Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki

Modlitwa przed podjęciem ważnej decyzji


     Kochany, mój Aniele Stróżu i wierny Przyjacielu, Ty wiesz, że znajduję się obecnie w obliczu podjęcia ważnej dla mnie decyzji (można tu przedstawić, jaka to decyzja). Przyjdź mi z pomocą abym dokonał słusznego i właściwego wyboru, który się będzie podobał Bogu i będzie zgodny z Jego wolą. Amen.


Modlitwa przed wyborem stanu
(dla dziewcząt i chłopców)

     Aniele mój, Stróżu kochany. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za Twoją obecność w moim życiu, dziękuje za opiekę, jaką mnie otaczasz i za wszelkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim pośrednictwem. Obecnie stoję przed trudną decyzją dotyczącą dalszego mojego życia. Z całym zaufaniem zwracam się do Ciebie i proszę, abyś pomógł mi dokonać właściwego wyboru stanu, który sam Bóg dla mnie przeznaczył z chwilą mego przyjścia na świat. Uporządkuj moje pragnienia, aby odpowiadały woli Boga i wprowadź mnie na drogę mego powołania. Wiem bowiem, że tylko na niej mogę osiągnąć pełnię szczęścia.

     Pomóż mi, Aniele Stróżu mój, dostać się do takiej szkoły bądź uczelni, która odpowiada mojemu powołaniu i talentom, którymi mnie Bóg obdarzył. Za udzieloną mi pomoc składam gorące dziękczynienie, a Bogu hołd uwielbienia. Amen.Modlitwa rodziców przed dokonaniem wyboru stanu swego dziecka


     Aniele Stróżu naszej córki, syna (wymienić imię), pozdrawiamy Cię i serdecznie dziękujemy za Twoją niestrudzoną opiekę jaką nad nim sprawujesz. Teraz nasze dziecko stoi przed ważnym wyborem swojej dalszej drogi życiowej. Prosimy Cię; pomóż naszej córce, synowi obrać drogę zgodną z planami Bożymi. Usuwaj przeszkody, pojawiające się na niej. Oszczędź naszemu dziecku pomyłek i rozczarowań, jakie mogłyby wywołać błędne decyzje. Prosimy Cię o to całym sercem, przekonani, że wysłucha Cię nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus, który żyję i króluje na wieki wieków. Amen.


Modlitwa przed zawarciem związku małżeńskiego


     Pozdrawiam Cię, mój Aniele Stróżu, i błogosławię. Uwielbiam Boga, którego Ty możesz oglądać twarzą w twarz. Ufając w Bożą i Twoją miłość do mnie, pragnę powierzyć Ci moją decyzję zawarcia związku małżeńskiego z ... (podać imię). Gorąco Cię proszę, pomóż mi poznać, czy mój wybór jest zgodny z wolą dobrego Boga. Gdyby zaś do zawarcia tego związku nie doszło, umocnij mnie w trudnych dla mnie chwilach i daj mi światło zrozumienia i poznania tego, czego Bóg oczekuje ode mnie, i tak mnie prowadź, aby Jego wola w całym moim życiu spełniała się. Amen.


Do Anioła Stróża męża


     Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie. Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne. Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa. Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże. Amen.


Do Anioła Stróża żony


     Pozdrawiam Cię i błogosławię, Aniele Stróżu mojej żony, i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Ty najlepiej znasz moją żonę, jej potrzeby, charakter, wszystko, co lubi i co ją drażni, i denerwuje. Proszę, pomagaj mi, abym był dla niej dobry i unikał wszelkich z nią zatargów i konfliktów. Pomagaj mi coraz lepiej ją poznawać i prawdziwie kochać, aby małżeństwo nasze było trwałe i abyśmy dochowali wierności, którą ślubowaliśmy sobie wobec Boga. Usuwaj z jej życia i postępowania wszelkie dla nas zagrożenia, o co Cię gorąco proszę. Amen.


Do Anioła Stróża naszego przełożonego


     Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu N. [podać imię lub nazwisko] i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Proszę Cię, skłoń jego serce, aby w stosunku do każdego z pracowników był łaskawy, uczciwy i sprawiedliwy. Niech stanie się godnym przykładem życia i postępowania dla innych. A nade wszystko, mój Aniele Stróżu, proszę o pomoc, abym każdego dnia pozostawał z nim w dobrych stosunkach. Pomóż nam usuwać wszelkie konflikty i nieporozumienia między nami, aby współpraca nasza przebiegała owocnie, w atmosferze zgody, na większą chwałę Bożą. Amen.


   


Szaleństwo modlitwy Szaleństwo modlitwy
Matt Woodley
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się... czy Twój sposób modlenia się rzeczywiście przybliża Cię do Boga? Czy chciałbyś... ożywić swoją modlitwę i pogłębić wiarę?

Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie dostaniesz na to rozwiązania... gotowego rozwiązania, ale niezwykle ważną podpowiedź...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Jola 22. 04 .2016: 23.04.2016, 05:49
 Aniele struzu mego syna pomuz mu zwalczyć chorobe skury trodzik z kturym sie boryka tyle lat . Przyjmuje leki silne, pomuz mu zeby sie wyleczyl zeby ta choroba go w koncu opuscila to i on stanie sie weselszym czlowiekiem bo ta choroba psychikie mu psuje martwie sie o niego.Prosze bardzo pomuz mu aniele struzu.
 Dziewczyna: 05.02.2016, 12:18
 Boze błagam Cie o bezpieczeństwo dla ukochanego i zdrowie i błogosław mojej rodzinie, amen
 aa: 08.12.2015, 12:56
 Aniele stróżu proszę wysłuchaj mnie, zeby wszytko dobrze sie skończyło Amen
 aa: 08.12.2015, 12:54
 Aniele stróżu proszę wysłuchaj mnie Amen
 halina: 23.11.2015, 08:08
 Aniele Boży doprowadz do domu mych bliskich bądz z nimi w drodze
 Halina: 21.11.2015, 12:45
 Aniele Boży pomóż mi w najtrudniejszych chwilach
 K: 26.10.2015, 08:26
 Boze mniej w opiece mojego ukochanego zawsze oraz w każdej sytuacji, amen
 marzena: 29.07.2015, 22:20
 Mój kochany Aniele stróżu prosze cie o pomoc proszę cie wyproś łaskę aby mój mąz wybaczył mi krzywdę tobie znaną aby to więcej nie rujnowało naszego małżeństwa aby nasze małżeństwo sie uzdrowiło
 lid;: 13.06.2015, 22:43
 aniele strużu wypros u najswietrzej panny maryii łaske macierzyństwa dla mojej siostry
 Dziadek-JANEK: 03.06.2015, 21:00
 Aniele Stróżu naszego wnuka KUBUSIA wyproś łaskę zdrowia dla niego,żeby jak najszybciej powrócił do zdrowia po zapaleniu płuc,inie miał żadnych powikłań i komplikacji.
 Ks: 08.05.2015, 10:02
 Boze strzeż mojego meza zawsze i wszędzie, amen
 Anna: 20.04.2015, 15:24
 Aniele strozu męża proszę aby podjął dobrą decyzję i nie zostawiał naszej rodziny. Błagam niech usłyszę dziś te słowa, że pomylił się i nie odchodzi. Bądź litościw dla mnie i córek.
 Anna: 20.04.2015, 15:21
 Aniele strozu męża proszę aby podjął dobrą decyzję i nie zostawiał naszej rodziny. Błagam niech usłyszę dziś te słowa, że pomylił się i nie odchodzi. Bądź litościw dla mnie i córek.
 Kasia: 11.03.2015, 15:59
 Aniele Boze stróżu Sebastiana ty zawsze przy nim stój , rano, wieczór we dnie o w nocy bądź mi zawsze ku pomocy strzeż duszy i ciała jego i zaprowadź go żywota wiecznego amen
 sylwia: 16.10.2014, 15:47
 Aniele Boży mojego męża strzeż go zawsze ode złego,zachowaj w zdrowiu,dodaj sił,i napełnij radością.Amen.
 Grażyna: 02.09.2014, 21:41
 Aniele Boży strózu mój TY zawsze przy mnie stój rano, wieczór, we dnie, w nocy bądź mi zawsze ku pomocy ,strzeż duszy i ciała mego zaprowadź mnie do Królestwa Niebieskiego AMEN
 joada: 25.08.2014, 22:13
 Aniele stróżu proszę Cię czuwaj nad moją rodziną,chroń nas przed złem tego świata i od wszelkich niebezpieczeństw .Pomóż nam lepiej zrozumieć nasze błędy jakie popełniamy,byśmy mogli lepiej żyć zgodnie z Bożymi przykazaniami.Aniele stróżu błagam Cię ze wszystkich sił spraw by moja córka zrozumiała że związuje się z niewłaściwym .zakłamanym człowiekiem, z którym będzie bardzo nieszczęśliwa .Nie dopuść do tego mój Aniele stróżu by związała się z nim na całe życie,oddal tego człowieka od mojej córki i mojej rodziny błagam Cie ze wszystkich sił otwórz oczy mojej córce.
 wiola: 12.06.2014, 22:41
 Boze tyle mam prozb, ze nie wiem od czego zaczac.... Prosze Cie wskaz mi droge, gdzie mam isc..nie wiem jak zyc..naucz mnie cieszyc sie z tego co mam, naucz mnie nie pragnac wiecej anizeli potrzebuje... Blagam Cie by moj maz wybaczyl mi zdrady, NIech moja corka wybaczy mi. Tak bardzo ich kocham...
 wiola: 12.06.2014, 22:39
 Boze tyle mam prozb, ze nie wiem od czego zaczac.... Prosze Cie wskaz mi droge, gdzie mam isc..nie wiem jak zyc..naucz mnie cieszyc sie z tego co mam, naucz mnie nie pragnac wiecej anizeli potrzebuje... Blagam Cie by moj maz wybaczyl mi zdrady, NIech moja corka wybaczy mi. Tak bardzo ich kocham...
 Jola z Piły: 11.06.2014, 12:42
 ANIELE,STRÓŻU MÓJ-błagam -pomóż ,aby mój syn nie ulegał namowom i wpływowi złego towarzystwa bo jest chory po wypadku.Proszę o zdrowie dla mojej córki Ani ,moich kochanych wnucząt Dorotki i Wojtusia icałej rodziny a dla mnie odrobinę zdrowia,łaski i spokoju
 
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej