nerwowa,Blagam w Tobie Swieta Rito moja cala nadzieja spraw abym odzyskała radosc zycia ,,Nie pragne bogactw ale tylko pragne zycia we dwoje,zeby miec kogos bliskiego i dobrego.Zycie w samotnosci jest bardzo przykre,prossze o wysłuchanie i pomoc,
 Matka: 06.07.2018, 22:31
 Św Rito proszę pomoc mi... proszę pomóż znaleść mi sposób, żeby syn zaczął sikać do nocnika proszę
 matka: 05.07.2018, 17:09
 Święta Rito ,moje prośby wesprzyj i przedstaw Bogu Wszechmogącemu o szczęście córki, zięcia i dzieci.Pomuż im o Swięta Rito.


 Iza M: 04.07.2018, 11:25
 Św.Rito proszę Cię postaw na mojej drodze mężczyznę danego mi na męża. aby był dobrym człowiekiem .Proszę Cię serdecznie o tą łaskę. proszę o to abym nie była samotna i i o zdrowie.Bóg zapłać.
 Matka: 03.07.2018, 15:50
 Święta Rito pomóż mi w pracy, z moją koleżanką która jest największa plotkarą ,opowiada i kłamie na mój temat , pomóż mi znieść te ciężkie chwile , bardzo ci dziękuję za wszystko co dla mnie zrobilaś kocham cię
 Tobie Ufająca: 03.07.2018, 08:42
  Św. Rito proszę wysłuchaj moje modlitwy i prośby i wstaw się za mną u Najwyższego. Proszę spraw, abym mogla cieszyć się i poczuć jak rosnie dziecko we mnie. Proszę spraw aby zostało ze mną na 9 miesięcy i urodziło się zdrowe. Dziękuje ci za opiekę nad moją rodziną.
 Gosia: 02.07.2018, 16:44
 Św Rito błagam o zdrowie dla mnie i mojej rodziny, błagam o pomoc w sprawach trudnych i beznadziejnych nękających moją rodzinę. Proszę z całego serca o szczęśliwy poród mojej córki
 Zocha: 02.07.2018, 08:16
 Swieta Rito miej mnie w opiece wspieraj w trudnych chwilach dodawaj sil nieradze sobie ,Prosze o zdrowie rozwiazanie problemów finansowych,Ratuj mnie bo zgine bez Twojej pomocy,
 Kacha: 01.07.2018, 23:21
  Sw. Rito w Tobie moja nadzieja, ze nadejdą
dla mnie lepsze, radosne dni i wreszcie szczescie sie do mnie usmiechnie. Chyba juz dosc wylałam łez. Proszę o zdrowie dla mojego synka - on jest taki malutki, proszę pomóż mi odnaleźć spokoj ducha... i żebyśmy z mężem znowu się odnaleźli. Błagam o pomoc.
 samotna,: 01.07.2018, 19:49
 Swieta Rito ,prosze pomóż abym wreszcie stala sie szczęśliwa ,czemu niemam szczescia ani w miłosci ani w grach liczbowych .Jestem bardzo samotna do tego mam problemy zdrowotne finansowe pomóz mi wyjsc z długów,,Czemu jest mi tak ciezko Swieta Rito wspieraj mnie pomoz i dodawaj sił ,bo nie radze sobie,,,Nie prosze o duzo ale zycie w samotnosci jest smutne i ciezkie,Błagam nie zostawiaj mnie w potrzebie ,moja nadziejo wierze i ufam ze mi pomozesz wysłuchasz,Twoja czcicielka,
 Iza M: 30.06.2018, 10:48
 Św. Rito proszę Cię postaw na mojej drodze mężczyznę danego mi na męża. aby był dobrym człowiekiem .Proszę Cię serdecznie o tą łaskę.proszę o to abym nie była samotna i Proszę teżi o zdrowie.Bóg zaplac.
 Barbara: 30.06.2018, 10:40
  Św Rito prosze wstaw sie do Pana Naszego o zdrowie dla
Barbary K . aby miała dobre wyniki badań.Bóg zapłać. Amen
 Ela: 28.06.2018, 21:01
 Św Rito proszę wysłuchaj moje modlitwy i wstaw się u Najwyższego z prośbą o pomyślne zajście w ciążę i szczęśliwe rozwiązanie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej