Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Małorzata: 29.07.2015, 16:28
 Św. Charbelu proszę otocz opieką moją jedyną córkę, wnuka i zięcia. Spraw abym mogła jak najdłużej służyć im pomocą. I proszę ocal ich od problemu jaki ja miałam przez połowę mojego życia. Proszę wpłyń na pewną nie rozwiązaną sprawę, która nie daje mi spokojnie zasnąć.
Św. Charbelu wyproś u Pana Boga łaskę dla Polaków bo większość cierpi, chociaż do tego się nie przyznaje.
 Małorzata: 29.07.2015, 16:24
 Św. Charbelu proszę otocz opieką moją jedyną córkę, wnuka i zięcia. Spraw abym mogła jak najdłużej służyć im pomocą. I proszę ocal ich od problemu jaki ja miałam przez połowę mojego życia. Proszę wpłyń na pewną nie rozwiązaną sprawę, która nie daje mi spokojnie zasnąć.
Św. Charbelu wyproś u Pana Boga łaskę dla Polaków bo większość cierpi, chociaż do tego się nie przyznaje.
 tomek: 29.07.2015, 15:34
 Świety Charbielu,prosze o ustapienie bulów glowy mojej zony.Chwala Panu Jezusowi
 magdalena: 28.07.2015, 20:37
  Święty Ojcze Charbelu wstaw się za mną u Pana naszego o uzdrowienie mnie z nerwicy
 magda: 28.07.2015, 20:29
  Święty Ojcze Charbelu proszę o uzdrowienie mnie z toczącej mnie już parę lat choroby jak i odseparowanie ode mnie ludzi, którzy mnie mobbingują w pracy.
 Anna: 28.07.2015, 15:58
 Ojcze Charbelu, czekam na cud przemiany swojego życia i moich bliskich. Proszę Cię również za o. Adamem, bądź Mu przyjacielem w drodze za Chrystusem, umocnij Jego wiarę, nadzieję i miłość. Proszę wstawiaj się za nami i w tej intencji będę prosić przez kolejne 9 dni. Amen.
 Jadwiga: 28.07.2015, 15:24
 Św. Charbelu uproś u Pana łaskę pracy dla Kamila , mieszkania oraz , by Pan postawił na jego drodze właściwą kobietę aby mógł zawrzeć święte sakramentalne małżeństwo . uzdrowienie Anity i Miłosza oraz o dary Ducha Świętego dla całej rodziny .
 JD: 27.07.2015, 23:30
 Święty Charbelu bardzo proszę, pomóż w uzdrowieniu mojej chrześnicy, aby dostała drugą szansę od Pana Boga, tak jak ja ją dostałam i chroń całą moją rodzinę.Błagam.
 koral: 27.07.2015, 17:03
 Ojcze Charbelu, błagam ratuj mojego brata.
 Wiesia: 26.07.2015, 15:48
 Świety Ojcze Charbelu, prosze o zdrowie dla mnie i całej rodziny. Prosze też aby mąż wyszedł z nałogu pijanstwa.Prosze też o opieke nad cała moją rodzina. Bóg zapłac
 o.adam: 24.07.2015, 16:11
 Święty Ojcze Szarbelu, moja nadziejo dana mi przez Boga. Błagam Cię dziś, gdy rozpoczynam nowy etap mojej kapłańskiej drogi, o odmianę z ycia. Niech zgina lęki i depresja, a pojawi się radość i nadzieja. Pomóż mi zacząć życ i pracować dla Boga na nowo i uproś wszytskie ku temu potrzebne środki. Ratuj mnie.
 Marek: 24.07.2015, 12:33
 Święty Charbelu proszę cię o pomoc w wyrwaniu się z nałogu alkoholizmu który mnie zabija

 BASIA: 19.07.2015, 18:38
 DAJ SWĄ OPIEKĘ W WIELKICH PODRÓŻACH
 Anna: 19.07.2015, 09:58
 Święty Charbelu, przed Twoim Świętem 28lipca, rozpoczynam dziś Nowennę do Ciebie podczas której będę błagać za Twoim wstawiennictwem o miłosierdzie Boże dla mojej rodziny. By miłość i miłosierdzie Jezusa ogarnęło serca i umysły moich bliskich aby z ufnością odnowili przymierze z Bogiem w Sakramencie Pokuty i Pojednania.
 Maria: 19.07.2015, 09:11
 Proszę Cię Św.Charbelu pomoż nam wyjśc z kłopotów,wstaw się za nami do Pana Boga,blagam Cię aby Janusz dostał pracę ,aby Leon wyzdrowiał,żeby wszyscy się pogodzili,błagam.
 Monika: 19.07.2015, 07:28
 Św. Charbelu proszę wyproś dla mnie, aby mój mąż zgodził się uczestniczyć ze mną w rekolekcjach dla małżeństw. Chwała Panu!!!
 agnieszka: 16.07.2015, 01:06
 Sw.Charbelu prosze wypros u Stworcy naszego zebym znalazla mieszkanie blisko miejsca gdzie teraz mieszkam jak najszybciej i zeby maz zmienil sie na lepsze i byl zawsze z nami..
 Zona: 15.07.2015, 23:14
 O Św. Szarbelu Proszę Cię o zdrowie dla mojego męża dotknij tych części ciała jego które są chore i wymagają Twojej interwencji. Dziękuję Ci Św. Szarbelu uzdrowicielu ludzkich ciał i dusz
 mama: 15.07.2015, 22:27
 o wyrwanie syna z nałogu gier komputerowych, i powrót do BOGA

 mama: 15.07.2015, 22:25
 o wyrwanie syna z nałogu gier komputerowych, i powrót do BOGA

 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] (51) [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej