Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Opiekuna samotnych


Święty Józefie, Ty byłeś człowiekiem wiary - zawsze gotowym do przekreślania swoich planów, by wypełnić pragnienia Boga. Zrezygnowałeś z posiadania własnej rodziny, kiedy była potrzebna Twoja służba dla Jezusa i Jego Matki. Stałeś się ojcem przybranym i opiekunem i pod kierownictwem Ducha Świętego i Jego miłości spełniłeś rolę kochającego męża i ojca.

Twoje ciche wypełnianie woli Bożej pokazuje, jak można znaleźć pokój serca i siły duchowe. Wytrwałeś w szukaniu miejsca dla Jezusa, nie rezygnowałeś w biedzie betlejemskiej, nie straciłeś nadziei w czasie w czasie ucieczki do Egiptu i wierzyłeś dalej, kiedy Jezus zgubił się podczas pielgrzymki do Jerozolimy, W Twojej miłości zawsze służyłeś, szukając dobra żony i dziecka. Oddając własne życie w codziennej pracy i modlitwie znalazłeś drogę do zrealizowania siebie. W ten sposób stałeś się przykładem dla nas wszystkich, którzy pragniemy uczyć się żyć i kochać.

Patrząc na Ciebie rozumiemy, że można pracować ciężko, a jednak być wolnym, przeżywać krzywdy i pomimo tego zachować swoją godność i równowagę. Twoja trwała czystość jest źródłem nowej i coraz gorętszej miłości do Maryi, do Jezusa i do wszystkich.

Ojcze samotnych przyjmij nas pod Twoją szczególną opiekę. Pozwól nam doświadczyć Twojej silnej obecności i odczuć Twoją ojcowską miłość. Razem z Tobą pragniemy mieć serce dla tych , którzy są spragnieni miłości i bezpieczeństwa, którzy cierpią z powodu braku ojcowskiej opieki i rozbicia małżeństwa i rodziny. Bądź podporą dla zagubionych i pomóż znaleźć Boga tym, którzy doświadczają od ludzi zawodu lub zdrady.

Święty Józefie, pokaż nam drogę czystej miłości dla samotnych, abyśmy potrafili kochać szczególnie tych, których nikt nie kocha. Bądź z nami, abyśmy mogli pokazać spragnionemu światu miłość Ojca Niebieskiego. Amen.


   


Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej Głodni Boga. Praktyczna pomoc w charyzmatycznej modlitwie osobistej
Ralph Martin
Jesteś chrześcijaninem. Może rok, może dwa, a może już 20 lat. Uczęszczasz na każdą niedzielną Mszę Św., modlisz się obowiązkowo rano i wieczorem, zawsze dajesz symboliczną złotówkę na tacę... Bywa jednak, że nie jesteś w stanie nawiązać bliższego kontaktu z Bogiem. Targają Tobą wątpliwości. Bronisz się rękami i nogami przed miłością, którą chce obdarzyć Cię Twój Ojciec. ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Jaa: 31.05.2011, 21:53
 Święty Józefie proszę wysłuchaj naszych próśb, byśmy kochali i byli kochani.
 ja: 01.05.2011, 20:46
 Proszę...
 a: 14.04.2011, 22:20
 prosze...
 barbara: 10.04.2011, 19:39
 Panie ty jestes wszechmocny i wieze w Ciebie proszw w imieniu swoim oraz wszystkich samotnych o pomoc w odnalezieniu drugiej pułowy pozwul nam zaznac milosci drugiej polowy oraz odwzajemnienia tego uczucia ament
 s....: 25.03.2011, 22:48
 Św Józefie spraw by w moim życiu pojawił się ktoś kto mnie pokocha i będzie mnie wspierał...Wiesz jak jest mi trudno Proszę Cię z całego serca bym przestała być zdana tylko na siebie by wreszcie ktoś wyciągnął do mnie pomocną dłoń.AMEN
 załamana: 19.03.2011, 21:17
 Dzis jest Józefa! Sw. Józefie prosze Cie w tym szczegolnym dniu pomoż mi. Nie mam siły zyc w pojedynke. Prosze pomoz mi znaleźć kogos kto mnie pokocha (z wzajemnoscia). Chce kochac i byc kochana.....
 Ania: 18.03.2011, 01:35
 Święty Józefie, czuję się bardzo samotna mimo cudownych ludzi, którzy mnie otaczają i wspierają. Proszę Cię, miej Ich i mnie w swojej opiece. Niech moje serce uwolni się od lęku, żalu i tęsknoty za Tym Chłopakiem- żebym umiała cieszyć się z Jego szczęścia bez uczucia zawiści.
 Wanda: 15.03.2011, 09:01
 Swięty Józefie błagam Cię wstaw się za mną o jasny umysł,koncentrację dobrą pamięc to mi bardzo przeszkadza życ nie radzę z tym ,ratuj mnie nie zostawiaj mnie samej ,nie radzę,dodaj odwagi.Amen.
 Kasia: 07.03.2011, 19:56
 Ĺšwięty JĂłzefie proszę Cię o dobrego męża, otwĂłrz serce człowiekowi, dodaj odwagi i otwartości. MoĹźe juĹź Jezus postawił mi go na swojej drodze, jednak jeszcze jesteśmy ślepi, wstaw się za mną i za nim przed Bogiem.
 samotna. . .: 13.02.2011, 22:26
 Święty Józefie proszę postaw na mojej drodze mężczyznę który pokocha mnie naprawdę a nie będzie myślał tylko o sobie i swoich pragnieniach, prosze niech wreszcie stanie na mej drodze mężczyzna którego pokocham i który pokocha mnie czystą miłością. Amen
 JA: 08.02.2011, 17:15
 SWIETY JÓZEFIE CO DALEJ??????:) PAMIETAJ O MNIE. BIEDNE JEST MOJE SERCE, SPRAGNIONE MIŁOŚCI PRAWDZIWEJ, A NIE MOŻE JEJ ZAZNAĆ. MIEJ MNIE W SWOJEJ OPIECE, ŻEBY NIKT NIE MÓGŁ MNIE SKRZYWDZIĆ. BROŃ MNIE PRZED TYM. SPRAW, ŻEBY KTOŚ DAŁ MI TO NA CO ZASŁUGUJĘ - PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ I SZACUNEK I SZCZEŚCIE WE DWOJE. JEZELI TO MOZE BYC R. TO PROSZĘ, ŻEBY WRÓCIŁ. PLIZ:) DZIĘKUJĘ ZA TWOJE WSTAWIENNICTWO.
 Sebastian: 05.02.2011, 18:57
 Święty Józefie proszę by Żona zrozumiała że największą wartością jest miłość.Żeby dojrzała do wspólnej modlitwy,była szczera i uczciwa wobec mnie oraz była duchowo przy mnie.Przestała się bać ludzkich sądów a brała tylko to pod uwagę co Bóg oczekuje.Proszę o zdrowie i możliwości współżycia,odwagę w wypowiadaniu swego zdania.Dziękuję!
 TY wiesz kto: 29.01.2011, 15:19
 Święty Józefie, modlę sie prawie codziennie do Ciebie o dobrego męża, nie chce być samotna, postaw na mojej drodze kogoś kogo ja pokocham i on mnie pokocha. Prosze cie o wstawiennictwo.
 Agata: 09.01.2011, 23:30
 Swięty Józefie spraw aby drogi moje i Daniela się połączyły...Skróć moje cierpienie,tak bardzo tego pragnę...
 nina: 02.01.2011, 20:24
 Święty Józefie proszę Cię, abyś otoczył opieką rodziny mojej córki Ani i syna Michała i abym nie odczuwała samotności.
 Robert: 01.01.2011, 22:04
 Święty Józefie proszę pomóż mi znaleść szczęście. Odnaleść swoją drugą połówkę. Swiety Józefie proszę o dobrą, kochającą dziewczynę. Proszę spełnij prośby ludzi którzy za Twoim wstawienictwem chcą znaleść swoją miłość
 eme: 09.12.2010, 22:39
 Prosze prosze prosze nie moge tak dluzej zyc Ach jak blagam o wyjscie z samotnosci...bardziej I dluzej nie potrafie...
 Beata.: 08.12.2010, 18:55
 Św.Józefie proszę Cię o wytrwałość, o godość osoby ludzkiej w tych trudnych chwilach próby.Proszę Cię za Kościół,strzeż go od złego Amen.
 PRAGNĄCA MIŁOCI: 07.12.2010, 19:45
 ŚW. JÓZEFIE, SPRAW ABY ŚCIEŻKI MOJEGO I JEGO ZYCIA ZNOWU SIĘ POŁĄCZYŁY, WE DWÓJKĘ RAZNIEJ I WESELEJ..DAJ ABYŚMY RAZEM GŁOSILI SŁOWO BOZE I ZGŁĘBIALI TAJNIKI WIARY....
 EDYTKA: 05.12.2010, 17:21
 SWIETY JÓZEFIE WYSŁUCHAJ, PRAGNE MIŁOSCI, TY CHETNIE POMAGASZ NAM W ZNALEZIENIU TEJ DRUGIEJ OSOBY, TAK PRAGNE BYC I JA W GRONIE TYCH WYSLUCHANYCH I SZCZESLIWYCH. NIC SIE NIE UDAJE. DAJ NAM SIE SPOTKAC Z TYM MOIM CUDOWNYM FACETEM, KTORY BEDZIE MNIE KOCHAL I SZANOWAL I Z KTORYM BEDE SZCZESLIWA.PRZYGOTUJ MNIE DO TEJ MILOSCI. TY WIESZ ILE JEST WE MNIE UFNOSCI I NADZIEI. WYSLUCHAJ.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] (14) [15] [16] [17] [18]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej