Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do św. Rity (II)

(święta od spraw beznadziejnych)


Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.


Święta Maryjo, módl się za nami
Święta Maryjo,
Niepokalana Dziewico,
Królowo nieba i ziemi, módl się za nami.
Matko Serca Najświętszego,
Wszyscy święci, Aniołowie i Archaniołowie, módlcie się za nami
Święta Rito, Patronko w sprawach rozpaczliwych, módl się za nami.
Święta Rito, wzorze pokory,
Święta Rito, wzorze w zdaniu się na wolę Bożą,
Święta Rito, miłośniczko ukrzyżowanego Zbawiciela,
Święta Rito, oblubienico cierpiącego Zbawiciela,
Święta Rito, któraś z męką Chrystusową współcierpiała,
Święta Rito, ukoronowana cierniem przez anioła,
Święta Rito, któraś rany korony cierniowej na czole znosiła,
Święta Rito, któraś niezachwianie Miłosierdziu Bożemu ufała,
Święta Rito, któraś nigdy w skuteczność modlitwy nie zwątpiła,

Abyśmy siebie samych zaprzeć się umieli, uproś nam Święta Rito
Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusa Pana,
Abyśmy nieprzyjaciół naszego zbawienia pokonać umieli,
Abyśmy umieli zdać się na wolę Bożą,
Abyśmy złe skłonności nasze poskromić umieli,
Abyśmy wiarę niezachwianą w sercu zachowali,
Aby serca gorliwością o chwałę Bożą pałały,
Abyśmy anielską cnotę czystości umiłowali,
Abyśmy bliźnich naszych w Bogu umiłowali,
Aby Bóg Miłosierny wielkich świętych w naszej ojczyźnie wzbudzić raczył,

Baranku Boży, któryś okazał największe miłosierdzie w odkupieniu świata na krzyżu - przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który się miłosiernie ofiarujesz za nas w każdej Mszy świętej - wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który z nieprzebranego miłosierdzia gładzisz grzechy nasze - zmiłuj się nad nami.


K. Módl się za nami Święta Rito.
W. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusa Pana.Módlmy się: Wszechmogący wieczny Boże, który w nieskończonym miłosierdziu swoim za wstawiennictwem św. Rity wysłuchujesz nas i w takich okolicznościach, gdy już według ludzkiego rozumienia żadnej nie ma nadziei; użycz nam, prosimy Cię, przez tę miłość, którą serce św. Rity dla Ciebie pałało, abyśmy się stali godnymi zmiłowania Twojego, aby niewierni poznali, że Ty, o Boże miłosierny, pokornym i skruszonym łaski dajesz, a dla słabych i bezbronnych jesteś tarczą i obroną. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


O doznanych łaskach prosimy powiadomić
Zgromadzenie Sióstr Augustianek
ul. Skałeczna 12, 31-065 Kraków


   


Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Bożenka: 20.04.2010, 08:59
 Św. Rito pomóż mi podejmować słuszne decyzje, obym nie błądziła, bym mądrze wybierała przyjaciół, miejsca pracy, bym nie musiała żałować swoich decyzji. Proszę o zdrowie dla siostry, lepsza pracę dla mnie i dobrą pracę dla męża.
 wiola: 19.04.2010, 14:46
 Św. Rito, dziękuję za wysłuchane prośby, miej mnie w dniu dzisiejszym w swojej opiece. Dobry Boże, pomóż by wszystko zaczęło się układać i iść w dobrym kierunku. Wiesz, jakie intencję noszę w sercu. Bóg zapłać
 jarek: 18.04.2010, 23:05
 Św.Rito ratuj mnie od grzechow i wszelkiego złego,wyjednaj mi łaski do lepszego życia,chroń od złych przyzwyczajeń
 wiola: 18.04.2010, 23:04
 Św Rito proszę o zdrowie dla mojego syna Marka a takze dla mnie,mojego nazeczonego.Chroń nas przed szalejącą grypą i nieszczęśliwymi wypadkami.
 bożenka: 15.04.2010, 10:03
 Św. Rito pomóż mi w spełnieniu marzeń innych ludzi, obym była lepszym człowiekiem. Pozwól mi wprowadzać pokój i dobro, tam dokąd zmierzam. Weź mnie w swoją opiekę i dodaj wiary moim bliski, niech ich serca otworzą się na Boża miłość.
 bożenka: 13.04.2010, 19:44
 Św.Rito Proszę cię o dobrą pracę, nawrócenie dla całej rodziny, zdrowie dla Agusi, mamy i Jacka i o tą sprawę, co zawsze.kocham Cię. Pomóż mi być lepszą.
 ALDONA : 11.04.2010, 21:20
 Święta Rito tak długo Cie już błagam i proszę o miłości kAMILA ,proszę wysłuchaj mnie i u proś u Pana Naszego Jezusa Chrystusa Łaskę o która tak długo proszę .AMEN
 bozenka: 08.04.2010, 20:08
 Święta Rito proszę o zdrowie dla mojej siostry i całej rodziny, oby ta paskudna choroba nie zostawiła śladu po sobie. Błagam o lepszą pracę, o dobrą pracę dla męża, o pomoc w spłacie długów i o ta jedna sprawę jeszcze. Twoja cała ja
 mariusz: 06.04.2010, 09:22
 Święta Rito proszę wyproś u Pana pomoc dla mnie i mojej rodziny w sprawach finansowych. Pomóż mi spłacić moje długi, wypraszaj łaski dla mojej rodziny. uwolnij mnie równiez od zła
 edyta: 04.04.2010, 15:28
 Swieta Rito blagam o wstawiennictwo za mna u Boga o uleczenie mnie z przewleklej depresji,choroby kregoslupa i innych Bogu wiadomych chorob. Św.Rito ratuj mnie od grzechow i wszelkiego złego,wyjednaj mi łaski do lepszego życia,chroń od złych przyzwyczajeń
 wioletta: 04.04.2010, 15:27
 Św. Rito proszę Ci o wstawiennicwo u Pana Boga i Matki Najswiętszej o pomoc dla mojej rodziny w sprawach finansowych oraz o mądrość i wiarę dla moich dzieci . Błogam Cię pomóż mi w rozwiązaniu moich trudnych spraw.Z wiarą i ufnością proszę Cię. Swieta Rito blagam o wstawiennictwo za mna u Boga o uleczenie mnie z przewleklej depresji,choroby kregoslupa i innych Bogu wiadomych chorob.
 ala: 04.04.2010, 15:27
 Św. Rito proszę Ci o wstawiennicwo u Pana Boga i Matki Najswiętszej o pomoc dla mojej rodziny w sprawach finansowych oraz o mądrość i wiarę dla moich dzieci . Błogam Cię pomóż mi w rozwiązaniu moich trudnych spraw.Z wiarą i ufnością proszę Cię.
 KJZH: 31.03.2010, 20:52
 Blagam z calego serca Sw.Rito o wstawiennictwo u Pana Boga i Matki Najswietrzej o uproszenie mi laski o ktora prosze.Prosze o powrot milosci jaka jest Jarek,zachowaj moja milosc w sercu dla niego jesli jest mi przeznaczony.Ale jesli Boza wola jest inna zdejmij z mego serca ten ciezar ktory roztrzaskuje moje serce.Blagam pomóż sw. Rito i miej mnie w opiece.W Tobie cala moja nadzieja.
 Bożena: 07.03.2010, 13:30
 święta Rito dziękuję ci za pracę.Proszę o zdrowie dla Majki, aby szybko pokonała zapalenie płuc, o wzrost w wierze dla całej rodziny i o zdrową atmosferę w pracy.Proszę o pomoc w spłacie długów, pracę dla męża i o tą jeszcze jedną sprawę.oddaje się tobie i twojej opiece.oddaje ci wszystkie poczęte a nienarodzone dzieci.oddaje ci ofiary gwałtu i przemocy, oby powróciły do normalnego życia. oddaje ci tych wszystkich , którzy się do ciebie uciekają i proszą o twoje wstawiennictwo.
 w i j: 06.03.2010, 15:10
 Święty Rito, broń Nas od złego, walcz o mnie i o Jarka, odsuń od Nas złe duchy. Mniej nas w swej opiece!!!!!Św.Rito proszę cię gorąco i całym sercem uproś zdrowie dla nas,Św. Rito proszę Ci o wstawiennicwo u Pana Boga i Matki Najswiętszej o pomoc dla mojej rodziny w sprawach finansowych oraz o mądrość i wiarę dla moich dzieci . Błogam Cię pomóż mi w rozwiązaniu moich trudnych spraw.Z wiarą i ufnością proszę Cię.
 matka: 11.02.2010, 22:09
 Błagam Cie św.Rito o wstawiennictwo do Pana Naszego Jezusa Chrystusa w intencji mojej ukochanej córki i jej nienarodzonego,chorego dzieciatka.Umocnij mnie sw.Rito w wierze i wymódl łaske dla nich.Będę Cie codzień wielbic w modlitwie.
 mama : 08.02.2010, 21:12
 Sw.Rito blagam Cie w intencji mojego dziecka ,wypraszaj mu wszelkie laski ,obdarz go moca Ducha Sw.Boze pomoz mu.
 Joanna 03.02.2010: 03.02.2010, 08:24
 Św. Rito proszę Ci o wstawiennicwo u Pana Boga i Matki Najswiętszej o pomoc dla mojej rodziny w sprawach finansowych oraz o mądrość i wiarę dla moich dzieci . Błogam Cię pomóż mi w rozwiązaniu moich trudnych spraw.Z wiarą i ufnością proszę Cię.
 Joanna: 03.02.2010, 08:15
 Św. Rito proszę Ci o wstawiennicwo u Pana Boga i Matki Najswiętszej o pomoc dla mojej rodziny w sprawach finansowych oraz o mądrość i wiarę dla moich dzieci . Błogam Cię pomóż mi w rozwiązaniu moich trudnych spraw.Z wiarą i ufnością proszę Cię.
 barbara: 29.01.2010, 09:41
 Proszę o miłość i zgodę oto abyśmy się do siebie zbliżyli, szanowali i kochali o dary ducha świętego
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej