Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   

To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie To Jezus leczy złamanych na duchu. Modlitwa wstawiennicza o uzdrowienie
Ks. Jan Reczek
Książka "To Jezus leczy złamanych na duchu" pomoże Ci poradzić sobie z problemami, które wydają Ci się nie do rozwiązania. Da Ci inspirację i nadzieję oraz uzmysłowi Ci, że nie jesteś sam ze swoim cierpieniem... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Ewa: 18.09.2017, 16:15
 Św Rito błagam Cię pomóż mojemu synowi zdać egzaminy na uczelni
UFAM TOBIE
 Ewa: 18.09.2017, 08:52
 Św Rito błagam Cię pomóż mojemu synowi zdać egzaminy na uczelni. Ufam Tobie
 Joanna: 18.09.2017, 07:55
 Błagam Cie sw Rito i pozytywne zakonczenie rozprawy dla mojego męża
 Wiola : 18.09.2017, 07:26
 Święta Rito blagam Cie wstaw sie za mną u naszego Ukochanego Tatusia, upros nawrócenie mojego męża, dopomoz aby nasza Mamusia Niebieska i jej ukochany Jezusek otoczyli opieka moja rodzinę.
 ASIA: 18.09.2017, 00:03
 Dziekuje Sw Rito za ujemne wyniki biopsji tatka i ze mimo wszystko bedzie dobrze ze zdrowiem moim rodzicow, moim i moich siostr. Prosze Cie wstaw się u Boga z moja prosba znalezenia pracy, zwlaszcza w tym AP do ktorego zawiozlam swoje cv, abym czula sie potrzebna i spelniala swoje marzenia. W Tobie moja nadzieja.
 Przemek: 17.09.2017, 23:10
 Święta Rito z całego serca błagam o moje całkowite wyzdrowienie, zdrowie dla moich Rodziców oraz zdrowie i bezpieczeństwo dla Kornelii.
 Potrzebująca: 17.09.2017, 22:09
 Proszę aby mój ukochany wygrał sprawę sądową
 Kacha: 17.09.2017, 14:17
 Proszę o wstawiennictwo o zdrowie dla syna i dla mnie i męża.
 Kacha: 16.09.2017, 22:54
 Proszę o wstawiennictwo o zdrowie dla syna i dla mnie i męża.
 mama: 16.09.2017, 22:43
 Proszę Święta Rito o Twoje wstawiennictwo u Boga i pomoc w wyproszeniu łaski zdrowia i uwolnienia od nałogu alkoholizmu dla mojej córki
 Potrzebująca: 16.09.2017, 19:02
 Kochana Święta Rito pomóż mojemu ukochanemu wygrać sprawę sądową i aby skończyła się ona jak najszybciej
 Ania: 16.09.2017, 05:06
 ŚWIĘTA RITO WSTAW SIĘ U PANA BOGA ZA NAMI.ŻEBY MOJE DZIECI BYŁY ZDROWE MĄŻ I JA.BO JAK DO TEJ PORY NIC NAM SIĘ NIE UKŁADA.W PRACY PANUJE CHAOS,SPRAW ABY WSZYSTKO WRÓCIŁO DO NORMY ŻEBY NIE BYLO TYLE ZAZDROŚCI i NIENAWISCI.LUDZIE SĄ PODLI.PROSZĘ O MODLITWE.
 Jola: 15.09.2017, 12:31
 Sw Rito blagam Cie o uzdrowienie dla mojego taty i dla mnie. Miej nasza rodzine w opiece. Opiekuj sie rowniez Markiem, ktory wyjechal za granice. JEZU UFAM TOBIE
 J m 15 :09:2017: 15.09.2017, 08:31
 Sw Rito miej moja cala rodzine w swej opiece dopomuz mojemu synowi i wypros potrzebne łaski u Pana Boga dla chorych w rodzinie
 Potrzebująca: 15.09.2017, 06:23
 Proszę aby mój ukochany wygrał sprawę sądową
 Matka: 15.09.2017, 00:56
 Św Rito, proszę cię pomóż mojej córce szczęśliwie urodzić swoje dzieciątko
 Justyna: 14.09.2017, 19:28
 Święto Rito proszę o szczęśliwy przebieg operacji i szybki powrót do zdrowia.
Dziękuję❤
 Matka: 14.09.2017, 17:49
 Święta Rito, proszę pomóż mojej corce szczesliwie przetrwać prof gdyż dziecko jest bardzo duze
 MATKA: 14.09.2017, 16:35
 Swieta Rito prosze o wstawiennictwo do Jezusa Ukrzyzowanego ,aby moje prosby zostaly wysluchaane abym otrzymala opieke Bozą i wsparcie i łaski .prosze o pomoc w przetrwaniu tych ciezkich chwil,Starość i samotność jest to problem nie tylko Mój wiele osób cierpi z powodu braku zainteresowania przez rodzine,dzieci,Tylko Ty swieta Rito moze mi osłodzic te chwile ,Pomoz aby wszystko mi sie poukladało aby szczeście jeszcze zawitalo w moje serce i do mojego domu,Niech dzieci zrozumieja ze krzywdzą mnie bardzo ,sprawiaja mi ból,brakiem zainteresowania i pomocy,,Młodość tez szybko minie i beda tak plakac jak ja ,bo wylalam juz morze łez,zalamanie psychiczne,Nic to nie pomaga,,Wierze i UFAM w Bożą pomoc,Błagam nie zostawiaj mnie Boze bez pomocy,,,,
 mama: 14.09.2017, 13:52
 Dziekuje Ci Sw. Rito za wysluchanie mojej prosby i prosze
o dalsze wstawiennictwo w moich utrapieniach.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej