Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


O potężna i sławna Święta Rito, oto u twoich stóp nędzna dusza potrzebująca pomocy, zwraca się do ciebie z nadzieją, że zostanie wysłuchana.

Ponieważ jestem niegodny z tytułu niewierności mojej, nie śmiem spodziewać się, że moje prośby będą zdolne ubłagać Boga. Dlatego wyczuwam potrzebę, aby mieć za sobą potężną orędowniczkę, więc ciebie wybieram sobie, Święta Rito, ponieważ ty właśnie jesteś niezrównaną Świętą od spraw trudnych i beznadziejnych.

O droga Święta, weź do serca moją sprawę, wstaw się do Boga, aby uprosić mi łaskę, której tak bardzo potrzebuję i o którą tak gorącą proszę (tutaj wyrazić łaskę, o którą się prosi)

Nie pozwól mi odejść od ciebie nie będąc wysłuchanym. Jeżeli jest we mnie coś, co byłoby przeszkodą w otrzymaniu łaski, o którą proszę, pomóż mi usunąć tę przeszkodę: poprzyj moją prośbę swymi cennymi zasługami i przedstaw ją swemu niebieskiemu Oblubieńcowi, łącząc ją z twoją prośbą. W ten sposób moja prośba zostanie przedstawiona przez ciebie, wierną oblubienicę spośród najwierniejszych. Ty odczuwałaś boleść Jego męki, jak mógłby on odrzucić twą prośbę i nie wysłuchać jej?

Cała moja nadzieja jest więc w tobie i za twoim pośrednictwem czekam ze spokojnym sercem na spełnienie moich życzeń. O droga Święta Rito, spraw, aby moja ufność i moja nadzieja nie zostały zawiedzione, aby moja prośba nie była odrzuconą. Uproś mi u Boga to, o co proszę, a postaram się, aby wszyscy poznali dobroć twego serca i wielką potęgę twego wstawiennictwa.

O Najsłodsze Serce Jezusa, które zawsze okazywało się tak bardzo czułe na najmniejszą nędzę ludzkości, daj się wzruszyć moimi potrzebami i nie bacząc na moją słabość i niegodność, zechciej wyświadczyć mi łaskę, która tak leży mi na sercu i o którą prosi Cię dla mnie i ze mną Twoja wieczna oblubienica, Święta Rita.

O tak, za wierność, jaką Święta Rita zawsze okazywała łasce Bożej, za wszystkie zalety, którymi uhonorowałeś jej duszę, za wszystko co wycierpiała w swym życiu jako żona, matka i w ten sposób uczestniczyła w Twej bolesnej męce i wreszcie z tytułu nieograniczonej możliwości wstawiania się, przez co chciałeś wynagrodzić jej wierność, udziel mi Twej łaski, która jest mi tak bardzo potrzebna.

A Ty, Maryjo Dziewico, nasza najlepsza Matko Niebieska, która przechowujesz skarby Boże i rozdzielasz wszelkie łaski, poprzyj Twoim potężnym wstawiennictwem modły Twej wielkiej czcicielki Świętej Rity, aby łaska o którą proszę Boga, została mi udzielona. Amen.* * * * *

Święta Rito, posłuszna córo swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi, oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach, byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie... (wymienić ją)

Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen.* * * * *

Przemożna Orędowniczko u Boga Święta Rito jaśniejąca gwiazdo świętego katolickiego Kościoła, zwierciadło cierpliwości, pogromicielko szatana, pociecho chorych i ubogich, podziwie świętych, wzorze świętości dla wszystkich stanów, wybrana oblubienico Jezusa Chrystusa, świętymi bliznami naznaczona i świętym cierniem przeszyta, proszę Cię, wyjednaj mi u Boga zupełne poddanie się woli Bożej we wszystkich przeciwnościach życia i dar rozpamiętywania Męki Bolesnej Pana naszego Jezusa Chrystusa z taką pobożnością, z jaką ty u Króla w cierniowej koronie w duchu patrzyłaś.

Wyjednaj mi u Boga, bym umiał za moje grzeszne życie odpokutować, odpuszczenia grzechów dostąpić, a potem mógł z Tobą Boga oglądać na wieki. Amen.Modlitwy do św. Rity (II)


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków

   

Wasze komentarze:
 Potrzebująca: 24.10.2017, 06:39
 Proszę aby mój ukochany wygrał sprawę sądową
 Ela: 24.10.2017, 06:28
 Św.Rito proszę o błogosławieństwo dla naszej rodziny ,zdrowie miłość, szczęście pomyślność w z życiu osobistym jak i w pracy żeby córka znalazła dobrego mądrego męża żeby i dla nas zaświeciło słoneczko Amen.
 Kacha : 23.10.2017, 22:38
 
Święta Rito proszę o zdrowie, bezpieczeństwo, łaski i opiekę Boża dla mojego dziecka.Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski. Proszę wysłuchaj prośby mojej.
 Aga: 23.10.2017, 19:27
 Święta Rito dziękuję za cudownych rodziców, za kochaną siostrę i jej wspaniałą rodzinę.Dziękuję za to, że ubiegły rok tak dla mnie trudny- przetrwałam dzięki wsparciu najbliższych, mądrości lekarzy do których trafiłam. Otaczaj mnie i moich bliskich miłością i opieką, chroń przed chorobami, wypadkami, zawiścią i zazdrością.
 Gosia: 23.10.2017, 15:48
 Św Rito. Dziękuj za wszystkie wyproszone łaski, którymi mnie obdarowałaś, błagam o pomoc w znalezieniu nowej pracy dla mojego męża. Proszę o dalszą opiekę dla mojej rodziny, abyśmy byli zdrowi i mieli choć iskierkie nadziei na rozwiązanie problemów
 Xyz: 23.10.2017, 10:33
 Dziękuję Święta Rito i proszę o dalszą pomoc i blogoslawienstwo dla moich dzieci i wnuków oraz dla mnie. Strzeż ich w podróży, blogoslaw w zdrowiu i powodzeniu, chroń przed chorobami, wypadkami, złymi ludźmi, kataklizmu i wszelkimi nieszczęściami, niebezpieczeństwami i zagrożeniami. Amen.🌷
 Janina: 23.10.2017, 08:49
 Sw. Rito prosze,zeby maoje dzieci otrzymali laski o ktore codziennie sie modle.Prosze wspomoz mnie,Ty jstes od spraw niemozliwch a Pan Bog jest wszechmogacy i dlatego nie trace nadzieci.
Jezu Ufam Tobie .....
 Potrzebująca: 23.10.2017, 06:44
 Proszę aby mój ukochany wygrał sprawę sądową i aby w naszym życiu w końcu zapanowała radosc i szczescie
 Kacha : 22.10.2017, 22:24
 
Święta Rito proszę o zdrowie, bezpieczeństwo, łaski i opiekę Boża dla mojego dziecka.Dziękuje za dotychczas otrzymane łaski. Proszę wysłuchaj prośby mojej.
 Elżbieta: 22.10.2017, 22:08
 Święta Rito
Z całego serca dziękujemy
za naszą wspaniałą wnuczkę
Z ufnością prosimy dla niej
o zdrowie
o opiekę
o Błogosławieństwa Boże
Dziękujemy za zrozumienie w naszej najbliższej Rodzinie
za szacunek i dobroć - syna i synowej
za częste spotkania z naszą najbliższą Rodziną
Dziękujemy
 Regina : 22.10.2017, 21:50
 Święta Rito proszę Cię o dar macierzyństwa dla mnie i urodzenie zdrowego dziecka.
 Aga: 22.10.2017, 21:15
 Święta Rito wesprzyj mnie w modlitwie o zdrowie dla moich Rodziców, bliskich i dla mnie. Czy mogę zostać mamą pomimo późnego wieku?Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, proszę święta Rito zanieś moją prośbę do Boga.Św.Rito proszę o uwolnienie od zgubnych nałogów bliskie mi osoby. Święta Rito proszę Cię też żebym opanowała sztukę prowadzenia auta,dodaj mi mądrości, refleksu i odwagi i otaczaj opieką w moich jazdach.
 Zofia: 22.10.2017, 19:49
 Św Rito orędowniczko spaw trudnych bardzo Cię proszę wstaw się za moją córką u Boga aby wszelkie zło i bieda poszły precz,aby znalazła dobrego człowieka na męża i szczęśliwie ułożyła swoje życie
 Zofia: 22.10.2017, 19:46
 Św Rito orędowniczko spaw trudnych bardzo Cię proszę wstaw się za moją córką u Boga aby wszelkie zło i bieda poszły precz,aby znalazła dobrego człowieka na męża i szczęśliwie ułożyła swoje życie
 Ewa: 22.10.2017, 19:35
 Św. Rita błagam cię o pomoc w uzdrowieniu mojego malutkiego wnuczka Jasia
 Potrzebująca: 22.10.2017, 17:42
 Proszę aby mój ukochany wygrał sprawę sądową i aby w naszym życiu zapanował spokój i szczęście
 Gosia: 22.10.2017, 12:28
 Św Rito błagam o pomoc w rozwiązaniu moich trosk i zmartwień. Błagam o pomoc w zmianie pracy mojego męża. Miej nas w swojej opiece i pomóż w sprawach beznadziejny i trudnych
 samotna matka,: 22.10.2017, 09:54
 Swieta Rito patronko ludzi samotnych, zagubionych potrzebujacych Twojego wsparcia opieki ,Prosze dodawaj mi sił bo samotność w starszym wieku to ciężka próba przetrwania , walka z samym soba i psychcznym załamaniem, w czasie chorób,Sa to Bardzo cieszkie i smutne chwile bo rodzina ,dzieci zapominaja ze maja obowiazek wobec rodzica. Prosze goraco o zdrowie abym moje dolegliwosci potrafiła pokonac,,Miej mnie w opiece w czasie zleconych badan,zabiegu który mnie czeka, aby wszystko wyszlo dobrze,albo uczyn Cud aby ustapiły same te dolegliwosci i nie konieczne były ,zabiegi,moze 2 moze 3,Boje sie ,PomóZ mi Swieta Rito wstaw sie do Jezusa Miłosiernego i Matuchny o wsparcie i pomoc i wysłuchanie moich goracych prósb,Goraco prosze abym w zdrowiu iszczesliwie doczekała moich 70tych Urodzin,,Wierze i Ufam w Miłosierdzie Boze,,,Twoja czcicielka,
 samotna matka,: 22.10.2017, 09:50
 Swieta Rito patronko ludzi samotnych, zagubionych potrzebujacych Twojego wsparcia opieki ,Prosze dodawaj mi sił bo samotność w starszym wieku to ciężka próba przetrwania , walka z samym soba i psychcznym załamaniem, w czasie chorób,Sa to Bardzo cieszkie i smutne chwile bo rodzina ,dzieci zapominaja ze maja obowiazek wobec rodzica. Prosze goraco o zdrowie abym moje dolegliwosci potrafiła pokonac,,Miej mnie w opiece w czasie zleconych badan,zabiegu który mnie czeka, aby wszystko wyszlo dobrze,albo uczyn Cud aby ustapiły same te dolegliwosci i nie konieczne były ,zabiegi,moze 2 moze 3,Boje sie ,PomóZ mi Swieta Rito wstaw sie do Jezusa Miłosiernego i Matuchny o wsparcie i pomoc i wysłuchanie moich goracych prósb,,Wierze i Ufam w Miłosierdzie Boze,,,Twoja czcicielka,
 Gosia: 21.10.2017, 15:30
 ŚW RITO DZIĘKUJĘ ZA DOTYCHCZASOWĄ OPIEKĘ I POMOC. BŁAGAM O ZDROWIE DLA MNIE I MOJEJ RODZINY, POMÓŻ MOJEMU MĘŻOWI W ZNALEZIENIU NOWEJ PRACY. MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej