Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 załamanaZZ: 11.01.2018, 20:49
 Swieta Rito ,patronko i oredowniczko potrzebujacych pomocy w trudnych,beznadziejnych sprawach,miej mnie w swojej opiece ulecz mnie prosze z obecnych dolegliwosci aby wszystko , z moim sercem sie unormowało i ustapiły inne dolegliwosci ,wspieraj mnie w trudnych chwilach,Oblubienico Ukrzyzowanego Chrystusa, chron mnie , obdarzaj mnie zdrowiem chron od nieszczesc,zła , Swieta Rito spraw Aby diagnoza lekarska,była trafna i leki pomogły,Tylko w Tobie moja nadzieja,najlepsza lekarko i pocieszycielko, Dodawaj mi sił abym psychcznie sie nie załamała,,Niemam komu sie pozalic,i liczyc na pomoc ,jedynie Ty znasz moje sekrety , marzenia i problemy,ukochana Pocieszycielko,Wierze i ufam ze Pan Bog iTy Swieta Rito nie zostwicie mnie w potrzebie,Juz niechce wylewac łez,z rozpaczy,smutku ,samotnosci .Tak bardzo chce zyc bys jeszcze szczęśliwą mimo wieku,dobrą katoliczką abym mogła odkupic swoje grzechy za zycia,prosze, Czcicielka,
 załamanaZZ: 11.01.2018, 20:39
 Swieta Rito ,patronko i oredowniczko potrzebujacych pomocy w trudnych,beznadziejnych sprawach,miej mnie w swojej opiece ulecz mnie prosze z obecnych dolegliwosci aby wszystko , z moim sercem sie unormowało i ustapiły inne dolegliwosci ,wspieraj mnie w trudnych chwilach,Oblubienico Ukrzyzowanego Chrystusa, chron mnie , obdarzaj mnie zdrowiem chron od nieszczesc,zła , Swieta Rito spraw Aby diagnoza lekarska,była trafna i leki pomogły,Tylko w Tobie moja nadzieja,najlepsza lekarko i pocieszycielko, Dodawaj mi sił abym psychcznie sie nie załamała,,Niemam komu sie pozalic,i liczyc na pomoc ,jedynie Ty znasz moje sekrety , marzenia i problemy,ukochana Pocieszycielko,Wierze i ufam ze Pan Bog iTy Swieta Rito nie zostwicie mnie w potrzebie,Czcicielka,
 Gosia: 11.01.2018, 15:55
 Św Rito błagam o pomoc w sprawach trudnych i beznadziejnych nękających moją rodzinę, miej nas w swojej opiece
 Kacha: 11.01.2018, 15:46
 
Święta Rito proszę o zdrowie, bezpieczeństwo, łaski i opiekę Boża dla mojego dziecka.Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski. Proszę wysłuchaj prośby mojej.
 mama: 11.01.2018, 10:50
 Sw. Rito blagam Cie o pomoc w tej trudnej sprawie jakiej jest choroba moich dzieci.
Prosze o cud uzdrowienia.
 Kacha: 10.01.2018, 23:02
 
Święta Rito proszę o zdrowie, bezpieczeństwo, łaski i opiekę Boża dla mojego dziecka.Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski. Proszę wysłuchaj prośby mojej.
 Pj: 10.01.2018, 22:40
 Święta Rito, proszę z całego serca pomóż mi w trudnej i beznadziejnej sprawie.. proszę nie zostawiaj mnie.
 Dziekuje : 10.01.2018, 22:26
 O najkochansza dziekuje za wszystko i blagam o zdrowie dla mnie Tomka i mojej rodziny
 Małgorzata: 10.01.2018, 14:58
 Św Rito błagam o pomoc w sprawach trudnych i beznadziejnych, o zdrowie dla mojej rodziny . Miej nas w swojej opiece
 ELA: 10.01.2018, 12:12
 Św. Rito proszę o łaski dla naszej rodziny ,zdrowie,miłość ,pomyślność o rozwiązanie pomyślnie naszych trudnych spraw ,oraz o szczęście dla córki żeby znalazła dobrego chłopaka ,żeby byli szczęśliwi Amen.
 matka: 10.01.2018, 09:29
 Sw. Rito proszę o modlitwe wyleczenia córki z przewlekłych zapalen zatok, gardła i innych dolegliwości aby mogła ukończyć kurs i zdobyć kwalifikacje.
Proszę również o modlitwe uzdrowienia syna, brata i siostry.
 Piotr: 10.01.2018, 08:51
 Rito, proszę o pojednanie małżeństwa Beaty i Piotra i pojednanie Naszej Rodziny.
 70latka : 09.01.2018, 23:36
 Swięta Rito pomóz mi spraw abym mimo samotności ,trudnych chwil problemów zdrowotnych ,finansowych dawała sobie rade abym nie załamała się psychicznie.bo nerwice juz mam,Spraw prosze aby moje obecne problemy zdrowotne z sercem ,astmą stawami ustąpiły ,bo musze sobie jakos radzic niemam na kogo liczyc.Trudne chwile trzeba pokonywac samej , ale z wiarą ze BOG mnie nie opusci,Proszę Cie Oblubienico Ukrzyzowanego Chrystusa o wstawiennictwo, o wysłuchanie w mojej udręce spraw abym juz nie wylewala tyle łez goryczy,Pragne troszke szczęścia ,radosci na starość,Nikt nie rozumie jak smutna i samotna jest starość bez pomocy bliskich,przyjaciól.Prosze moja nadziejo nie zostawiaj mnie w potrzebie,BLAGAM.
 Tomek: 09.01.2018, 23:31
 Święta Rito padam u Twoich stóp i błagam Ciebie o zdrowie dla ciężko chorego Karolka. Chłopiec ten przez całe swoje 9-io letnie życie walczy o nie. Teraz przed nim najważniejsza walka. Proszę Ciebie i błagam - pomóż jemu tą walkę wygrać.

Tak pragnę zobaczyć jak Karolek beztrosko cieszy się dzieciństwem tak jak inne dzieci.
 Mariola: 09.01.2018, 21:18
 Święta Rito dziękuję Ci z całego serca za pomoc i opiekę w 2017 roku i proszę o pomoc i opatrzność w naszej pracy, aby wszystkie problemy odeszły i byśmy wszyscy mogli pracować w spokoju i godnie wynagradzani. Aby nasze rodziny wytrwały z nami w jedności i miłości w tym trudnym dla nas czasie.
Dziękuję w swoim imieniu jak również moich kolegów i koleżanek za wysłuchanie modlitw i prosimy o dalsze łaski i pomoc.
 Gr.9: 09.01.2018, 20:55
 Św. Rito, zawsze mi pomagałaś... z wielka ufnością proszę Ciebie i tym razem. Módl się za mną w wiadomej sprawie! Błagam! Pomóż mi!!!!!
 Smuteczek: 09.01.2018, 17:05
 Ukochaną Św Rito dziękuję za dotychczasowe wstawiennictwo,za wiarę i nadzieję. Za to, że zawsze jesteś kiedy Cię potrzebuje. Nie opuszczaj mnie i mojej rodziny błagam i wyblagaj mi proszę łaskę całkowitego uzdrowienia mojego narzeczonego. Błagam Cię aby nie było już raka/nowotworu w jego organizmie juz nigdy, aby był całkowicie zdrowy i mógł spokojnie dożyć do późnej starości. Proszę pomóż nam Św Rito. Amen.
 Marianna: 09.01.2018, 08:46
 Święta Rito do pomóż mi w wyjściu z problemów finansowych aby wreszcie się skończyły aby moich 4 dzieci żyło godnie. Amen
 Malgorzta: 09.01.2018, 06:02
 Święta Rito dziękuje za łaski które otrzymałam i proszę Cię Św Rito wstaw się za moim wnoczkiem aby otrzymał Chrzestbsw proszę cię
 emerytkaz <><: 08.01.2018, 23:20
 Prosze Cie goraco Moja oredowniczko Pocieszycielko w strapieniu Swięta Rito aby dobrze zakończyly sie moje problemy ,zdrowotne ,dodawaj mi sił i wiary ,ze bedzie dobrze.Tak bardzo pragnę aby ta moja starosc była dla mnie radosniejsza szczęśliwsza,i mniej samotna,aby zdrowie mnie nie opuszczalo,bo musze sama sobie radzić niemam zadnego przyjaciela ,,Pomóz mi tez abym mogla pospłacac swoje długi.Prosze o wsparcie .opieke i wysłuchanie ,Nie zostawiaj mnie w potrzebie Swieta Rito,
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej