Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa dziewczyny zakochanej w księdzu

"Mam 22 lata, ułożyłam własną modlitwę, myślę że może się przydać, bo napewno wiele dziewczyn pisze z problemem zakochania do osoby duchownej"

Boże ...kocham człowieka ...który jest ...kapłanem. Cieszę się, że Tobie mogę tak spokojnie o tym powiedzieć. Nie mam już sił, by ukrywać tę miłość przed sobą, chciałabym wykrzyczeć to przed całym światem jak bardzo go kocham.

Boże, pomóż mi zrozumieć, że On Tobie służy i nigdy nie będziemy razem, on już znalazł miłość swojego życia, Ty Boże jesteś jego miłością. Nie chcę odbierać go Tobie Boże, bo Cię kocham.

On należy do Ciebie, więc zaopiekuj się nim i uczyń z niego kapłana na Twoje podobieństwo. Chcę, by on dobrze Tobie służył, spraw, by dochował Tobie wierności i owocnie pracował dla Twojej chwały.

Naucz mnie, Boże, prawdziwej miłości, bym kochała go bezinteresownie, niech to będzie miłość odpowiedzialna, a pustkę, która jest w moim sercu, gdy nie ma go przy mnie, zapełnij Twoją miłością.

Ufam Tobie. Amen.

AAMS

Zobacz również: [ Zakochałam się w księdzu ]


   


Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 xxx: 06.07.2008, 17:48
 nie kradnij milosci nieprzeznaczonej dla ciebie
 p...: 05.07.2008, 00:43
 nie bede oryginalna piszac,ze jest to bardzo piekne..ja chcialabym za nia podziekowac,bo od dzis nie opusci mnie juz wiecej i wierze,ze przyczyni sie do mojego glebszego zawierzenia Bogu i jeszcze szczerszej modlitwy o trwanie w tak pieknym powolaniu tej tak bliskiej osoby..dziekuje
 Justyna: 03.07.2008, 12:50
 też byłam zakochana w księdzu i to parę lat. dziękuję Bogu, że po wszystkim mogę spojrzeć sobie i Jemu w twarz i powiedzieć: wygrałam tą walkę. pozdrawiam wszystkie dziewczyny w takiej sytuacji! to na prawdę da się przeżyć, tylko całe swoje życie trzeba oprzeć na Bogu a on nie zostawi nas samych:)
 Ania: 02.07.2008, 19:19
 Ja też zakochałam się w księdzu i mam nadzieję, że ta modlitwa mi pomoże :)
 Zakochana...: 02.07.2008, 18:58
 Piękna modlitwa... Tak bardzo rozumiem te słowa... Modlę się za "mojego" kapłana, żeby nigdy nie pokochał mnie tak, jak ja jego kocham... Żeby pozostała na zawsze przyjaźń... A Bogu dziękuję, że mogłam go poznać i pokochać tak mocno za to, że jest - tak po poprostu... Mimo iż wiem, że to nigdy się nie spełni to czerpię z tego siłę i umacniam wiarę chociaż czasami jest ciężko, bardzo ciężko...
 marta: 02.07.2008, 14:13
 piękne... to jest prawdziwa miłosc gdy zapominamy o swoich potrzebach i rezygnujemy ze swoich pragnień dla dobra bliskiej osoby:)
 M.: 02.07.2008, 14:06
 Piekna modlitwa. Mysle ze wielu osobom jej potrzeba. Modlmy sie za nich i za kaplanow, zeby byli wierni swojemu powolaniu.
 anka: 02.07.2008, 13:56
 śliczna:)
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej