Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Modlitwa przed podjęciem ważnej decyzji

     Kochany, mój Aniele Stróżu i wierny Przyjacielu, Ty wiesz, że znajduję się obecnie w obliczu podjęcia ważnej dla mnie decyzji (można tu przedstawić, jaka to decyzja). Przyjdź mi z pomocą abym dokonał słusznego i właściwego wyboru, który się będzie podobał Bogu i będzie zgodny z Jego wolą. Amen.


Modlitwa przed wyborem stanu
(dla dziewcząt i chłopców)

     Aniele mój, Stróżu kochany. Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuje za Twoją obecność w moim życiu, dziękuje za opiekę, jaką mnie otaczasz i za wszelkie łaski, jakie otrzymuję za Twoim pośrednictwem. Obecnie stoję przed trudną decyzją dotyczącą dalszego mojego życia. Z całym zaufaniem zwracam się do Ciebie i proszę, abyś pomógł mi dokonać właściwego wyboru stanu, który sam Bóg dla mnie przeznaczył z chwilą mego przyjścia na świat. Uporządkuj moje pragnienia, aby odpowiadały woli Boga i wprowadź mnie na drogę mego powołania. Wiem bowiem, że tylko na niej mogę osiągnąć pełnię szczęścia.

     Pomóż mi, Aniele Stróżu mój, dostać się do takiej szkoły bądź uczelni, która odpowiada mojemu powołaniu i talentom, którymi mnie Bóg obdarzył. Za udzieloną mi pomoc składam gorące dziękczynienie, a Bogu hołd uwielbienia. Amen.Modlitwa rodziców przed dokonaniem wyboru stanu swego dziecka

     Aniele Stróżu naszej córki, syna (wymienić imię), pozdrawiamy Cię i serdecznie dziękujemy za Twoją niestrudzoną opiekę jaką nad nim sprawujesz. Teraz nasze dziecko stoi przed ważnym wyborem swojej dalszej drogi życiowej. Prosimy Cię; pomóż naszej córce, synowi obrać drogę zgodną z planami Bożymi. Usuwaj przeszkody, pojawiające się na niej. Oszczędź naszemu dziecku pomyłek i rozczarowań, jakie mogłyby wywołać błędne decyzje. Prosimy Cię o to całym sercem, przekonani, że wysłucha Cię nasz Pan i Zbawiciel Jezus Chrystus, który żyję i króluje na wieki wieków. Amen.


Modlitwa przed zawarciem związku małżeńskiego

     Pozdrawiam Cię, mój Aniele Stróżu, i błogosławię. Uwielbiam Boga, którego Ty możesz oglądać twarzą w twarz. Ufając w Bożą i Twoją miłość do mnie, pragnę powierzyć Ci moją decyzję zawarcia związku małżeńskiego z ... (podać imię). Gorąco Cię proszę, pomóż mi poznać, czy mój wybór jest zgodny z wolą dobrego Boga. Gdyby zaś do zawarcia tego związku nie doszło, umocnij mnie w trudnych dla mnie chwilach i daj mi światło zrozumienia i poznania tego, czego Bóg oczekuje ode mnie, i tak mnie prowadź, aby Jego wola w całym moim życiu spełniała się. Amen.


Do Anioła Stróża męża

     Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu mojego męża, błogosławię Boga obecnego w Tobie i proszę, abyś udzielał mi potrzebnych pouczeń i rad, jak powinnam postępować wobec mojego męża, ponieważ Ty go lepiej znasz ode mnie. Niech jego miłość do mnie wzrasta i nas łączy, abyśmy wspólnie dochowali sobie wierności tak jak przysięgaliśmy to sobie wobec Boga, i osiągnęli szczęście wieczne. Pomóż mu w życiu usuwać wszystko, co może zagrozić trwałości i wierności naszego małżeństwa. Uwielbiam Boga obecnego w Tobie i dziękuje za wszystkie otrzymane za Twoim pośrednictwem łaski Boże. Amen.


Do Anioła Stróża żony

     Pozdrawiam Cię i błogosławię, Aniele Stróżu mojej żony, i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Ty najlepiej znasz moją żonę, jej potrzeby, charakter, wszystko, co lubi i co ją drażni, i denerwuje. Proszę, pomagaj mi, abym był dla niej dobry i unikał wszelkich z nią zatargów i konfliktów. Pomagaj mi coraz lepiej ją poznawać i prawdziwie kochać, aby małżeństwo nasze było trwałe i abyśmy dochowali wierności, którą ślubowaliśmy sobie wobec Boga. Usuwaj z jej życia i postępowania wszelkie dla nas zagrożenia, o co Cię gorąco proszę. Amen.


Do Anioła Stróża naszego przełożonego

     Pozdrawiam Cię, Aniele Stróżu N. [podać imię lub nazwisko] i uwielbiam Boga obecnego w Tobie. Proszę Cię, skłoń jego serce, aby w stosunku do każdego z pracowników był łaskawy, uczciwy i sprawiedliwy. Niech stanie się godnym przykładem życia i postępowania dla innych. A nade wszystko, mój Aniele Stróżu, proszę o pomoc, abym każdego dnia pozostawał z nim w dobrych stosunkach. Pomóż nam usuwać wszelkie konflikty i nieporozumienia między nami, aby współpraca nasza przebiegała owocnie, w atmosferze zgody, na większą chwałę Bożą. Amen.


   


Modlitewnik dla małżonków Modlitewnik dla małżonków
Małgorzata Rogalska
Niniejszy modlitewnik może być pomocny dla małżonków w ich indywidualnej, jak i wspólnej modlitwie. Zamieszczono w nim modlitwy o miłość, modlitwy małżonków za siebie, za dzieci, za całą rodzinę, modlitwy w różnych sytuacjach, zarówno radosnych np. rocznicy ślubu, jak i trudnych np. gdy małżeństwo przechodzi kryzys... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 matka: 24.04.2014, 10:53
 Aniele Strużu pomóż mojemu synowi w nauce
 Bożena:: 26.03.2014, 06:40
 *PANIE BOŻE! ANIELE STRÓŻU MÓJ!DZIĘKUJĘ ZA TWOJĄ OBECNOŚĆ W MOIM ŻYCIU! SPRAW PROSZĘ, ABYM UMIAŁA SŁUCHAĆ -"w cichości "***PANIE! TY JESTEŚ TĄ " C I S Z Ą"****AMEN****
 k....: 24.03.2014, 16:13
 Aniele Boży pomóż mi podjąć właściwą decyzje w sprawie pracy.
 ania: 10.12.2013, 01:18
 Moj Aniele. Pomóż mi podjąć najwlasciwsza decyzje w sprawie mieszkania dla mojej rodziny. Dziękuję.
 czarna: 01.10.2013, 07:22
 boże daj mi siły żebym nie musiała ciągle się martwić pieniądze szcześcia nie daja ale ich nie mieć i cile się martwić jestem podłamana miej mnie w swej opiece i mą rodzine
 agata: 18.08.2013, 21:59
 Kochany Aniele Boży Stróżu mój, proszę Cię o pomoc w podjęciu ważnej życiowej decyzji, Ty wiesz co będzie dla mnie najlepsze, co będzie zgodne z wolą Bożą, proszę Cię Boże daj mi światło Ducha Świętego bym mogła rozpoznać Jego wolę i bym w końcu znalazła pokój dla mojego serca...amen
 Asia: 31.07.2013, 14:44
 Nasz kochany Aniele Strozu, prosze o pomoc w podjeciu odp decyzji dotyczacej sprawy mieskaniowej
 jasia: 23.07.2013, 21:34
 aniele mój tak bardzo cie prosze aby noj maz do mnie wrocil aby poznal Boga
 kasia,GDANSK: 30.06.2013, 18:52
 ANIELE STRÓŻU. BŁAGAM CIĘ O OCHRONĘ MNIE W PRACY ,PRACUJĘ Z LUDŻMI ,KTÓRZY SIĘ NIE LUBIĄ.CIESZĄ SIĘ Z NIEPOWODZEŃ INNYCH LUDZI.OCHROŃ MNIE WIESZ O CO CHODZI ,MÓJ ANIELE.
 kasia,GDANSK: 30.06.2013, 18:51
 ANIELE STRÓŻU. BŁAGAM CIĘ O OCHRONĘ MNIE W PRACY ,PRACUJĘ Z LUDŻMI ,KTÓRZY SIĘ NIE LUBIĄ.CIESZĄ SIĘ Z NIEPOWODZEŃ INNYCH LUDZI.OCHROŃ MNIE WIESZ O CO CHODZI ,MÓJ ANIELE.
 Aga: 23.06.2013, 22:23
 Aniele Boży, Stróżu mój, proszę, pomóż mi w podjęciu bardzo trudnej decyzji. Wskaż właściwą dla mnie drogę i zgodną z wolą Bożą. Amen.
 I.mm: 15.04.2013, 22:08
 Aniele Bozy Strozu Moj , pomóż mi w podjęciu dobrej decyzji , czuwaj nademna w zlych chwilach , zlaszcza aby operacja ktora bede miala udala sie. Czuwaj nad moja babcia , żeby na starość nie musiała tak cierpieć w chorobie i żeby mogła żyć zdrowa jak najdłużej . Żebym zdarzyła się jeszcze odwdziewczyc jej za to wszystko co dla mnie robi .
 zosia : 04.04.2013, 21:35
 Aniele strozu moj -uchron -moje dzieci -sprowadz na dobra droge-
 teresa: 30.03.2013, 18:44
 aniele boze strozu mojej corki, mego syna,chron moje dzieci od wszelkiego zla, strzesz ich, daj im spokoj ducha.
 zosia: 13.02.2013, 21:15
 Anielestrozu moj -prosze Cie o oswiecenie LenkiEdiego zeby lepej wynagradzali i szanowali
 Joanna: 28.01.2013, 23:00
 Aniele stróżu mojej szefowej,proszę Cię aby była szefowa zadowolona z mojej pracy, doceniała mój wkład i zapał do pracy. Nie robiła zamieszania.
 zosia: 12.12.2012, 07:58
 aniele strozu moj prosze cie dla ani -zeby mogla miec dzieciatko...
 Viola: 19.11.2012, 17:25
 Aniele Boży,tak bardzo Ciebie proszę pomóż mi dalej żyć,żeby wszystko się poukładało pozytywnie. Jednocześnie dziękuje Ci za to że jesteś i się mną opiekujesz....
 Viola: 19.11.2012, 16:23
 Aniele Boży,proszę Cię pomóż mi w tej trudniej sytuacji która mnie przerasta.pomóż mi odnaleźć spokój ..... tak bardzo Cię błagam
 bożenka: 02.10.2012, 17:00
 Aniele stróżu Błagam pomóż mi aby kierowniczka nie znęcała się nade mną i nie zabierała mi premii, bo nie ma racji , wiesz, że nie ponoszę winy za rzeczy, które mi zarzuca.amen
 
[1] [2] (3) [4] [5] [6] [7] [8]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej