Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Trzydniowe nabożeństwo do świętego Józefa w nagłej potrzebie

     Dzień pierwszy

     Najukochańszy Oblubieńcze Maryi, zawsze Dziewicy, najdroższy mój Patronie święty Józefie, do Ciebie się uciekam w tej tak trudnej mojej sprawie, przypominając Ci siedem boleści, którymi było przejęte na ziemi twoje serce. Błagam Cię, racz mi uprosić pożądaną łaskę i pocieszyć przez pamięć na tę radość ducha, gdy Maryja Niepokalana otaczała Cię swoją obecnością i troskliwością przy Twoim skonaniu. Przemów dziś do Niej za mną, aby przez miłość, jaką masz ku Niej, ulitowała się nade mną i pocieszyła mnie w tym nieszczęściu.

     Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo...

     Dzień drugi

     Najmiłościwszy Opiekunie Jezusa, naszego Odkupiciela, uciekam się do Ciebie, przedstawiając Ci tę moją prośbę. Błagam Cię przez te pociechy, którymi opływało tu na ziemi Twoje serce, kiedy Jezus swą miłosną obecnością otoczył Cię w chwili Twego zgonu. O święty mój Patronie, wy-jednaj mi pożądaną łaskę i przemów za mną do Jezusa, aby przez tę miłość dla Niego, jaką było przepełnione Twoje serce, ulitował się nade mną i pocieszył mnie w tym utrapieniu.

     Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo...

     Dzień trzeci

     Najmiłościwszy Przedstawicielu Trójcy ziemskiej, mój najdroższy Opiekunie, który jesteś obdarzony w Niebie szczególnymi łaskami, oddaję Ci tę tak ważną dla mnie sprawę prosząc Cię, o święty mój Patronie, przez pamięć na tę wielką chwałę, którą otoczyła Cię Trójca Przenajświętsza po Twoim odejściu z tej doliny płaczu do nieba. Racz mnie Jej przedstawić i uprosić mi tę łaskę, przez wzgląd na najgłębszą cześć, którą Ty Jej oddawałeś tu na ziemi, aby raczyła ulitować się nade mną i pocieszyć mnie w tym moim nieszczęściu.

     Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo...

   


Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 matka mh: 20.01.2012, 10:10
 Sw.Józefie błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego-Najwyższego Boga -w sprawie szybkiego przerwania niedozwolonego uczucia mojej starszej córki do kapłana i tego kapłana do mojej córki. Mająca jakąkolwiek nadzieję-zatroskana matka.
 matka: 15.01.2012, 09:07
 Sw.Józefie-błagam Cię o wstawiennictwo za Twoją pomoca u Pana Naszego pomoc w uzyskaniu miejsca na terapię dla mojego uzależnionego od narkotków syna Piotra,który oczekuje na miejsce na terapię.Pomóż mu błagam,bo pogubił się w życiu spraw aby znalazło się miejsce w osroku na które czeka i aby terapia powróciła go normalnego zycia.
 Andrzej: 10.01.2012, 21:58
 Gorąco proszę o modlitwę w intencji podjęcia dobrej decyzji w czekającym mnie bardzo trudnym dla mnie wyborze związanym ze sprawami zawodowymi. Dobry Boże, błagam Cię, wysłuchaj mnie grzesznego i pozwól mi oraz mojej żonie wybrać lub znaleźć ciekawą, satysfakcjonującą i nie tak bardzo obciążającą psychicznie pracę, która pozwoli nam również mieć czas dla naszego ukochanego synka, który jest darem od Boga. Błagam również o opiekę Bożą, zdrowie i łaski Ducha Św. dla mojej rodziny i najbliższych. Nie zasługuję na takie łaski ale tak bardzo o nie proszę bo wiem, że dla Ciebie Boże nie ma nic niemożliwego. Tyle razy mi już pomogłeś w tak trudnych sprawach i obdarowałeś mnie tyloma łaskami. Tak bardzo Ci za to dziękuję ! Dziękuję również Matce Bożej, św. Ricie, św. Judzie Tadeuszowi, św. Józefowi i bł. Janowi Pawłowi II za wstawiennictwo w moich wcześniejszych modlitwach i błagam o wstawiennictwo również i w tej sprawie. Najserdeczniejsze Bóg zapłać dla tych osób, które modliły się i będą się modlić w moich intencjach.
 ja: 09.01.2012, 21:34
 pomoz mi
 JA: 08.01.2012, 18:55
 SWIETY JOZEFIE TY MNIE WYSLUCHALES, BLAGAM WYLECZ MNIE Z DEPRESJI. BLAGAM. BLAGAM BLAGAM BLAGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 anna: 08.01.2012, 11:18
 błagam cię św Józefie wysłuchaj mojej modlitwy i wyproś mi u BOGA OJCA w niebie to o co cię proszę
 anna: 08.01.2012, 11:07
 błagam cię św Józefie wysłuchaj mojej modlitwy i wyproś mi u BOGA OJCA w niebie to o co cię proszę
 zz: 12.12.2011, 22:02
 św Józefie błagam o zdrowie dla mojego dziadka który jutro ma operacje i bardzo ciebie prosze pomóz mi w mojej cięzkiej sytucji finansowej i mieszkaniowej.
 el: 04.12.2011, 19:48
 SW. JOZEFKU wstaw sie za nami do P. Jezusa o łaske zdrowia prosze Amen
 Arima: 24.11.2011, 20:09
 Sw Jozefie prosze o pomoc w sprawie lepszej i lzejszej pracy prosze
 Gabriela: 15.11.2011, 16:41
 Sw.Jozefie wstaw sie za mna prosze.
 Małgorzata: 27.10.2011, 13:06
 Święty Józefie Błagam Cię o Wstawiennictwo w mojej sprawie do Matki Bożej , abym miała Szczęście w jak najszybszym czasie wygrać Bardzo Dużo Pieniędzy, ponieważ mam ogromne długi. Idę do szpitala na bardzo poważną operację i Bardzo bym chciała to wszystko uregulować.Ogromnie Cię Proszę o wstawiennictwo w mojej sprawie.Błagam, jestem na skraju depresji.Amen
 iwona: 09.10.2011, 12:04
 Swiety Jozefie,spraw prosze,aby nasze malzenstwo z Mirkiem przetrwalo i bylo harmonijne,aby maz otworzyl swoje serce na mnie i pokochal mnie miłoscia czysta i bezinteresowna.Spraw prosze,aby jego impulsywny charakter ustąpił.Odsun prosze wszystko,co mogłoby zagrozić naszemu małżeństwu.Dziękuję Swięty Józefie za wsparcie.Amen.
 antonina: 05.10.2011, 06:01
 Sw. Józefie proszę cię o rozwiązanie tak ważnej sprawy,jaką jest przerwanie pewnej znajomości mojej córki z osobą tzw.zakazaną.Bardzo Cię o to proszę.
 magda: 03.10.2011, 14:07
 Święty Józefie przyjdź mi z pomocą. Błagam Cię z całego serca o szczęśliwy zabieg dla mojej kochanej mamy a dla mnie o wyzwolenie z nikotynizmu. Proszę Cię z całego serca o nawrócenie dla męża i dzieci i o łaskę stałej, dobrej pracy i o łaskę postępów w nauce dla mojego dziecka i pomyślne zakończenie spraw urzędowych. I tak bardzo błagam Cię o czystość małżeńską.
 zofia : 03.10.2011, 12:12
 Blagam Cie Sw Jozefie ratoj mojee dzieci a zwlaszcz wojtka imeza uzdrow dusze moja i moich moich bliskich bardzo cierpie z powodu naszych chorych dusz BLAGAM przystal wreszcie na parafi do ktorej nas przeniesieno przetlumacz mu prosz ze wszedzie jest ten sam Bog i zeby nizlozeczyl na ksiezy izeby zapragna spotkania z corka ktora przeklina zby naszej rodzinie zapanowala milossc izgoda abysmy mogli wszyscy w rodzinnym gronie chwalic Boga BLAGAM aby to nastapilo jknaj szybciej bo juz niemam sil SPRAW SW JOZEFIE COD w mojej rodzinie DZIEKUJE
 aga : 30.09.2011, 01:37
 Św.Józefie dopomóź mi uwolnić syna od nałogu alkoholowego,i gorąco proszę rozwiązać sprawy trudne mojej wnuczki.amen
 żona i matka: 25.09.2011, 19:50
 Św.Józefie pomóż mojemu mężowi uwolnić się z nałogu alkoholowego.Gorąco proszę Św.Józefie wstaw się za moim synem i pomóż mu rozwiązać trudną sprawę.
 krystyna: 13.09.2011, 20:43
 Św. Józefie błagam , uproś u Pana naszego Jezusa Chrystusa , łaskę cudu uzdrowienia z ciężkiej choroby dla syna Dariusza. Jezusie Synu Dawida Ulituj się Nada Nami.! Panie okaż Swoje miłosierdzie ,Ratuj Go i nie opuszczaj w potrzebie.Św. Józefie, przez ręce Najukochańszej Ulubienicy Twoje Maryi ,błagamy o dar życia i zdrowia dla niego i potrzebne łaski. Amen.
 krystyna: 12.09.2011, 21:36
 Św. Józefie błagam, uproś u Pana Naszego Jezusa Chrystusa, łaskę cudu uzdrowienia z ciężkiej choroby dla syna Dariusza .Przez ręce, Najukochańszej Ulubienicy Twojej Maryi, błagam o dar życia i zdrowia dla niego oraz całkowitego wyzdrowienia z choroby Amen.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej