Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.

O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 I.: 19.06.2017, 11:37
 Święta Rito, bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc. Proszę o dobry wynik bardzo ważnego badania, o zdrowie dla dzieci i wnuków.
Amen.🌷
 Maciek: 19.06.2017, 00:54
 Oręduj za mną
 Zocha,: 18.06.2017, 21:32
 Swieta Rito goraco prosze wysluchaj mojej modlitwy Spraw abym byla zdrowa aby te dolegliwosci ,ktore mnie niepokoja ustapiły aby to nie były sprawy rakowe,pomóz dodawaj mi sił i wiary ze bedzie dobrze.Jestem samotna nie mam sie komu nawet pozalic Tobie swięta Rito ufam i powierzam moje zmartwienia problemy proszac ze łzami w oczach o zdrowie, nadziejo moja Pomóz wysłuchaj swoja czcicielke,
 Edyta: 18.06.2017, 02:31
 Św Rito błagam cie o zdrowie dla mojego męża. Proszę cię bądź dla niego dobrym aniołem i pomagaj mu. Proszę z całego serca przez wszystko co jest mi miłe w niebie i na ziemi.
 matka,<>: 17.06.2017, 20:35
 Swięta Rito prosze o zdrowie ,rozwiazanie moich trudnych spraw finansowych ,abym mogła spłacic moje długi, błagam Cie pomoż mi .Oswieć mnie i wskaz mi własciwa drogę , bo bez twojego wsparcia nie dam sobie rady Swięta Rito.Spraw prosze tez aby moje relacje z rodzina uległy poprawie aby dzieci zrozumialy ,ze jako matka czuje sie odrzucona ,bardzo samotna,potrzebuje ich pomocy ,milosci .Prosze o Orędowniictwo twoje i wstawienie do Jezusa Miłosiernego aby moje prosby i modlitwy moje zostały wysłuchane.Wierze i Ufam ze nie zostane odrzucona otrzymam laski i wsparcie pana Najwyzszego i Wszechmocnego.
 mama: 17.06.2017, 15:24
 Sw.Rito Spraw prosze , aby Sandra wrocila do Chada
 Dorota: 16.06.2017, 21:03
 Św .Rito proszę pomóż mi wyprowadzić od męża alkoholika daj mi siłę przezwyciężyć to dla córki. Błagam cię daj mi wiarę że można żyć inaczej dziękuję ci za wszystkie łaski otrzymane.
 krystyna: 16.06.2017, 19:37
 Święta Rito dopomóż aby moja corkazasxla w ciaze
 potrzebująca: 16.06.2017, 18:14
 Proszę o wstawiennictwo dla mojego partnera, aby wygrał sprawy sądowe, jesteś naszą ostatnią podporą błagam cię pomóż nam przezwyciężyć wszystkie problemy
 potrzebująca: 16.06.2017, 18:02
 Święta Rito spraw aby mój partner wygrał sprawę sądową, miej go w swojej opiece i spraw, aby nie spotkało go nic złego
 potrzebująca: 16.06.2017, 17:51
 Święta Rito pomóż mojemu partnerowi w wygraniu sprawy sądowej i spraw aby skończyła się ona jak najszybciej - niech jego była żona i jej rodzina w końcu dadzą mu spokój
 Iwona: 16.06.2017, 09:44
 Św. Rito, błagam Cię za moim mężem, aby umiał docenić wartość rodziny i był mi wierny
 Tenia: 16.06.2017, 06:17
 św.Rito polecam moich synów Twojej opiece , aby wytrwali wierze .
 Zona i matka : 15.06.2017, 23:54
 SWIETA RITO JUZ RAZ MI POMOGLAS PROSZE DOPOMÓŻ JESZCZE RAZ . BY MOJ MAZ PRZESTAL NADUŻYWAĆ ALKOHOLU.
 Kasia : 15.06.2017, 21:36
 Św Rito proszę Cię aby mój syn napisał pracę magisterską i ją obronił, wyproś łaskę oświecenia umysłu i pracowitości dla niego u Pana naszego Jezusa Chrystusa.
 Kasia: 15.06.2017, 21:32
 Św Rito proszę Cię aby mój syn napisał pracę magisterską i ją obronił.
 Kasia : 15.06.2017, 21:29
 Św Rito proszę Cię aby mój syn napisał pracę magisterską i ją obronił, wyrośnie łaskę oświecenia umysłu i pracowitości dla niego u Pana naszego Jezusa Chrystusa.
 Anna: 15.06.2017, 17:20
 Św.Rito proszę spraw abym 19 czerwca tego roku zdała na prawo jazdy i dobrego egzaminatora na tymże egzaminie oraz aby stres nie zapanował nade mną.Amen
 Kacha: 15.06.2017, 12:04
 Św Rito proszę wysłuchaj prośby mojej i wstaw w mojej sprawie u Pana Naszego - proszę o zdrowie dla mojego syna. Dziękuje
 mama: 15.06.2017, 08:22
 Sw. Rito prosze o wstawiennictwo,zeby Pan Wszechmogacy mnie wysluchal.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej