Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia Jezu, Ty się tym zajmij. Modlitwa pełnego zawierzenia
Joanna Piątek
Czy odważysz się na pierwszy krok w stronę nowego życia, życia w objęciach Bożej Miłości? Wystarczy tylko zamknąć oczy i z serca powiedzieć: „Jezu, Ty się tym zajmij”... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Regina 31.10.2017,22:23: 31.10.2017, 22:23
 Kochana święta Rito błagam Cię z całego serca o pomoc.Moja wnuczka Lenka ma 2 latka i do tej pory nie została ochrzczona,spraw aby jej rodzice ochrzcili ją.Moja córka ma 3 dzieci i żyje z partnerem bez ślubu,spraw aby zawarli związek małżeński.Mój drugi syn choruje na cukrzycę,proszę o uzdrowienie Go.Dla mnie , proszę Cię Św.Rito o zdrowie dla duszy i ciała mojego.W Tobie ostatnia nadzieja.Amen.
 Regina 31.10.2017: 31.10.2017, 19:08
 Kochana święta Rito błagam Cię z całego serca o pomoc.Moja wnuczka Lenka ma 2 latka i do tej pory nie została ochrzczona,spraw aby jej rodzice ochrzcili ją.Moja córka ma 3 dzieci i żyje z partnerem bez ślubu,spraw aby zawarli związek małżeński.Mój drugi syn choruje na cukrzycę,proszę o uzdrowienie Go.Dla mnie , proszę Cię Św.Rito o zdrowie dla duszy i ciała mojego.W Tobie ostatnia nadzieja.Amen.
 Regina 31.10.2017, 17,30: 31.10.2017, 17:53
 Św.Rito błagam o skruszenie serc moich dzieci i powrót do chrześcijaństwa,do Boga Wszechmogącego .Dla córki Sylwii proszę o łaskę zawarcia ślubu kościelnego.
Dla syna Piotra ,proszę o łaskę Chrztu Św. dla wnuczki Lenki.Dla syna Sławka proszę o łaskę uzdrowienia go z cukrzycy.Ja, proszę o uwolnienie mnie z wszelkich chorób ciała i duszy.Św.Rito miej mnie i moją rodzinę w Swojej opiece.Ufam Tobie i ufam że pomożesz, mnie i moim najbliższym.Amen.


 PAWEŁ : 31.10.2017, 16:07
 Św. Rito dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Proszę jeśli to możliwe, pozwól mi wrócić do domu. Daj mi inspirację do pracy i siłę, w zgodzie z Bogiem i samym sobą.
 Gosia : 31.10.2017, 15:53
 Św Rito błagam o zdrowie dla mojego męża,o dobre wyniki badań. O pomoc w sprawach trudnych i beznadziejnych nękających moją rodzinę. Miej nas w swojej opiece.
 wdowa,,,: 31.10.2017, 11:59
 Swięta Rito Patronko ludzi znajdujacych sie w trudnych i beznadziejnych sytuacjach,tak wiele osób otrzymalo od Ciebie łaski ,pomoc,Odzyskali chęć do życia ,Ja tez zwracam sie do CIEBIE pomóż mi wysłuchaj,bo jest mi bardzo ciezko i w zyciu i na sercu,czuje sie bardzo samotna,odrzucona przez bliskich,stale potępiana za wszystko co robilam i robie to jest złe,niesprawiedliwie oceniana przez dzieci,które nie okazują mi miłosci ,pomocy finansowej.Spraw prosze aby zaznała jeszcze szczęścia,poradziła sobie z problemami finansowymi spłaciła długi, abym była zdrowa i dawała sobie rade..Jestem wdową niemam przyjaciól ,tak bardzo mi jest ciezko w tej mojej samotnosc, Tak bardzo pragnełabym spotkac faceta dobrego ,który jest tez tak bardzo samotny i oczekuje pomocy ,ciepłych słów..Pomóz wysłuchaj błagam,.Spraw aby spełniły sie moje marzenia,chce kochac i byc kochana,na starość tez człowiek potrzebuje miłosci,szczęścia i zainteresowania,,Wierze ze Ty swięta Rito nie zostawisz mnie w potrzebie ,wysłuchasz i sprawisz ze, bedzie lepiej.
 Joanna: 31.10.2017, 07:08
 Šwieta Rito bardzo Cię proszę o opiekę i pomoc nad moim dziećmi proszę uchroń mego syna od wszelkiego zła spraw aby zmądrzał i zmienił się .Dziekuje Ci za dotychczasowa opiekę i pomoc
 Kacha: 30.10.2017, 22:33
 
Święta Rito proszę o zdrowie, bezpieczeństwo, łaski i opiekę Boża dla mojego dziecka.Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski. Proszę wysłuchaj prośby mojej.
 PAWEŁ : 30.10.2017, 21:48
 Św. Rito dziękuję za wszystkie otrzymane łaski. Bóg zapłać. Proszę jeśli to możliwe, pozwól mi wrócić do domu. Daj mi inspirację do pracy i siłę, w zgodzie z Bogiem i samym sobą.
 Justyna: 30.10.2017, 20:13
 Kochana Sw.Rito błagam Cię o wstawiennictwo u Boga proszę miej w opiece moje dziecko przy jutrzejszych badaniach, oby były dobre wyniki, proszę z całego serca! Bądź przy nas!
 Gosia : 30.10.2017, 13:37
 ŚW RITO BŁAGAM O ZDROWIE I DOBRE WYNIKI BADAŃ DLA MOJEGO MĘŻA,POMÓŻ W ZMIANIE PRACY.DZIĘKUJE ZA DOTYCHCZASOWE ŁASKI DLA MOJEJ RODZINY. MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE I DOPOMÓŹ W SPTAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH
 Kacha: 30.10.2017, 12:08
 
Święta Rito proszę o zdrowie, bezpieczeństwo, łaski i opiekę Boża dla mojego dziecka.Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski. Proszę wysłuchaj prośby mojej.
 Joanna: 30.10.2017, 07:03
 Sw .Rita bardzo proszę mniej w opiece moje dzieci spraw aby najstarszy syn zmienił swe nastawienie do życia . Z całego serca bardzo Ci dziekuje
 Potrzebująca: 30.10.2017, 06:15
 Proszę aby mój ukochany wygrał sprawę sądową i aby w naszym życiu zapanował w końcu spokój
 Mirek: 30.10.2017, 03:33
 Sw Rito spare any Ewa wrocila a ja sie zmienil
 Mnona : 29.10.2017, 21:54
 Tobie Swieta Rito powierzam te beznadziejne sprawy problemy z ktorymi sie borykam wraz z rodzina
 Zona: 29.10.2017, 21:06
 Święta Rito błagam Cię aby mój mąż przebaczyl mi I dał mi szansę na bycie razem żebyśmy się pogodzili i żyli szczęśliwie proszę o błogosławieństwo
 Edyta: 29.10.2017, 16:48
 Święta Rito błagam Cię żeby Dawid się do mnie odezwał, żeby nie konczył ze mną kontaktu. Bardzo Go Kocham i zależy mi na Nim.
 Małgorzata: 29.10.2017, 14:44
 Św Rito błagam o zdrowie dla mojego męża, o dobre wyniki badań. Pomóż w znalezieniu pracy, dziękuję za dotychczasową pomoc i opiekę nad moją rodziną. Miej nas w opiece i pomóż rozwiązać sprawy ciężke i beznadziejne.
 matka: 29.10.2017, 10:06
 kochana Święta Rito proszę czuwaj nad moją rodziną.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej