Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.Modlitwy do św. Rity (II)


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Zebrzaca o pomoc: 30.12.2017, 21:52
 Sw.Rito przyjdz mi z pomoca niech sie stanie cud prosze cie !!!
 Zagubiona: 30.12.2017, 21:51
 Św. Rito dziękuję Ci za wszystko i zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą o pomoc w zdobyciu pieniędzy abym mogła oddać dług, który ciąży mi na sercu. Amen.
 Zagubiony: 30.12.2017, 20:28
 Proszę Cię św. Rito, pomóż mi w mojej trudnej sytuacji, uproś mi u Boga łaskę o którą proszę.
 Ania: 30.12.2017, 19:18
 ŚW. RITO PATRONKO W SPRAWACH BEZNADZIEJNYCH I TRUDNYCH PROSZĘ CIĘ O WSTAWIENNICTWO U TWEGO SYNA W SPRAWIE CI WIADOMEJ!!!AMEN!
 ZOFJA,: 29.12.2017, 23:50
 Swieta Rito Patronko i orędowniczkoTak bardzo potrzebuje Twojego wsparcia sił do przetrwania tych ciezkich dla mnie chwil,Popadam w depresje,Pomoż nie zostawiaj mnie w potrzebie,uproś Jezusa Ukrzyzowanego aby bdarzał mnie swoimi łaskami,otaczał opieka, Prosze wysłuchaj moje modlitwy zanoszone do Ciebie ,Wspieraj w rozwiazaniu trudnych ,beznadziejnych sytuacji,Dodawaj mi sił aby w Nowym Roku 2018, poprawiły sie relacje rodzinne ,zagosciło szczęście i radość w moim samotnym życiu,Bo juz niemam siły płakać,,,Prosze pomoż,BLAGAM,nie zostawiaj mnie,bez pomocy...
 ZOFJA,: 29.12.2017, 23:42
 Swieta Rito Patronko i orędowniczko Prosze wysłuchaj moje modlitwy zanoszone do Ciebie ,Wspieraj w rozwiazaniu trudnych ,beznadziejnych sytuacji,Dodawaj mi sił aby w Nowym Roku 2018, poprawiły sie relacje rodzinne ,zagosciło szczęście i radość w moim samotnym życiu,Bo juz niemam siły płakać,,,Prosze pomoż,BLAGAM,nie zostawiaj mnie,bez pomocy...
 Kacha: 29.12.2017, 23:03
 
Święta Rito proszę o zdrowie, bezpieczeństwo, łaski i opiekę Boża dla mojego dziecka.Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski. Proszę wysłuchaj prośby mojej.
 Aga: 29.12.2017, 22:58
 Św. Rito zanieś i uproś u Boga moje modlitwy. Proszę napraw relacje w mojej rodzinie, niech siostrzeniec podejmie się terapii i upora się z traumą z dzieciństwa.Proszę żeby zapanowała zgoda i harmonia w rodzinie siostrzeńca, a miłość się potęgowała...I proszę o odnowienie duszy dla Arka.Proszę o zdrowie dla moich rodziców, rodziny siostry, moich bliskich i dla mnie.Dopomóż, proszę w sprawach, o których dobrze wiesz...Dziękuję za dotychczasową opiekę i pomoc🌹🌹🌹
 Aga: 29.12.2017, 21:31
 Św. Rito zanieś i uprościć u Boga moje modlitwy. Proszę napraw relacje w mojej rodzinie, niech siostrzeniec podejmie się terapii i upora się z traumą z dzieciństwa.Proszę żeby zapanował a zgoda i harmonia w rodzinie siostrzeńca, a miłość się potęgowała...I proszę o odnowienie duszy dla Arka.Proszę o zdrowie dla moich rodziców, rodziny siostry, moich bliskich i dla mnie.Dopomóż, proszę w sprawach, o których dobrze wiesz...Dziękuję za dotychczasową opiekę i pomoc🌹🌹🌹
 Proszaca: 29.12.2017, 20:59
 Św. Rito proszę o uzdrowienie dla mamy Anny i opiekę. Błagam o powrót jej do zdrowia i zakwalikowanie się na przeszczep płuc.
Ublagaj u Boga te łaskę.
 Ania: 29.12.2017, 13:10
 W trudnych chwilach trafiłam na modlitwę do śwRity Regularie od 3 tygodni proszę ja o wstawiennictwo Jest lepiej. Proszę by smutek i łzy opuściły mnie i wewnętrzny ból odszedł Wierzę że jestem wysluchana
 Małgorzata: 29.12.2017, 12:20
 Św Rito błagam oporów w sprawach trudnych i beznadziejnych mękających moją rodzinę, miej nas w swojej opiece.Błagam o zdrowie dla córki i męża,o dobre wyniki badań
 Basia : 29.12.2017, 10:48
 Św. Rito proszę obdarz mojego syna zdrowiem. Spraw by go dobrze zdiagnozowano i by pozbył się tych problemów zdrowotnych. Proszę Cię o pomoc, proszę nie opuszczaj go.
 TERESA: 29.12.2017, 10:20
 ŚW Rito wpieraj i pomagaj mi wiadomej sprawie
 TERESA: 29.12.2017, 10:08
 ŚW Rito wpieraj i pomagaj mi wiadomej sprawie
 Joanna: 29.12.2017, 08:06
 Święta Rito od dziś jesteś moja patronka wierzę ,że stanęła na mojej drodze życia nie bez powodu, wierzę że wyblagam u Ciebie prośbę o zdrowie , zdrowie dla mnie i mojej rodziny. Ty znasz moja historię i Wiem że mnie nie opuścisz
 Potrzebująca: 29.12.2017, 06:27
 Proszę o opiekę nad moim ukochanym aby nic złego go nie spotkało i aby osoby które nam źle życzą w końcu odpuscily
 Gosia : 28.12.2017, 20:40
 Św Rito błagam o pomoc w sprawach trudnych i beznadziejnych nękających moją rodzinę, miej nas w swojej opiece
 Iwona: 28.12.2017, 13:10
 O droga Święta Rito błagam Cię z calego serca o opieką nad moją rodziną o siły dla mojej ukochanej mamy o zdrowie dla taty o pomyślne zalatwienie spraw dla brata, a dla mnie o szybkie zajscie w ciążę i szczesliwy poród.
 Potrzebująca: 28.12.2017, 06:34
 Proszę o opiekę nad moim ukochanym aby nic złego go nie spotkało a osoby które chcą go skrzywdzić odpusciy
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej